76
Moje hobby / Terrarystyka
« dnia: Lutego 25, 2010, 18:19:00 »
oczywiście że larwy - w wędkarskim pytaj o robaki miodowe (bo oni sobie je tak nazwali)
--
jacek
--
jacek
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
i średnia jest czytelność 