Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zakaz postoju na Bankowej  (Przeczytany 17869 razy)

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« dnia: Grudnia 25, 2012, 22:57:03 »
Dnia 24.12.12 obywatele naszego pięknego miasta otrzymali prezent wigilijny od straży miejskiej.Biedni policzanie w pośpiechu przed świątecznymi zakupami nie mieli miejsca gdzie zaparkować koło ryneczku.Całe PCK,koło oskara, zawalone samochodami.Wymysł ZGKiM polega na zakazie postoju na terenie nowo wybudowanych bloków po hotelach.Droga wewnętrzna.Ciekawym rozwiązaniem jest karanie osób parkujących na parkingu ,gdzie znajduje się jedna koperta i miejsce na jeszcze trzy samochody.Nie poruszał bym tego tematu,gdyby nie fakt osobistej odpowiedzi{niestety ustnej}z urzędu ZGKiM iż można parkować na miejscach które tam są.Czyli cztery koło bunkra i cztery koło fryzjera,Więc pytam czy ZGKiM nie może ustalić z naszą strażą miejską wynikłej sytuacji?A swoją drogą to myślę że to co pokazała nasza kochana straż miejska 24.12.12 oznacza tylko jedno=policyjne państwo.Komu tak bardzo zależy na tej sytuacji?
bobi

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 26, 2012, 10:02:46 »
w tym dzikim kraju już mnie nic nie zdziwi. widocznie panowie/panie z SM byli średnio zadowoleni z faktu spędzenia wigilii w pracy i chcieli ten czas jakoś EFEKTYWNIE wykorzystać. jak widać im się udało .........  :crazy: po co komu ta straż "wiejska" nie mam pojęcia
“imperfections make you more beautiful”

bartek

  • Gość
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 26, 2012, 11:32:47 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Cytat: "Lilo"
po co komu ta straż "wiejska" nie mam pojęcia


Dlatego w nowym roku będzie organizowana zbiórka podpisów za jej likwidacją ;]


http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/378974,to-juz-koniec-strazy-miejskich-w-polsce.html

jestem za likwidacją rzucić na forum hasło gdzie i kiedy zbierane będa podpisy lub założyć nowy temat

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 26, 2012, 11:56:03 »
Do strazy wiejskiej ida nie udacznicy co nie dostali sie do policji. Zlikwidowac to i tyle!!!!!

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 26, 2012, 12:48:09 »
A ja uważam, że jak nie będzie Straży Miejskiej to będzie jeszcze gorzej, chyba ,że zwiększą etaty w Policji.
A jak ktoś parkuje niezgodnie z przepisami to jego problem. Bardzo dobrze karać takich kierowców.
Pozdrawiam

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 26, 2012, 14:39:24 »
Posiadasz samochod?? Rozumiesz ze czasem naprawde nie ma gdzie zaparkowac i nie ma innego wyjscia. Wazne zeby zaparkowac tak aby nie utrudniac zycia pieszym i innym kierowcom. A co do strazy miejskiej to czemu gorzej?? a co oni takiego robia:/ Wzieli sie za biznes i robienie pieniedzy, czyli madnaty dla kierowcow bo to teraz najlepszy biznes. Pozwalniac ich i tyle.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 26, 2012, 21:31:17 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Dlatego w nowym roku będzie organizowana zbiórka podpisów za jej likwidacją ;]

Idea szlachetna i na pewno z dużymi szansami powodzenia.Straż Miejska Nam mieszkańcom no i rzecz jasna Burmistrzowi winna jest w pierwszej kolejności przedstawienie sprawozdania z działalności Straży Miejskiej za upływający właśnie rok.Mam nadzieję że w końcu na właściwej stronie UG w Policach pojawi się takie sprawozdanie i Pan Szremski będzie mógł być poddany ocenie właśnie przez mieszkańców.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 27, 2012, 10:30:17 »
Cytat: "piotrch"
A ja uważam, że jak nie będzie Straży Miejskiej to będzie jeszcze gorzej, chyba ,że zwiększą etaty w Policji


Faktycznie tak na nich zawsze można liczyć, że ho ho. Haracz od handlujących przy deptaku Wyszyńskiego-Przyjaźni może zbierać jakiś oddelegowany urzędnik UMiG, a niekoniecznie dwuosobowy "patrol", który jeszcze na miejsce "zdarzenia" dowozi cztery litery krążownikiem marki Fiat. Jeśli chodzi o policką straż "wiejską" to tylko w tej właśnie roli ich widziałem. Wielokrotnie przy tym samym deptaku w czasie kiedy poborcy ze straży zbierali myto od handlujących na ławkach siedział jak co dzień miejscowy element spożywając otwarcie napój bogów. Nie zainteresowało to nigdy strażników. Jestem za likwidacją, dajcie na forum znać kiedy i gdzie będzie zbiórka podpisów za likwidacją straży miejskiej. Z dziką przyjemnością się podpiszę.

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 27, 2012, 11:21:24 »
także się podpiszę bo jak dla mnie to chory wymysł a pożytku żadnego a kasę otrzymują z naszych podatków więc są to typowe darmozjady. Wziąć paru bezrobotnych którzy nie mają pracy i za tą samą kase zatrudnić ich do oczyszczania naszego miasta lub innych prac porządkowych do których nie łaska ruszyć tyłków ludzi z trans netu.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 27, 2012, 13:58:44 »
Również jestem zdania że SM powinno się zlikwidować choć mają jedną zaletę, chyba nie polują na kierowców z radarem jak inne SM w kraju.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 27, 2012, 16:34:36 »
Cytat: "konDonek"
mają jedną zaletę, chyba nie polują na kierowców z radarem jak inne SM

To jakby powiedzieć że mój mąż jest dobry bo mnie nie bije :lol2:

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 28, 2012, 13:09:40 »
Cytat: "bzyku"
Haracz od handlujących przy deptaku Wyszyńskiego-Przyjaźni może zbierać jakiś oddelegowany urzędnik UMiG, a niekoniecznie dwuosobowy "patrol", który jeszcze na miejsce "zdarzenia" dowozi cztery litery krążownikiem marki Fiat

Gdyby nie donosy handlarzy z deptaku Strażnicy nawet nie wiedzieliby o tych handlujących. Na deptaku jest grupa dobrze dbająca o swoje interesy i gdy tylko ktoś się pojawi, dzwonią do SM, żeby ci przyjechali i sprawdzili czy jest pozwolenie na handel. Ciekawe czy przyjeżdżają tak ochoczo z poczucia obowiązku, czy mają jakieś profity od deptakowych handlarzy...

j.7

  • Gość
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 28, 2012, 14:27:59 »
Cytat: "Piotrek"
Cytat: "konDonek"
mają jedną zaletę, chyba nie polują na kierowców z radarem jak inne SM

To jakby powiedzieć że mój mąż jest dobry bo mnie nie bije :lol2:


Dobre  :rotfl:

A co do SM, to był już o niej osobny wątek na forum. Byłem jednym z pierwszych, którzy poparli wygłoszony (nie pamiętam, przez kogo na forum) postulat o jej likwidacji. Podtrzymuje to nadal, choć może udałoby się SM zreformować, tak, aby była naprawdę pożyteczna, użyteczna i efektywna.
I to jest prawdziwy temat do społecznych konsultacji, a nie jakieś tam śmieci (choć koszty ich wywozu są dla wielu istotne)!!!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 28, 2012, 15:21:18 »
Cytat: "cooker"
Gdyby nie donosy handlarzy z deptaku Strażnicy nawet nie wiedzieliby o tych handlujących. Na deptaku jest grupa dobrze dbająca o swoje interesy i gdy tylko ktoś się pojawi, dzwonią do SM, żeby ci przyjechali i sprawdzili czy jest pozwolenie na handel. Ciekawe czy przyjeżdżają tak ochoczo z poczucia obowiązku, czy mają jakieś profity od deptakowych handlarzy...

No cóż! Ponieważ jestem jednym z tych deptakowych handlarzy, co oznacza, że mówisz także o mnie (bo nie wyszczególniłeś o kogo chodzi!!!), nie pozostaje mi nic innego, jak tylko podziękować Ci za Twoją  „uczciwą i rzeczową” wypowiedź, podpartą chyba (wg mnie - jedynie!) wyjątkową skłonnością do obrzucania innych łajnem na odległość. Chyba, że jesteś w stanie przedstawić jakikolwiek dowód na to, że uczyniłem to, o co mnie pomawiasz, chociażby jeden raz w życiu! I pomyśleć, że do tej pory uważałem Ciebie za jednego z mądrzejszych udziałowców tego forum. Ten Twój ostatni wpis dobitnie świadczy jednak o tym, że pomyliłem się w tej ocenie!

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 28, 2012, 20:25:47 »
Cytat: "samtron8787"
Wzieli sie za biznes i robienie pieniedzy, czyli madnaty dla kierowcow bo to teraz najlepszy biznes. Pozwalniac ich i tyle.


Przykład kolejnej osoby, która żyje w przeświadczeniu, że strażnik bądź policjant ma prowizję od mandatu.

Cytat: "bzyku"
Haracz od handlujących przy deptaku Wyszyńskiego-Przyjaźni może zbierać jakiś oddelegowany urzędnik UMiG, a niekoniecznie dwuosobowy "patrol"


Też jestem tego zdania, skoro jest pracownik na etacie gminnym odpowiadający za administrowanie targowiskiem - "ryneczkiem", to z powodzeniem powinien objechać inne place czy deptaki handlowe na terenie Polic i zebrać opłaty.

Cytat: "piotrch"
A ja uważam, że jak nie będzie Straży Miejskiej to będzie jeszcze gorzej, chyba ,że zwiększą etaty w Policji.


Gdyby tak się stało etaty w policji i tak nie zostaną zwiększone. Poza tym wówczas zamiast mandatu od straży miejskiej otrzyma się taki sam od policjanta. I co wtedy, wniosek o likwidację policji?
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"