Police i okolice > Sport

Chemik Police

(1/4) > >>

peter:
Ile osób było na meczu Chemik - Bałtyk ? Będąc na tym meczu naliczyłem około 100 osób, kupując bilet 5 minut przed rozpoczęciem miałem numer biletu nr 15. Ile trzeba dopłacać do takiego meczu ? Koszt ochrony 8 osób + 2 policjantów, darmowa kiełbaska i grochówa, sędziowie i cała reszta. Może lepiej przeznaczyć pieniądze podatników na inne cele ?

tomaszpien1:

--- Cytat: "peter" ---Ile osób było na meczu Chemik - Bałtyk ? Będąc na tym meczu naliczyłem około 100 osób, kupując bilet 5 minut przed rozpoczęciem miałem numer biletu nr 15. Ile trzeba dopłacać do takiego meczu ? Koszt ochrony 8 osób + 2 policjantów, darmowa kiełbaska i grochówa, sędziowie i cała reszta. Może lepiej przeznaczyć pieniądze podatników na inne cele ?
--- Koniec cytatu ---


nie martw się o pieniądze podatników, te idą głownie na to żeby nastolatkowie popołudniami nie niszczyli ławke i nie stali po bramach.

C80:
Taa, normalnie na stadion w Policach chodzi po 300 osób, byłaby kasa i solidni zawodnicy spokojnie mogłoby pewnie chodzić i 700-1000. Zrobiło się 5 stopni i mniej kibiców przyszło, wskaż mi stadion gdzie kibice nie wymiękną przy takiej temperaturze...

PS. W Gryfinie, które bije się o zupełnie inne cele 120 osób, w Kołobrzegu gdzie jest super stadion i miała być walka o awans 200 osób, w Szczecinie na Arkonii 50 z czego 20 z Kamienia Pomorskiego. To nie siatka, która ma zawsze 20 st. C na hali.

peter:
Jaka teraz firma ochrania mecze Chemika ?

ArieL:

--- Cytat: "peter" ---Jaka teraz firma ochrania mecze Chemika ?
--- Koniec cytatu ---


Od nowego  sezonu Elite Security. Chemik zrezygnował z usług dotychczasowej ochrony.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej