Ale Wy paskudy jesteście czasami 😊
Tak dużo było tych wniosków, szczególnie na etapie wprowadzania tpm gdzie sprzątano i malowano rejony i obmalowywano gaśnice, naklejano naklejki na to co trzeba naprawić aż naklejek zabrakło, gdy zbierano złom do zdjęcia aby pokazać jak było i jak jest po wprowadzeniu tpm.
Hej hej An_na powstrzymaj konie! Spokojnie... Ciekawe ilu z tych pracowników pisze teraz o R-kach w kategorii strasznej "tyrki", o jednym wiem hehee. Też na R-ce nosiłem gaśnice, choć nie powinniśmy tego robić i wiele innych bzdur. Ale sprawa jest taka: kiedyś na R-ce sprzątałem swoje poletko, teraz nas zabierają na inną wytwórnię do: UWAGA! SZOK I NIEDOWIERZANIE! sprzątania ich poletka

Każdemu się nie dogodzi, ale powtarzam R-ki to nie dramat, tym bardziej, że nie ma ich dużo w okresie rozliczeniowym
Post Merge: [time]Styczeń 30, 2018, 17:23:51 [/time]
fafik znowu tracisz cenne siły, powtarzam: zachowaj je na R-kę i pamietaj o LEPSZEJ łopacie, może takiej, która by za ciebie machała... hehee dawaj dalej, poprawiasz mi humor, dzięki! ale jaja
Post Merge: Stycznia 30, 2018, 17:29:13
An_na wiesz jak my nazywaliśmy TPM? Totalne Pranie Mózgu

Słodkie i oderwane od rzeczywistości były to spotkania...