Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - DominikDolnoślązak

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8
16
Polityka krajowa / Skandaliczne słowa minister Moskwy
« dnia: Marca 27, 2023, 19:31:44  »

Czy pani minister Moskwa nie wie że Europosłowie głosują zgodnie ze swoim sumieniem, a zabieranie Im paszportów i straszenie Ziobrą za to jak głosują jest niezgodnym z prawem naciskiem na Europosłów.
Jest to przestępstwem i dlatego moim zdaniem należy odwołać natychmiast minister Moskwe.

17
Takiego właśnie smsa dostałem od przyjaciółki i mam go zapisanego w mojej Nokii:
 "Drożyzna i głód,już emeryci głodują,jak podnieśli opłaty i ceny".
- pisownia oryginalna


I to jest prawdziwy obraz Polski, pod rządami PiSu, który teraz rozpaczliwie szuka kolejnych wyborców.
Wystarczy przejść się do "Biedronki", by zobaczyć co się dzieje.


Mimo że rząd musi pożyczyć pieniądze na obiecane "trzynastki" dla emerytów - takie i formacje pojawiły się wczoraj w internecie , to dalej władza szasta kasą na prawo i lewo znowu dzieląc Polaków:


Przykład - 200 zł  co miesiąc dla każdego sołtysa na emeryturze, który dwukrotnie pełnił kandencje.
A ja pytam gromko (głośno):
Dlaczego PiS przed samymi wyborami przypomniał sobie o sołtysach?? i dlaczego "zapomniał" o przewodniczących Rad Osiedlowych w miastach - gdzie szefowie Rad Osiedlowych pełnią identyczne funkcje jak sołtys wsi, mając przy tym o wiele więcej obowiązków?

Odpowiadam gromko:
Sołtys emerytowany jest liderem i autorytetem na wsi i wyborcy wiejscy mogą pójść za jego przykładem  zaglosować na jedyną słuszną partie.
Natomiast szefa rady osiedla nikt nie zna, i dlatego o Przewodniczących Rad Osiedlowych PiS niby zapomniał, dobrze wiedząc o co chodzi.
W Policach mamy 7 rad osiedlowych, a największe polickie osiedle ma okolo 10 tyś mieszkańców.


Reasumując - chytry i mądry ten PiS. Można się od niego uczyć.
Ostatnie ciekawe pytanie: dlaczego w każdych wyborach PiS ma najmniejsze poparcie w Polsce właśnie w naszym  zachodniopomorskim??

18
Polityka krajowa / Kaczyński - "zniszczymy tych ludzi"
« dnia: Grudnia 10, 2022, 12:48:59  »
Dlaczego w Chojnicach na spotkaniu z Kaczyńskim nikt nie wyszedł z sali gdy Kaczyński zapowiedział "zniszczenie tych ludzi"?


W jaki sposób Kaczyński i jego akolici będą niszczyć ludzi??


A "ludzie"mają dosyć PiS, skutkiem rządów tego najgorszego od 1989 roku ugrupowania jest upadek wielu firm i nędza.
W Policach np padły dwie apteki i mój ulubiony kiosk z gazetami.


Apteki w Polsce padają bo ludzie nie wykupują leków na recepty.
Stoją przed wyborem : leki lub jedzenie


Leki lub jedzenie !!! To jest  prawdziwy skutek rządów PiS.


Odliczam z nadzieją miesiące do wyborów Parlamentarnych .
Moja odpowiedź na te rządy to mój przemyślany głos na karcie wyborczej!!!

A prezes Glapiński napluł wszystkim w twarz mówiąc że kryzysu faktycznie nie ma, a jak ktoś się tym martwi to niech na "ten kryzys kupi sobie psa lub kota".

19
Sprawy bieżące / Znowu korupcja w piłce nożnej. Czy to prawda??
« dnia: Listopada 12, 2022, 23:36:22  »
"Afera związana z ustawianiem meczów w trzeciej lidze piłkarskiej zatacza coraz szerszy krąg. Polski Związek Piłki Nożnej zawiesił ukraińskiego piłkarza Chemika Police, Mykytę Wowczenko."

Cytat za TVP S zczecin
Z dalszej części tekstu wynika że prawdopodobnie Chemik Police jest "stroną mocno poszkodowaną" - cokolwiek to znaczy.

Przeczytajcie też telegazetę TVP Szczecin: strona 113.

20
Polityka krajowa / Chcemy Polski pracującej - mówi Kaczyński
« dnia: Lipca 05, 2022, 14:40:34  »






"Nie chcemy Polski, która żyje ze świadczeń społecznych, tylko pracującej i coraz bogatszej" - mówił Jarosław Kaczyński w Białymstoku.






J.  Kaczyński chce Polski pracującej - ale PiS przez siedmioletnie rozdawnictwo każdemu kasy już stworzył warstwę mentalnego lumpenproletariatu, który NIGDY nie pójdzie do pracy!!!





21
Turystyka / Wielecka Góra
« dnia: Czerwca 15, 2022, 11:42:55  »
Idealne miejsce na spacery - najwyższy szczyt Wzgórz Warszewskich - 131 m npm - 6 km od Polic za Siedlicami i Dębem Bogusława X. Na dole góry należy uważać na "Czarcie bagno".

22
W radiu i necie głośno o chęci startu rzeczonej w tytule wątku pani.
A czy pani Jacyna-Witt jest mieszkanką gminy Police? Czy zna problemy Polic?


https://radioszczecin.pl/1,441448,jacyna-witt-burmistrzem-polic-dzialacze-pis-sa-n


 Niech PiS wystawia szanowną kandydatkę, która mimo że jest samorządowym fachowcem to moim zdaniem nie wygra (chyba że zaskoczy wyborców czymś całkowicie nowym ) - będzie być może jak z kandydatem na radnego z listy PO, który mieszkając na osiedlu Anny Jagielonki w Policach wystartował w wyborach w okręgu w Jasienicy: efekt - otrzymał 1 (jeden głos). Oczywiście mogę się mylić w prognozach, ale same głosy akolitów PiSu nie wystarczą by wygrać w Gminie Police.


Jeśli obecny Pan Burmistrz , który od lat robi bardzo dobre rzeczy dla Polic i dla Ukrainy - nie może już wystartować w wyborach to może postawić na pana radnego Diakuna Juniora - ludzie zagłosują na samo znane każdemu w Policach nazwisko. I nie trzeba będzie wydawać dużo pieniędzy na kampanie wyborczą.


W wyborach samorządowych mieszkańcy głosują na swoich - np w Warszawie przegrał pan dr Jaki, bo jest z Opola.


Czy pani Jacyna-Witt jednak mieszka w Policach? Pytam jako świadomy wyborca , który głosuje zgodnie ze swoim przekonaniem na mieszkańca swojego miasta - po analizie programu wyborczego wszystkich kandydatów.
Ja np oddam głos na kandydata niezależnego od rządu.!


Mimo że do wyborów chyba półtora roku (mają być przesunięte)
to już bardzo interesuje mnie kto wystartuje.
Wszystkim kandydatom powodzenia życzę, mając nadzieje, ze będzie jedna runda wyborów i zaoszczędzone będą w ten sposób państwowe pieniądze.


.A może w Policach jest potrzebna gruntowna zmiana włodarza gminy???  Jest czas dla każdego kandydata - półtora roku na to by przekonać wyborców do siebie.

Post Merge: [time]Czerwiec 15, 2022, 11:15:26 [/time]
W radiu i necie głośno o chęci startu rzeczonej w tytule wątku pani.
A czy pani Jacyna-Witt jest mieszkanką gminy Police? Czy zna problemy Polic?


https://radioszczecin.pl/1,441448,jacyna-witt-burmistrzem-polic-dzialacze-pis-sa-n


 Niech PiS wystawia szanowną kandydatkę, która mimo że jest samorządowym fachowcem to moim zdaniem nie wygra (chyba że zaskoczy wyborców czymś całkowicie nowym ) - będzie być może jak z kandydatem na radnego z listy PO, który mieszkając na osiedlu Anny Jagielonki w Policach wystartował w wyborach w okręgu w Jasienicy: efekt - otrzymał 1 (jeden głos). Oczywiście mogę się mylić w prognozach, ale same głosy akolitów PiSu nie wystarczą by wygrać w Gminie Police.


Jeśli obecny Pan Burmistrz , który od lat robi bardzo dobre rzeczy dla Polic i dla Ukrainy - nie może już wystartować w wyborach to może postawić na pana radnego Diakuna Juniora - ludzie zagłosują na samo znane każdemu w Policach nazwisko. I nie trzeba będzie wydawać dużo pieniędzy na kampanie wyborczą.


W wyborach samorządowych mieszkańcy głosują na swoich - np w Warszawie przegrał pan dr Jaki, bo jest z Opola.


Czy pani Jacyna-Witt jednak mieszka w Policach? Pytam jako świadomy wyborca , który głosuje zgodnie ze swoim przekonaniem na mieszkańca swojego miasta - po analizie programu wyborczego wszystkich kandydatów.
Ja np oddam głos na kandydata niezależnego od rządu.! Za rok wybory do Sejmu i oby zmiana rządu.


Mimo że do wyborów chyba półtora roku (mają być przesunięte)
to już bardzo interesuje mnie kto wystartuje.
Wszystkim kandydatom powodzenia życzę, mając nadzieje, ze będzie jedna runda wyborów i zaoszczędzone będą w ten sposób państwowe pieniądze.


.A może w Policach jest potrzebna gruntowna zmiana włodarza gminy???  Jest czas dla każdego kandydata - półtora roku na to by przekonać wyborców do siebie.


Post Merge: Czerwca 15, 2022, 16:55:04
I jeszcze pytanie do pani Jacyny-Witt - czy Police chcą burmistrza in spee (łac. w przyszłości), który będzie współpracował z rządem????
Ideą gmin i powiatów jest SAMORZĄDNOŚĆ!!
To jest nasza mała ojczyzna, do której rząd nic nie ma.


Taka jest moja opinia!


Poza tym w Policach i tak wygra GRYF. Jeszcze nigdy się nie pomyliłem w prognozach wyborczych.

23
Takiej obłudy w wykonaniu PiS się nawet ja nie spodziewałem:
PiS zawiadamia prokurature za zbieranie podpisów pod kandytaturą Trzaskowskiego na Prezydenta, bo nie ma jeszcze ustalonej daty wyborów.


Ale brak ustalonej daty wyborów nie przeszkodzilo PiS w drukowaniu kart do glosowania.
Czy Sasin nie ma sobie nic do zarzucenia? Skarb Panstwa prawie 80 milionów stracił (78 milionów Poczta Polska utopiła) na nieodbytych wyborach.


Kiedy Pan Szanowny Sasin stanie przed Trybunałem Stanu??


A Tarcza 4,O gdy kryzys wirusowy się kończy pozwala obnizać pensje, likwidowac socjal w pracy i daje kase na kościół. Brawo.


Dziwie się polickim radnym PiSu szczerze - że nie rezygnują z członkostwa w partii Kaczyńskiego.


Rozliczyć PiS za te 78 milionów. My Polacy to widzimy.

24
Polityka krajowa / Borys Budka premierem?
« dnia: Maja 04, 2020, 10:33:26  »
Teoretycznie istnieje taka możliwość :


1) Senat pojutrze odrzuca ustawę Sejmu o wyborach korespodencyjnych w niedziele.


2) Po pojutrze w czwartek około 10 posłów Gowina glosuje za wetem Senatu i niedzielne wybory upadają.


3) Kaczyński usuwa za to posłów Gowina z sejmowej koalicji.


4) Koalicja traci większość w Sejmie (dziś ma 235 posłów na 460.


5) KO natychmiast zgłasza wniosek o wotum nieufności dla rządu Morawieckiego.


6) Opozycja z Gowinem staje się rządzącą koalicją i wystawia swojego kandydata na Premiera.


ALE BY SIĘ TAK STAŁO TO GOWIN ZE SWOIMI POSŁAMI MUSI POSTAWIĆ SIĘ KACZYNSKIEMU I OPUŚCIĆ SZEREGI KOALICJI.
Czy to zrobi? Myślę że niestety nie :(

25
Szanowni Policzanie to nie prima aprilis, tak właśnie powiedział dziś wicepremier, minister i poseł w jednym SASIN.
"wybory muszą się odbyć 10 maja - z jak najmniejszym uszczerbkiem dla zdrowia obywateli (...)."


Tym samym przyznał, że pójście na wybory będzie niebezpieczne. Do tego jest zdolna obecna władza, która naraża z premedytacją życie Polaków.


Bo Kaczyński i Sasin wie, że za rok Duda przegrał by wybory z hukiem, i nowy prezydent zawetuje każdą ustawe PiSowskiego sejmu.


Temat w wątku sprawy bieżące, bo dotyczy bezpośrednio zdrowia i życia każdego mieszkańca Polic.

26
Sport / Chemik Police - Mistrzem Polski Anno Domini 2020
« dnia: Marca 27, 2020, 17:32:25  »
Dzięki koronawirusowi, w niedokończonych rozgrywkach ligowych (odbyła się tylko runda zasadnicza) Chemik Police został mistrzem Polski w sezonie 2019/20, a tu na forum CISZA.


W rozgrywkach mężczyzn tytułu nie przyznano i sezon zakończono bez wyłonienia mistrza kraju.


Konkluzja - warto zawsze liderem tabeli być!!!

27
Polityka krajowa / Wybory prezydenckie 2020
« dnia: Marca 21, 2020, 15:03:01  »
Nie pełniący oficjalnie żadnej funkcji państwowej poseł Kaczyński powiedział że wybory prezydenckie powinny się odbyć 10 maja. I że już samorządy i PKW mają przygotowywać wybory na ten dzień, zgodnie z Konstytucją.


Ale Pierwszy Sekretarz Kaczynski zapomniał, że zgodnie z Konstytucją i Ordynacją Wyborczą wybory POPRZEDZA KAMPANIA WYBORCZA, której teraz nie ma.
Darmową kampanie wyborczą ma codziennie tylko prezydent Duda występując kilka razy w tygodniu z orędziami.


Czy Kaczyński CELOWO NIE WPROWADZA STANU WYJĄTKOWEGO, LUB KLĘSKI BY NIE PRZESUWAĆ TERMINU WYBORÓW PREZYDENCKICH??


ps - od dzisiaj obowiązuje w Polsce STAN EPIDEMII



28
Czy w Policach (i gminie) w każdej klasie szkół podstawowych średnich i zawodowych jest prowadzona akcja infornacyjna dla uczniów?
Czy nauczyciele są świadomi zagrożenia i odpowiedzialności?




Śledzę codziennie na spacjalnej stronie rozprzestrzenianie się pandemii - np w Korei Południowej wirus roznosi sie lawinowo.


Zastanawiające ale i pocieszające jest to - że np w Rosji - ponad 130 milionów mieszkańców - zarażone są dzisiaj (stan na godz 15) tylko dwie osoby.




29
Nie chcę Polski w której agent Tomek natychmiast jest aresztowany, gdy mówi prawdę o willi Kwaśniewskich.
Nie chce Polski w której CBA robi rewizje u szefa NiKu.
Nie chce Polski w której w ciągu miesiąca prawie dwukrotnie drożeje żywność. (np mielone pół kilo - z 5 zł na 9 zł).


Dlatego oddam głos na każdego - tylko nie na Dudę.
Tylko tyle moge zrobić przed urną wyborczą 10 maja. 

Nie chce Polski w której posłanka Lichocka pokazuje "fuck off" chorym na raka i adwersarzom.


Ps. Całe szczęście że kariera polityczna Pani Poseł Lichockiej jest zakończona.


Czekam na dowody wsprawie marszałka senatu. DOWODY!!!!! A nie opowieści.

30
Oto prawdziwa twarz posłanki Lichockiej która pokazała szczerze, gdzie ma chorych na raka.


Po co posłowie PiSu dają teraz dodatkowe dwa miliardy złoty na swoją propagandową telewizje??
    Po to bo zbliżają się wybory prezydenckie i trzeba sfinansować kampanie wyborczą Dudy w TV. Telewizja będąca tubą PiSu nie cofnie się przed niczym.


Panie prezesie Kurski - oddaj pan te 2 miliardy chorym na raka. Lichocka pokazała z premedytacją całej Polsce - gdzie ma ciężko chorych na tą straszną chorobę.


Szczęście że pani Lichocka zdrowa jest. Może dlatego nie rozunie dramatu chorych??


A teraz 2 miardy dodatkowo (z naszych podatków) poszło na TVP1, TVP2 i TVP3 - których nie da się oglądać.


O geście pogardy dla chorych, który wykonała Lichocka będę pamiętał głosując w dwóch turach wyborów prezydenckich na każdego, tylko nie na Dudę.
Zagłosuje albo na Kidawę, albo na Kamysza albo na Biedronia - decyzje podejmie po kampanii wyborczej analizując ulotki i wystąpienia kandydatów - PONIEWAŻ JESTEM ŚWIADOMYM WYBORCĄ!!!

Pani Lichocka nie wie: że Polacy widzą i swój rozum mają???


Rak - może zaatakować każdego z nas - czy wtedy dopiero przyjdzie zrozumienie??


I nie tłumaczcie że PiS daje wiecej na walkę z rakiem niż PO - bo jeśli np daje 11 miliardów rocznie - to z tymi dwoma miliardami było by 13 miliardów.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 8