Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DMC

Strony: 1 2 3 [4] 5
46
Tematy różne / Odp: Polana za 8'emką
« dnia: Grudnia 11, 2018, 15:18:04  »
Jak męczę. Przecież możesz wiosła puścić w każdej chwili, z bieżni zejść.
To ja Tobie pod wycieraczkę wkładam coś i Ty musisz się schylić i zmęczyć i wielokrotnie do zamęczenia?
Ja to lubię jak ktoś ma swoje zdanie wytłumaczył dlaczego - bo jak ja mam inne, to może w błędzie jestem i je zmienię.
A tak to nic nie wie i palnął.
Koterski to ten w żółtej kurtce w tym filmie? Tylko z tego go znam i, że flegmatyk .


Koterski to reżyser, dobrze o tym wiesz...Ech, nakręcaj się dalej swoją "tfurczością" hehhehe  :P

47
Tematy różne / Odp: Polana za 8'emką
« dnia: Grudnia 10, 2018, 16:13:22  »
Wojciech Jaruz dlaczego nas zamęczasz tymi bełkotliwymi wpisami? To ma być styl Koterskiego? Słabe i strasznie nużące... Założ jakiegoś bloga i tam się dziel radosną twórczością, proszę...

48
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 06, 2018, 23:23:43  »
Masamix brawo, jeden z nielicznych, konkretnych, nie bijących pianę lub bałwochwalczych wpisów. Konkretnie,bez pierdzenia...

49
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 16, 2018, 17:05:32  »
Maks dlaczego zakładasz, że to żółć, a nie celne uwagi?.... wiem fan club "pani Ani" działa prężnie... ale po co wyzywasz od pajaców? taka postawa to pajacowanie właśnie.... a paczki... gdyby "pani Ania" na wiosnę startowała gdzieś do rady, czy zarządu, to w temacie paczek byłby niezły ruch... hehee... a teraz bijcie (lub nie) pianę klubowicze hehee 8) [/size]

Post Merge: [time]Luty 16, 2018, 17:13:52 [/time]
Igo Pajacu widzę że jesteś z tego typu Ludzi, którzy wstają rano z łóżka i odrazu mówią sobie  do czego się tu przyczepić. Ano tak jest jak w pracy jesteś osobą powiedzmy, bardzo nie lubianą i nie mogącą się z nikim zgodzić. Gościu trochę pokory i nie lej już tej żółci w stosunku do Pani Anii.


Post Merge: Lutego 16, 2018, 17:17:58
maks może to celne uwagi, nie pajacowanie... nie ubliżaj innym, to właśnie jest pajacowanie... gdyby "pani Ania" startowała na wiosnę gdzieś do rady, czy zarządu, to w temacie paczek, których nieraz nie da się zjeść, byłby niezły ruch...

50
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 30, 2018, 17:17:53  »
Ale Wy paskudy jesteście czasami 😊
Tak dużo było tych wniosków, szczególnie na etapie wprowadzania tpm gdzie sprzątano i malowano rejony i obmalowywano gaśnice, naklejano naklejki na to co trzeba naprawić aż naklejek zabrakło, gdy zbierano złom do zdjęcia aby pokazać jak było i jak jest po wprowadzeniu tpm.

Hej hej An_na powstrzymaj konie! Spokojnie... Ciekawe ilu z tych pracowników pisze teraz o R-kach w kategorii strasznej "tyrki", o jednym wiem hehee. Też na R-ce nosiłem gaśnice, choć nie powinniśmy tego robić i wiele innych bzdur. Ale sprawa jest taka: kiedyś na R-ce sprzątałem swoje poletko, teraz nas zabierają na inną wytwórnię do: UWAGA! SZOK I NIEDOWIERZANIE! sprzątania ich poletka :D  Każdemu się nie dogodzi, ale powtarzam R-ki to nie dramat, tym bardziej, że nie ma ich dużo w okresie rozliczeniowym

Post Merge: [time]Styczeń 30, 2018, 17:23:51 [/time]
fafik znowu tracisz cenne siły, powtarzam: zachowaj je na R-kę i pamietaj o LEPSZEJ łopacie, może takiej, która by za ciebie machała... hehee dawaj dalej, poprawiasz mi humor, dzięki! ale jaja  :D :o

Post Merge: Stycznia 30, 2018, 17:29:13
An_na wiesz jak my nazywaliśmy TPM? Totalne Pranie Mózgu   ;)   Słodkie i oderwane od rzeczywistości były to spotkania...

51
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 30, 2018, 16:41:51  »
fafik, dziękuję za "pozdrowienia" :D  Nie trać sił na pisanie, oszczędzaj je na R-kę heheheee ;D  Acha, chcesz poprawy w pracy, żeby było lepiej? Zażądaj od przełożonego LEPSZEJ łopaty hehehe ::)  Twoje wypociny poprawiają mi humor...

Post Merge: Stycznia 30, 2018, 16:45:58
Tak, na wniosek pracowników. Pracownicy zgłaszali że dosyć mają brzydko może napiszę ale tak raz usłyszałam „pałętania się z miotłą” na R i jak już mają przychodzić to wolą normalnie pracować

Dziwne.. Dużo tych wniosków było? W moim miejscu pracy zostało nam to bezceremonialnie narzucone.. Choć ja na R-ki nie narzekam...

52
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 30, 2018, 16:09:34  »
fafik widzę, że wróciłeś z tej strasznej tyrki, ale chyba nie było tak ciężko, bo masz jeszcze siłę obrażać na forum...  Lub teraz ciężko tyrasz na popołudniówce, tylko skąd czas na forum... Albo z ciebie taki twardziel! Tak, to drugie raczej...
ps. pamiętam twoje wpisy, tak pięknie kadziłeś "pani Ani"  :) , a teraz gasi cię jak świeczkę... Heheeee

53
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 30, 2018, 15:44:12  »
Znowu się zaczyna płacz... Tyle razy to było wałkowane, zwolnij się i znajdź lepszą, lżejszą i lepiej płatną pracę. Ktoś łańcuchem cię ciągnie do tej strasznej tyrki? Po twoich wpisach sądzę, że jesteś dość młodym pracownikiem, narzekać umiesz koncertowo. Oczywiście, że powinniśmy dążyć do zmian na lepsze, ale ludzie nie demonizujcie tak tych R-ek! To może wracamy do 4BOP, zapierdalamy radośnie po 4 dzionki, 48 GODZIN PRZERWY i jeszcze DW będziemy mieć. "Rence opadywują"


54
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 27, 2018, 21:05:23  »
Hehehe i Wielki Piątek może będzie dniem wolnym od pracy, ale jaja...   :o




Oczywiście nie dla nas zmianowców hehe

55
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 27, 2018, 20:59:47  »
Motyl piszesz o dniach, ja wyraźnie podkreślałem 48 GODZIN. Nie czepiam się tych dni, ale tak szczerze, kto traktował po nockach wolne jako 2 dni?  Człowiek był po 4 nockach zakręcony jak ruski termos... A GODZINOWO zawsze było 48, pozdrawiam!   ;D 
Mniejsza z tym, teraz 5 BOP jest spoko, jak dla mnie R-kA to normalny dzień pracujący i mała cena za napierd...nie po 4 dni.

56
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 27, 2018, 19:06:31  »
A zdaje się nie było dwóch systemów 4BOP? Jeden z latach 70-80 tych, a drugi w XXI wieku? Z tego co wiem dawno temu, jeszcze w czasach komuny była przerwa 24 godziny (o ile mi ktoś nie pokręcił systemu i wplątał nazwy 4BOP to po ciągu 6 dni pracy???), a 10-15 lat temu była przerwa 48 godzin między ciągiem 4 dni i średnio 6-7 dni DDW w okresie rozliczeniowym (ok 3 miesiące) do odebrania. W tym pierwszym pracowali pierwsi pracownicy zakładów, w tym drugim ja sam pracowałem i kończyło się tym, że dzięki wybieraniu DDW potrafiłem wjechać z wrzesień - listopad z 20 dniami regularnego urlopu.

Tego to nie wiem, szczerze pisząc, czy były jakieś dwa różne grafiki. Pracuję 24 lata i mnie od dnia przyjęcia obowiązywał ten, który wkleił Domino. Ten, na którym WYRAŹNIE widać 48 GODZIN przerwy...

57
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 27, 2018, 12:38:27  »
Było na 4 Bop po rankach i popołudniu po 24 godz , jak kończyła sie ranka o 14 to na następny dzień na 14 zaczynała się popołudniu i tak samo po II zmianie tak że nie wypisuj że po 48 było , pracowałem w tym systemie 25 lat i teraz w 5 Bop jest zdecydowanie lepiej.


Cyganek, to ładnie żeś nadgodzin natrzaskał hehee  Zadaj sobie trud, otwórz, znajdź jakiś grafik z 4BOP na Z.CH. Police i wróć... Podczas, gdy ja miałem PO KAŻDYM 4 dniowym cyklu ranek, popołudniówek, nocek dokładnie 48 GODZIN przerwy, ty szedłeś do pracy po 24, ok. Pozdrawiam serdecznie  ;) 

58
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 26, 2018, 23:31:53  »
Źle, zawsze po każdej zmianie było wolne 48h, obojętnie czy to były ranki, czy popołudniówki czy nocki. 



Niestety.  Było tak, jak napisała Pani Ania. Po rance i popołudniówkach ( po 4 dni) był tylko jeden dzień wolnego, po czterech nockach-  dwa dni wolnego. Wiem, bo tak pracowałem.



Możesz to sobie nazywać jak chcesz, dzień wolnego, czy inaczej... Po każdej 4 rance, 4 popołudniówce, 4 nocce było równe 48 godzin wolnego...

Wiem, bo tak pracowałem heheheee

59
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 26, 2018, 16:19:48  »
Źle, zawsze po każdej zmianie było wolne 48h, obojętnie czy to były ranki, czy popołudniówki czy nocki. 

W 4BOP tak nie było i nie jest.


Z tego co pamiętam po każdym 4 dniowym cyklu było wolne 48 godzin...

60
Tematy różne / Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« dnia: Grudnia 04, 2017, 19:19:43  »
U mnie pan nie sprawdzał grzejnika, tylko wodomierze. Na pytanie w jakim celu, odpowiedział: sprawdzamy, czy nie przekłamują i są dobrze umocowane/wciśnięte... kur...a brak mi słow, cyrku ciąg dalszy...

Strony: 1 2 3 [4] 5