Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Czterdziestolatek

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 12, 2023, 19:25:09  »
Pytanko, jak sprawdzić składki w PPE? Do którego należą pracownicy ZCH Police? Ojciec jest emerytem i chciał by sprawdzić a nie pamięta . Pozdrawiam 😏

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 15, 2022, 15:20:52  »
Powinni powrocić do tego co było przed rozbiciem. Każda zmiana miała swojego automatyka, elektryka i ślusarza. Myślę że nie jeden by się zgodził na taki wariant. Teraz godzinami się czeka na przyjazd do awarii a czasem wcale na zmianie się nie pojawią.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 30, 2022, 06:57:23  »
Tak z innej beczki. Jutro biurowiec główny pracuje?

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 13, 2022, 19:08:28  »
Proszę w odpowiedzi do mnie nie pisać „wy”, ja na temat spółek swoje zdanie wypowiedziałam choćby niedawno i zdania nie zmienię. Chociaż moja wypowiedź odbija się echem i niezadowoleniem niektórych osób z poziomu „n-1”. W pierwszym kroku zakłady mogłyby inkorporować służby utrzymania ruchu. Dobrym rozwiązaniem było to gdy do instalacji byli przypisani dawno temu poszczególne służby UR.

Nie tylko do instalacji ale i do każdej zmainy😏.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 13, 2022, 14:54:59  »
Jak by tak przetrzepać teraz młodych to co drugi na fazie w pracy 🤣 i nie chodzi mi o alkohol 😉
Panie, tu się na trzeźwo nie da 🤣🤣🤣

🤣🤣🤣

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 13, 2022, 11:52:46  »
Jak by tak przetrzepać teraz młodych to co drugi na fazie w pracy 🤣 i nie chodzi mi o alkohol 😉

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 13, 2022, 10:59:53  »
Wszyscy młodzi pracownicy myślą że Ci tak zwani STARZY zaczynali pracę od kokosów? Duży błąd, pracuję 30 lat nie i było takiej technologii jak teraz.Gdy pytam po co przyszedłeś do pracy to mówi że Mama mu kazała 🤣 Koledzy z Bieli, nawozów jak mówili i innych wydziałach robili wszystko sami, jak np. zapakunek na palety po 20 ton dziennie na osobę, nawozy kilka razy więcej, a teraz wszystko waży maszyna, worki nakłada maszyna, układa na palecie maszyna, stępluje maszyna, foliuje maszyna i jego zadaniem jest tylko uzupełniać puste worki w magazynkach,przykład pakowni. Taka oto ciężka praca że musi dwa razy na zmianę telefon naładować bo cały czas w ekran smartfona się patrzy a niektórzy to nawet tablety przynoszą 🤣. Po co siedzisz w Zakładach skoro musisz tak ciężko pracować, jest tyle różnych zajęć. Taka jest kolej rzeczy, tak było i tak będzie że zaczynasz od poziomu 0 i idziesz w górę rok do roku. A jak niektórzy piszą że mają wywalone i nie będą się sprężać bo i tak nic nie dostaną i  myślą że przełożeni tego nie widzą to się mylą. O podwyżki wnioskuje mistrz zmiany, następnie weryfikuje to Kierownik a podpisuje Dyrektor i idzie dalej do Pentagonu. Przyjdzie młody pracownik to wyszkolenie trwa w zależności od stanowiska miesiąc a czasem dłużej i w tym czasie ten Stary pracuje za dwóch. Za 15 lat jeden z drugim jeżeli zostanie w zakładzie to zauważy gdy sam będzie musiał to przechodzić i zmieni zdanie co do tego jak to pracownik z dużym starze ma dobrze i to na niego  następni młodzi będą psioczyć że dostaje podwyżkę po znajomości i co wtedy powie? Zapewne że ON przechodził to samo? 🤣.
Pozdrawiam przyszłych emerytów i tych którzy w najbliższym czasie zwolnią się z zakładów i pójdą droga sukcesu gdzie indziej za bramami zakładu.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 08, 2022, 22:12:36  »
Ja także, nie rozumiem. Brak nawozów na rynku , popyt jest po mimo ceny. Ściema i tylko ściema , przez x-lat kotły chodziły,  a teraz nagle się zepsuły. Tusk wykończył stocznię,  pis police

To też wina Tuska bo nie wyremontował a  nie wymienił kotłów bo za drogie 🤣

Post Merge: Czerwca 10, 2022, 18:19:58
Taka ciekawostka dla tych którym praca w zakładach się nie podoba 😉😏
https://gs24.pl/praca-w-szczecinie-i-w-regionie-w-ktorych-zawodach-poszukiwani-sa-pracownicy-najnowszy-przeglad-ofert-pracy/ga/c3-16423047/zd/57663523

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 29, 2022, 16:47:03  »
A jak wyniki wyborów?

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 08, 2022, 22:44:09  »
Kwasior, chcesz się czegoś dowiedzieć to zapytaj kolegów w pracy. Tu Janek, zawsze był i będzie trolem.


11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 08, 2022, 22:16:49  »
Janek, płaciłeś, płacisz i będziesz płacił.
A widzę że z dnia na dzień jest na tym forum więcej dzbanów jak Janek który ma odpowiedź na wszystko.
Jankowi żal dupę ściska bo jako reprezentant samo zatrudnionych będzie zapewne w dupę na tym co zarobi 🤣
Pozdrawiam klasę średnią 🤭

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 06, 2022, 19:11:45  »
Może zyskasz może nie ale jedno jest pewne POSŁOWIE zyskali 1300zł 👏
"Dzięki nieopodatkowanej diecie parlamentarnej, [/size]posłowie na rękę dostaną ponad 12 tys. zł, czyli o ponad 1,3 tys. zł miesięcznie więcej niż w sytuacji, gdyby podatki płacili normalnie.
[/size]Dla porównania zarabiający tyle samo co posłowie pracownik, który nie ma nieopodatkowanej diety straci do miesiąc 412 zł. W skali roku to niemal 5 tys. zł."
[/size]Miski z ryżem i do pracy rodacy 🤣.
[/size]

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 06, 2021, 16:41:38  »
Tak z innej beczki.
Kto z Was ma teraz dyżur na równanie żużlówki? Na poligonie drawskim jest lepsza nawierzchnia, tu można głowę rozbić o boczną szybę w aucie tak rzuca przy wjeździe 🤭🤣

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 23, 2021, 10:07:47  »
Syf to Syf gość ma rację nie ma co tu gadać, bo nie jest to piekarnia😊  i nie ważne czy ma szkole czy nie kiedyś to załatwiane było od ręki teraz szukają tu  ,, wykształconych,,  tyle tyle się zmieniło.  Tylko, ze wcześniej za ZCH nie szukano ludzi na plakatach w autobusach..Praktyka, Doświadczenie.. Z czasem przyjdzie i koledzy naucza.  Jak zdążą.. Projekt odnośnie szprycywisi i kto mądrzejszy to wie, ze i tak to wejdzie i zrobi spustoszenie. Nie patrze co mówia te kukiełki podstawione na górze zmieniając zdanie jak zawieje. Idą ciężki czasy.. I tego się bede trzymał. 

Może ktoś to przetłumaczyć 🤣👏

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 18, 2021, 22:53:33  »
Ja za to słyszałem że ma być 3 % od Twojego zaszeregowania i 3 % od średniej zakładowej.  Od dawna wszyscy dostawali po 200-300 zl, przez co następowało spłaszczenie zarobków. Według mnie przynajmniej tym razem, starsza i wyższa rangą kadra dostanie wiecej. No nie mówcie, że starszy mistrz nie zasługuje na więcej niż aparatowy. Jak ktoś myśli, że to jest złe to jest samolubny. Dobry procent wszystkich by zadowolił.

Ciekawe czy średnią zakładową wezmą ogólną czy tylko stanowisk ROBOTNICZYCH :D

Strony: [1] 2 3 ... 5