61
Polityka krajowa / Dyskusja nt. raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej
« dnia: Kwietnia 11, 2011, 18:50:24 »
Sekator napisal, ze Rosjanie to trofiejszczyki, ktorzy ukradli polska tablice, bo grabierz "maja we krwi".
Jezeli to by mialo odnosic sie do Sovietow, to przyznal bym Sekatorowi racje, ale powinien
pamietac, ze ktos napisal juz, iz "Polacy antysemityzm wyssali z mlekiem matki".
Oba okreslenia nie pomagaja w dochodzeniu do prawdy, zrodla maja w przeszlosci,
a jako narzedzie w dyskusji, to zwykly wytrych.
A ten rzekomy "policzek" wymierzony B.Komorowskiemu ?
Dla mnie to jest proba repliki rosyjskiej gazety, ktora decyzje naszego prezydenta odebrala
jako jeszcze jedna zakamuflowana prowokacje, na temat Smolenska.
No bo jak to moze inaczej wygladac ? Latac sie nie boi, bo do Moskwy wybral samolot.
A wiec jadac do Smolenska pociagiem, niedwuznacznie wymierzyl Rosjanom kopniaka.
Lepiej wiec zarzucic Polakom, ze maja przesady, ktorych nie ma np. prez.Miedwiediew.
Ja rozumiem, ze "odwracanie kota ogonem" jest specjalnoscia Sekatora, ale powinien
wziasc pod uwage, ze Rosjanie, to nie Jezat ! Nigdy nie nalezy przeciwnika lekcewazyc.!l
@ Dr.Kafar
Ciekawy link. Czy wiadomo, kto wydal decyzje o zdjeciu tego wywiadu ?
Czy to byla inicjatywa redakcji pisma, czy wynik odgornej "cenzury" ?
Pozdrowienia - Bill
Jezeli to by mialo odnosic sie do Sovietow, to przyznal bym Sekatorowi racje, ale powinien
pamietac, ze ktos napisal juz, iz "Polacy antysemityzm wyssali z mlekiem matki".
Oba okreslenia nie pomagaja w dochodzeniu do prawdy, zrodla maja w przeszlosci,
a jako narzedzie w dyskusji, to zwykly wytrych.
A ten rzekomy "policzek" wymierzony B.Komorowskiemu ?
Dla mnie to jest proba repliki rosyjskiej gazety, ktora decyzje naszego prezydenta odebrala
jako jeszcze jedna zakamuflowana prowokacje, na temat Smolenska.
No bo jak to moze inaczej wygladac ? Latac sie nie boi, bo do Moskwy wybral samolot.
A wiec jadac do Smolenska pociagiem, niedwuznacznie wymierzyl Rosjanom kopniaka.
Lepiej wiec zarzucic Polakom, ze maja przesady, ktorych nie ma np. prez.Miedwiediew.
Ja rozumiem, ze "odwracanie kota ogonem" jest specjalnoscia Sekatora, ale powinien
wziasc pod uwage, ze Rosjanie, to nie Jezat ! Nigdy nie nalezy przeciwnika lekcewazyc.!l
@ Dr.Kafar
Ciekawy link. Czy wiadomo, kto wydal decyzje o zdjeciu tego wywiadu ?
Czy to byla inicjatywa redakcji pisma, czy wynik odgornej "cenzury" ?
Pozdrowienia - Bill
