16
Moje hobby / Nasze kochane PIESKI!!!
« dnia: Sierpnia 18, 2010, 14:40:52 »
A to Moja bestia...
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Slyszalem...ze porazka...totalna ;/

...wiec nadal bez zmian...Mialo byc tak pieknie ,ale raczej sie nie udalo.Ja nigdy tam nie bylem i raczej tam nie bede tzno mowie o Clubie 83 ...bo nawet nie mam po co...
...hmmm Wiadomo Muzyka to 100 % komercyjny Trance i nic innego,bo przeciez chodzi o publike i z tego co wiem duzo Ludzi plynie w "transie" w Policach wiec wybor chyba najbardziej trafiony ;P..Ty przeciez nie musisz tam byc,ani tego sluchac
...mam racje ??
...wiec ta pizzeria jest moja ulubiona.
..zreszta zamawialsimy chyba kazdy rodzaj z tej pizzeri i ogolnie bez zastrzezen