Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sylwiawiec

Strony: [1]
1
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« dnia: Maj 29, 2012, 16:07:09  »
http://bajkowyswiatmalucha.pl/dojazd.html to jest strona internetowa przedszkola i numer telefonu  tel. 517-106-203

2
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« dnia: Maj 29, 2012, 14:40:00  »
w tej okolicy jest wybór albo Urwisek albo Bajeczny Świat Malucha - ja polecam zdecydownie ten drugi - innych możliwości nie ma. Syn też przez 2 miesiące chodził do Urwiska - i nie narzekam, ale jak 3 tygodnie chorował i ja tak musiałam zapłacić mimo że nie chodził - tylko za jedzenie mi zwrócili - to zrezygnowałam i przeszłam do Bajkowego Świata Malucha - tu syn czuje się bardzo dobrze i fajnie się rozwija. Ja wykupuje tu bon z godzinami i mogę wykorzystać go w ciągu 2 miesięcy - czyli jak syn choruje - to nie płacę za przedszkole

3
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« dnia: Maj 29, 2012, 13:47:05  »
w tej okolicy w grę wchodzi jeszcze Urwisek na ul. Bankowej

4
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:59:12  »
Jakby był to kod pin to w porządku, a jak karta to jedna na dziecko czy np. jedna dla każdej osoby zadeklarowanej że będzie odbierać dziecko?

5
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:52:57  »
niestety tego się właśnie spodziewałam :<

6
Edukacja / Zajęcia dodatkowe dla 4-latka
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:22:56  »
a może MOk organizuje coś dla młodszych dzieci?

7
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:20:10  »
a do którego  z tych przedszkoli jest większa szansa się dostać?

8
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:16:41  »
Czy ktoś wie na czym będzie polegać systemy elektroniczne ewidencji  obecności?

9
Edukacja / Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 16:12:05  »
Przeprowadziłam się we wrześniu do Polic i ozało się, że nie ma miejsc w przedszkolach dla 3-latka.  :< teraz zastanawiam się czy znowu próbować?  Czy mam szansę, że syn się dostanie??

10
Sprawy bieżące / [Szczecin] Inwestycje - nowości, zapowiedzi, postępy
« dnia: Kwiecień 02, 2012, 15:58:20  »
Kamień węgielny pod budowę Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Szczecinie


Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji

 
W Szczecinie, na budowie budynku dla potrzeb Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla sektora usług "Service Inter-Lab" odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Kontrakt o wartości robót projektowo-budowlanych ponad 31 mln zł brutto realizowany jest przez Skanska w formule "Zaprojektuj i buduj".


Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji Uniwersytetu Szczecińskiego ma pomagać w rozwijaniu współpracy pomiędzy jednostkami naukowo-badawczymi, instytucjami otoczenia biznesu, przedsiębiorstwami oraz jednostkami administracyjnymi poprzez wymianę informacji, wiedzy i doświadczenia, szczególnie w zakresie usług i zarządzania ekonomiką.

W rozbudowanym przez Skanska obiekcie znajdą się siedziby Centrum Informacji Menadżerskiej, Centrum Badań i Innowacji, Centrum Przedsiębiorczości oraz Centrum Edukacji Biznesowej. Będą się tu odbywać warsztaty, szkolenia i konferencje, a swoje pierwsze siedziby będą miały nowo powstające przedsiębiorstwa.
 
Zakres prac
 
Budynek socjalno-biurowy, który zostanie zaadaptowany na potrzeby Centrum, ma cztery kondygnacje (łącznie z piwnicą) i wykonany jest w konstrukcji szkieletowej żelbetowej. Podzielony jest na trzy osobne, niezależne konstrukcyjnie segmenty, każdy z osobną klatką schodową i szybem windowym.
 
Inwestycja zakłada wykorzystanie konstrukcji istniejącego budynku wraz z trzonami klatek schodowych, dobudowanie jednej kondygnacji oraz połączenie tego budynku z siedzibą Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego za pomocą parterowego łącznika. Aby odciążyć konstrukcję budynku, usunięte zostaną murowane ściany osłonowe, a następnie wykonane nowe w technologii lekkiej (szkło na profilach aluminiowych). Ściany zewnętrzne zastąpione przez systemowe konstrukcje fasadowe pozwolą na obniżenie wydatków na ogrzewanie budynku.
 
Aktualnie na obiekcie prowadzone są roboty murowe. Zakres prac obejmuje wykonanie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, w tym wodociągowej, kanalizacyjnej, elektrycznej, grzewczej i klimatyzacji. Zamontowane zostaną także instalacje specjalistyczne: system okablowania strukturalnego umożliwiającego transmisję danych i głosu, instalację odgromową i przepięciową, system sygnalizacji pożaru, system włamania i napadu, kontroli dostępu oraz telewizji użytkowej.
 
Zagospodarowany zostanie również teren wokół budynku dostosowując go do nowej funkcji poprzez przebudowę ciągów komunikacyjnych (chodniki, dojścia i miejsca postojowe) oraz uzupełnienie istniejącego oświetlenia.

Strony: [1]