Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - franczeska

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
46
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipiec 25, 2017, 15:07:20  »
Dlaczego peter radny Gryfa to kłamca?

47
Polickie PO nie jest jeszcze takie złe ma kilka wyrazistych osobowości takich jak Bartek Pachis czy Jurek Kardziejonek

48
Dla policzan związanych z UG, PEC, ZWIK, ZGKIM, SPPK, SP, PG, Transnet, MOK, OSIR i wielu wielu innych podmiotów to zapewne Gryf i tylko Gryf

49
Trudne tematy / Odp: Wstyd i żenada.
« dnia: Czerwiec 13, 2017, 00:55:02  »
Sztandarowa inwestycja Budżetu Obywatelskiego nie trzeciej, nie drugiej ale 1 (słownie) pierwszej edycji jeszcze nie została ukończona a ludzie mają już głosować w trzeciej po co?. Trzeba będzie radnym Gryfa w gminie niedługo kadencje wydłużyć żeby mogli doczekać inwestycji z BO.
Ps. Ale nie dawajcie wiary temu co piszę powyżej bo nie długo się dowiecie od internetowych frustratów z wszystkim nam znanego stowarzyszenia, że to wszystko to tylko "fakty i mity". Prawdą jest tylko to, że dzieciaki chcą się tam pobawić wchodzą przez dziurę w płocie. Niech chociaż ta "dziura" będzie symbolem wszystkim nam znanej "postawy służby". 

50
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Maj 25, 2017, 12:26:00  »
Już nie rób człowieku z siebie takiego męczennika. A jak już wszystko ma być jasne i transparentne w zakresie odpowiedzialności to zapomniało Ci się dodać że ZZDW powołał zarząd województwa a nadzoruje Marszałek z którym Burmistrz ponoć świetnie współpracuje. Oraz taki mały szczegół skoro policcy podatnicy dołożyli się do remontu tej drogi to urzędnicy gminy powinni również pilnować remontu.

51
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Maj 24, 2017, 19:58:52  »
Proponuję tak dla porządku nowo powstałe dziury w świeżo wyremontowanej Grunwaldzkiej jakoś nazwać tak żeby się nie pogubić w tym kostkowaniu nowej drogi. Pierwsza dziura niech się nazywa "odpowiedzialnosc" druga "transparentność" a trzecia która powstaje nazwijmy "postawa służby".

52
Dlaczego odrazu pogonić a dac im szansę. To bardzo fajni, mili a przede wszystkim zabawni ludzie. Burmistrzu żyj i rządź nam sto lat!!!

53
Tak, tak to nie biedny Gryf tylko te wszechwladne różne siły polityczne zafundowały mieszkańcom Polic w ostatnim czasie podwyżki podatków gminnych, opłaty targowej, opłat za mieszkania komunalne, podwyżki za śmieci i planów wzrostu oplat za wodę i ścieki

54
Grzegorz z podwórka siłą Gryfa jest za a nawet przeciw. Hipokryta do potęgi.

55
Jaki Zwik po prostu GRYF. Miała być Kompetencja - Uczciwość- Postawa Służby a są PODWYŻKI - PODWYŻKI - PODWYŻKI śmieci / wody itp. Czy policzanie wytrzymają jeszcze rok czy już czas na referendum?

56
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Kwiecień 08, 2017, 11:40:09  »
Tak nam Diakun z Geblewiczem drogę wyremontowali. #Pomorze Zachodnie Cała Naprzód :)

57
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Marzec 22, 2017, 21:00:42  »
No i jeszcze zapomniałeś dorzucić Gryfa oni też sobie lubią od czasu do czasu urządzić uroczysty i niezwykle barwny oraz dostojny przemarsz po Jasiennicy

58
Sprawy bieżące / Odp: Remont ulicy Grunwaldzkiej.
« dnia: Marzec 14, 2017, 20:09:58  »
Tak radny Grzegorz Kierownik Polickich autobusów dbał o interes mieszkańców że przy tak poważnej przebudowie drogi finansowanej również z budżetu gminy zapomniano zrobić zatoki autobusowe dla komunikacji miejskiej.

59
Tematy różne / Odp: Może by tak remont Kołłątaja?
« dnia: Marzec 14, 2017, 19:58:53  »
Jedyne na co stać dwóch ludzi z rady osiedla Stare miasto którzy są również radnymi gryfa to zorganizowanie kolejnej potancowki w swietlicy. Takich mamy radnych w gminie a droga dziurawa jak ser.

60
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 09, 2017, 19:43:02  »
Zwykle a co teraz niby jest inaczej? Zawsze pracodawca przelewa kwote doładowania plus kwotą na należny podatek i bezwzględu na to kiedy je otrzymasz. Kwota na karcie jest na czysto. Nie siej  fermentu człowieku. 

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14