Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565954 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #480 dnia: Maja 22, 2014, 18:43:05 »
Może kierowca tego autobusu dorabia sobie na bolku jako kierowca karetki i mu się "pomyliło" :)

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #481 dnia: Maja 27, 2014, 11:20:43 »
http://www.police24.pl/police-informacje-regionalne/693-wypadek-na-ulicy-jasienickiej.html

Jak dobrze zrozumiałem kierowca w miejscu nie wyznaczonym wypuścił pasażera ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #482 dnia: Maja 27, 2014, 14:46:00 »
Pieszy mial duze szczescie, ze glowa udezyl w szybe, a nie slupek A, bo pewnie mielibysmy kolejne smiertelne potracenie. Szybkiego powrotu do zdrowia!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #483 dnia: Maja 30, 2014, 16:50:30 »
Utrudnienia na Hożej



Tapnięte z MI2S

Offline dpgmiku

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #484 dnia: Maja 30, 2014, 22:28:57 »
Dzisiaj, tj. 30.05.2014, jechalam tramwajem linii nr 1 w strone Glebokiego w celu dojazdu do Polic. Na Glebokie dojechalismy 20.56. Widzialam autobusy 103 i 106, ktore staly na przystanku, ktore planowo odjezdzaja 20.55.  Jezeli dobrze rozumiem, ta linia jest skomunikowana tzn. kierowcy tych linii maja obowiazek czekac na skomunikowany z nimi tramwaj. Nawet jezeli to nieprawda -  to liczylabym na chociaz troche empatii ze strony kierowcow, gdyz nastepny autobus wyrusza dopiero 40 min pozniej. Panowie na pewno widzieli nadjezdzajacy tramwaj.   Niestety wyszlo chamstwo i arogancja ze strony Panskich pracownikow. Nalezaloby sie przyjrzec osobom zatrudnionym w Waszej firmie (kiedy "Panowie kierowcy" zagaduja sie podczas postoju na przystanku koncowym, potrafia wyruszyc nawet 5 min pozniej i nikt z tego powodu problemow nie robi). A w tym wypadku wystarczylo poczekac tylko 30 sekund, abym ja wraz z pozostalymi pasazerami nie musiala marznac 40 min na dworze.  Mam nadzieje, ze wplynie Pan na panskich pracownikow i taka sytuacja juz sie nie powtorzy.


Z powazaniem,
Malgorzata

Offline Q

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #485 dnia: Czerwca 01, 2014, 12:52:12 »
Dzisiaj, tj. 30.05.2014, jechalam tramwajem linii nr 1 w strone Glebokiego w celu dojazdu do Polic. Na Glebokie dojechalismy 20.56. Widzialam autobusy 103 i 106, ktore staly na przystanku, ktore planowo odjezdzaja 20.55.  Jezeli dobrze rozumiem, ta linia jest skomunikowana tzn. kierowcy tych linii maja obowiazek czekac na skomunikowany z nimi tramwaj.

Tak, kursy te są skomunikowane. Kierowcy mają obowiązek czekać "do oporu", tzn. mogą opóźnić kurs maksymalnie o tyle, ile wynosi postój na pętli w Policach. Zatem kurs linii 103 mógłby zostać opóźniony o 5 minut, a linii 106 o 12 minut. Niestety niektórzy kierowcy nie potrafią zrozumieć, że jeżdżą nie dla siebie, a dla pasażerów. Może finansowe konsekwencje trochę by ich nauczyły. Proponuję złożyć oficjalną pisemną skargę.

kiedy "Panowie kierowcy" zagaduja sie podczas postoju na przystanku koncowym, potrafia wyruszyc nawet 5 min pozniej i nikt z tego powodu problemow nie robi

Akurat to też jest problem. Zdarzyło mi się ledwo zdążyć na 9-minutową przesiadkę na placu Rodła, bo kierowca 107 odjechał opóźniony z pętli, a potem jechał tempem spacerowym. To kwestia uświadomienia sobie, że funkcjonuje się w ramach sieci, z różnymi powiązaniami między liniami (wyjadę opóźniony z pętli, to pasażer gdzieś na trasie nie zdąży się przesiąść i spóźni się do pracy/szkoły/gdziekolwiek).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2014, 13:01:48 wysłana przez Q »

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #486 dnia: Czerwca 01, 2014, 17:55:10 »
http://www.police24.pl/police-informacje-regionalne/693-wypadek-na-ulicy-jasienickiej.html

Jak dobrze zrozumiałem kierowca w miejscu nie wyznaczonym wypuścił pasażera ?


Co grozi kierowcy autobusu za to?
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #487 dnia: Czerwca 01, 2014, 17:57:18 »
Co grozi kierowcy autobusu za to?

Rozstrzelanie przez powieszenie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #488 dnia: Czerwca 01, 2014, 19:17:06 »
najważniejsze, że mieli fajny konkurs bilardowy
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #489 dnia: Czerwca 01, 2014, 19:36:55 »
wyrok wykona wygrany konkursu?
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #490 dnia: Czerwca 01, 2014, 20:30:02 »
raczej nie wygrany. ten co zajął drugie miejsce ma większe szanse - wygrał chyba blender ( albo melakser). w sumie to nie ważne co kto wygrał. niech się wszyscy razem z panem grzesiem po dupci klepią, bo jak jeżdżą (w miażdżącej przewadze) to chyba wszyscy widzą.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #491 dnia: Czerwca 02, 2014, 07:21:24 »
3035 rozpadł się chyba niedawno, a teraz coś mu stuka jak cholera podczas jazdy. Kto go dopuścił do kursów na 103? ;)

Tapnięte z MI2S


Offline Don Corleone

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #492 dnia: Czerwca 07, 2014, 21:37:33 »
Od kiedy temperatury wzrosły, do takiego stopnia, że ciężko było wytrzymać, nie uświadczyłem włączonej klimatyzacji w żadnym pojeździe SPPK. Podróżuję dość sporo komunikacją miejską i jakoś kierowcy ze SPAK'u, SPAD'u i motorniczowie nie mają problemu z włączeniem klimatyzacji. Chyba po to są kupowane pojazdy wyposażone w tą nieszczęsną klimatyzację, aby jej używać, rozumiem że zwiększa ona spalanie, no ale bez przesady. A kiedy zwróci się uwagę kierowcy, aby włączył klimatyzację to powie, że nie, bo on się przeziębi (po to jest osobny nadmuch dla kierowcy i dla przestrzeni pasażerskiej, kierowca nie chce mieć np. włączonej klimatyzacji to nie włącza), łaskawie otworzy szyberdachy. Dlatego Panie Grzegorzu proszę, aby Pan przypomniał kierowcom o klimatyzacji (może kierownika posłuchają). Pozdrawiam

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #493 dnia: Czerwca 07, 2014, 22:25:54 »
i jeszcze jedno pytanie do pana grzegorza. proszę mi wytłumaczyć jak to jest możliwe, że moje dziecko uczęszczające do przedszkola publicznego (nie nr 5) musi płacić ekstra pieniądze za podstawiony autokar na wycieczki ( co w sumie nie jest dziwne), ale dzieci z przedszkola nr 5 (gdzie jest dziecko pana grzegorza) autokar ma za darmo? i od razu chcę zaznaczyć, że nigdzie nie potwierdzałem taj informacji - nie mam na to czasu - jest to usłyszane od sąsiadki, której dziecko chodzi do przedszkola nr 5.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwca 07, 2014, 23:52:19 »
czemu klimatyzacja nie działa ani w piątek, w sobotę to samo!!
 kto oszczędza??
 może niech sam tyłek spoci przez 35min.