Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - maks

Strony: 1 2 [3]
31
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 10, 2018, 16:05:37  »
Witam. Szukam osoby która otrzymała pytania w sprawie odszkodowania za lakier. Nie pamiętam Nicku, ale chodzi mi czy odpowiadała firmie i jak się zakończyło. Czy otrzymał odszkodowanie czy jeszcze musiał na coś odpowiadać. Dziękuję z góry za informację.

32
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 19, 2018, 20:11:16  »
Do Zarządu

33
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 15, 2018, 15:29:40  »
Igo Pajacu widzę że jesteś z tego typu Ludzi, którzy wstają rano z łóżka i odrazu mówią sobie  do czego się tu przyczepić. Ano tak jest jak w pracy jesteś osobą powiedzmy, bardzo nie lubianą i nie mogącą się z nikim zgodzić. Gościu trochę pokory i nie lej już tej żółci w stosunku do Pani Anii.

34
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 24, 2018, 14:45:19  »
Kup sobie helikopter

35
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 02, 2017, 17:11:40  »
Mówi się, że wszystko zostaje po staremu z drobnymi poprawkami.

36
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 02, 2017, 21:01:08  »
Pani Aniu proszę nie odpowiadać temu Pajacowi KOOWALSKIEMU.
Na giełdzie trzeba spędzić parę lat, żeby znać tajniki inwestowania. Słuchaj Pajacu Policami żaden gruby inwestor się nie zainteresuje ponieważ w obiegu mamy zaledwie 15 % akcji. I sprzedając 1000 akcji w ciągu dnia robisz automatycznie -10% na akcjach. Zobacz ile jest akcji w arkuszu zleceń po stronie kupna. Sam mogę zjechać z 22 zł odrazu na 10 zł. Tak więc informacja o senegalu o kant d..... rozbić.

37
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 01, 2017, 20:39:12  »
Ty Koowalski a co ty tak bronisz tego Jałosińskiego. Twoim zdaniem to normalne, aby zakład posiadał 90 samochodów służbowych oraz kart płatniczych. To nic takiego kluby go-go i pieluchy, buty, silniki do łodzi, sztuczne cycki itp. Twoim zdaniem, to można sobie wszystko kupować. NIE KOLEGO, TO SĄ ZAKŁADOWE CIĘŻKO PRZEZ PRACOWNIKÓW FIRMY ZAROBIONE PIENIĄDZE. NIE WSPOMNĘ O FUNDUSZU SIATKARSKIM I CAŁYM SPONSORINGU.


Pani Aniu ma pani mój głos, i mam nadzieję że więcej będziemy wiedzieć co robi Zarząd naszej firmy.
I proszę się nie zrażać na głupie wypowiedzi pod pani adresem. TRZYMAM KCIUKI ZA PANIĄ....

38
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 21, 2016, 18:54:56  »
Pani Ania chyba za dużo udzielała się na tym forum i może komuś się to nie spodobało i zmniejszyła wypowiedzi do minimum.

39
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 25, 2016, 13:21:19  »
Ocena pracownicza stworzona przez byłego prezesa była po to, aby firmy doradcze mogły doić pieniądze z zakładów. Te wszystkie mierniki jak i wskaźniki które ni jak się odnosiły do poszczególnych wydziałów.Struktura oceny pracowniczej była tak skomplikowana, że nawet kierownicy jej nie rozumieli. Pracownicy w ten sposób byli okradani przez stary zarząd, który co chwilę wpisywał dodatkowe mierniki tak, aby wydział nie mógł wyrobić ich w kwartale. ( Dodatkowa kasa na siatkarki, które żyją ponad wymiar za wypracowane ciężko pieniądze pracowników zch). Mam nadzieję, że nowy zarząd szybko przywróci premię miesięczną dla pracowników która będzie przejrzysta i czytelna dla wszystkich.

40
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 18, 2016, 13:13:40  »
Ok. są audyty-poczekamy. Ja nikogo nie posądzam, oczywiście jak będę miał wątpliwości to sam się zgłoszę do waszego związku. Martwi mnie też, brak reakcji naszego członka zarządu wybranego przez pracowników. Przecież on praktycznie funkcjonował od samego początku panowania byłego już prezesa. Czyżby nie zauważył nieprawidłowości przez co najmniej 4 lata. Może był tak zaślepiony z tych dobrodziejstw, że umknęło mu co nie co?

41
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maj 18, 2016, 12:11:55  »
Zaraz, zaraz ja tu czegoś nie rozumiem. Były rozdawane karty paliwowe i karty służbowe. A pani Ania jaką miała kartę. Bo wydaję mi się że służbową. To dlaczego mówi się, że niektóre karty nie były wcale ruszone (było ich może 3-4). To te osoby za  delegacje czy inne służbowe wydatki dlaczego nie brały z kart. Bo wiedziały czym to się może zakończyć. Jeżeli jest Pani czysta jak łza to powinna Pani sama powiedzieć ile wydała pieniędzy z karty przez okres tych 3 lat.

Strony: 1 2 [3]