« dnia: Października 08, 2009, 10:33:23  »
zakładam temat o dostawcy AmpioNet, proszę o wpisywanie wszystkiego na jego temat w tym temacie, zrobimy trochę czystek ;)

telefon 502 063 398

94
Sport / [Ogólne] Pogoń Szczecin vs Polonia Warszawa
« dnia: Października 07, 2009, 22:28:04  »
Gratulacje dla Pogoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, za wygrany mecz z Polonią (gdzie bronił Radek Majdan) i gratulację za przejście do 1/8 PUCHARU POLSKI ! :)

skrót z meczu, wklejam, bo za jakiś czas zniknie

Pogoń  2:0 Polonia
Do przerwy 0:0
Sędzia: Wojciech Krztoń

(czytamy od dołu)

93'Koniec meczu. Pogoń wygrała z Polonią 2-0 i awansował do kolejnej rundy Remes Pucharu Polski.

90'3 minuty doliczone przez sędziego.
87'Bezradnie ataki gości, które nie stwarzają zagrożenia pod bramką Pogoni. Dobrą sytuację do zdobycia bramki miał Olgierd Moskalewicz, ale strzał sprzed pola karnego był niecelny.
84'Piotr Koman zmienia Krzysztofa Przytułę
77'Wolny z 35 metrów dla Polonii. Miękkie dośrodkowanie trafia do Chałbińskiego. Ten uderza głową z najlbiższej odległości, ale rewelacyjnie broni Pyskaty
74'Rożny dla Polonii. Dośrodkowuje Zasada. Z woleja Dziewicki. Na szczęście obok bramki.
72'Zmiana w Pogoni boisko opuszcza Daniel Wólkiewicz. W jego miejsce Maksymilian Rogalski. Piotr Dziewicki uderza w słupek, ale nawet gdyby piłka wpadła do bramki, gol nie zostałby uznany, gdyż zawodnik gości znajdował się na pozycji spalonej.
68'GOOOOOOOOOL!!!!!!!!Zamieszanie w polu karnym gości. Najprzytomniej zachował się Krzysztof Hrymowicz, który podwoił prowadzenie Pogoni
66'Ponownie z dystansu Wólkiewicz. Tym razem Majdan rewelacyjnie paruje piłkę na rzut rożny.
63'GOOOOOL!!!!!!! Daniel Wólkiewicz technicznie uderza zza pola karnego tuż przy słupku i Majdan musi wyciągać piłkę z siatki.
56'Mysiak ukarany żółtą kartką za faul. Wolny dla Poloni z 18. metrow. Uderza Sarvas - nad bramką.
52'Z dystansu Petasz. Niestety po raz kolejny nie trafia w świtało bramki Polonii
49'Rzut rożny dla Polonii. Na szczęście bez zagrożenia dla bramki Pyskatego
47'Rzut wolny dla Pogoni z 30. metrów. Uderza Petasz. Majdan wypuszcza piłkę przed siebie, ale szybciej doszli do niej obrońcy gości.
46'"Czarne Koszule" rozpoczynają drugą część meczu.
I połowa:
45'Do regulaminowego czasu gry doliczona jedna minuta. Groźnie na bramkę Pogoni uderzał Sarvas. Na szczęście obok bramki. Chwilę później sędzia skończył pierwszą część gry.
43'Nad bramką Janukiewicza uderzał Damian Jaroń. Na szczęście nad poprzeczką.
41'Z prawej strony faulowany Wólkiewicz. Do piłki podchodzi Petasz, ale jego strzał bez problemu broni Radosław Majdan.
39'Rzut rożny dla Portowców. Dośrodkowuje Pietruszka. Przed pole karne do Petasza. Ten mocno uderza z pierwszej piłki, ale trafia w obrońcę gości.
34'Piłkę przed polem karnym piłkę otrzymał Moskalewicz. Napastnik Pogoni minął obrońcę gości i znalazł się w sytuacji sam na sam z Majdanem. Niestety jego strzał minimalnie minął bramkę gości.
33'W grze dużo przypadkowości. Zawodnikom wyraźnie przeszkadza mokra murawa.
27'Doskonała okazja dla Pogoni. Przez pół boiska z piłką przebiegł Dziuba. Kiedy napastnik Pogoni znalazł się w polu karnym Polonii strzelił wprost w interweniującego Majdana. Niestety także dobitka Moskalewicza nie okazała się skuteczna.
19'Z prawej strony dośrodkował Wólkiewicz. W polu karnym piłki nie przyjął żaden z Portowców i obrońcy "Czarnych Koszul" wybili piłkę.
17'Rzut wolny dla Polonii. Na kombinacyjne rozegranie zdecydował się Tamas Kulcsar. Zamiary Węgra odczytał Piotr Dziuba. Napastnik Pogoni szybko ruszył w stronę bramki Majdana. Przy linii środkowej faulował go Dominik Lemanek. Sędzia ukarał warszawskiego defensora żółtą kartką. Za chwilę bliski zdobycia bramki był Petasz, ale jego strzał był minimalnie niecelny.
16'Na boisku nadal toczy się walka w środku pola. Na trybunach cisza, a na płocie sektora 5 kibice wywieszają transparent przeciwko Maciejowi Karczyńskiemu.
11'Żółtą kartką za faul na Pyskatym ukarany został Michał Chałbiński.
10'Przepraszamy za problemy techniczne, które uniemożliwiły nam prowadzenie relacji od początku meczu. Pogoń przeważa, ale jak na razie żadna z drużyn nie stworzyła żadnej groźnej sytuacji.

kto jeszcze nie czytał, polecam
link onet

95
Sport / [Ogólne] F1 Kubica
« dnia: Października 01, 2009, 23:12:50  »
Po tym co się czyta i widzi, Kubica raczej odejdzie z BMW, może i szkoda, bo nowy sponsor ma kasy jak lodu i pewnie zmieni silniki na dobre Ferrari, wtedy pewnie by się wiele rzeczy poprawiło (np. by im nie spadały z kontenerów). Najważniejsze, by miał dobrych mechaników, którzy wiedzą jak założyć lewe koło na lewą stronę, prawe na prawą itp itd.

Jak myślicie, w jakim zespole Robert będzie jeździł?
Renault, Force India, Williams? czy może coś innego?

silniki

96
Sport / [Ogólne] Awans siatkarek
« dnia: Października 01, 2009, 23:08:19  »
Z wielkim uśmiechem na twarzy gratuluję Paniom przejścia do półfinału!
Szkoda, że trafiliśmy na ciężkiego przeciwnika jakim jest reprezentacja Holandii ;)
Tak czy siak cieszmy się, że tak daleko zaszliśmy <jupi>

p.s. na początku myślałem, że kobietki po meczu z ruskimi są słabe, wymęczone, ale udało się, uff ;)