• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - An_na

Strony: 1 ... 74 75 [76] 77
1126
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 15, 2012, 08:39:09  »
Cytat: "Siwy1"
tylko że będą ustalone jeszcze progi takie jak w przypadku np. wczasów pod gruszą. w zależności jakie wysokie dochody będą na członka rodziny to takie będzie się należało doładowanie karty. im więcej zarabiasz tym mniej dostaniesz...

Finanse są z ZFŚS dlatego "to"zróznicowanie. Takie przepisy...Zróżnicowanie niewielkie jesli dochód na os.poniżej1900zł to 310, jesli powyżej to 300zł.

1128
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 21, 2012, 13:46:05  »
[/quote]
   To sprawy w sądzie pracy nie są wolne od opłat sądowych?[/quote]
W sprawach w których wartość przedmiotu sporu przekracza kwotę 50 000 zł, pobiera się od wszystkich podlegających opłacie pism procesowych opłatę stosunkową, która wynosi 5 proc. wartości przedmiotu sporu, przy czym nie może to być mniej niż 30 zł i więcej niż 100.000 zł (por. art. 13 ustawy).
 Wartością przedmiotu sporu w sprawach o roszczenia pracowników dotyczące nawiązania, istnienia lub rozwiązania stosunku pracy jest- przy umowach na czas określony - suma wynagrodzenia za pracę za okres sporny, lecz nie więcej niż za rok, a przy umowach na czas nieokreślony – suma wynagrodzenia za pracę za okres jednego roku (por. art. 231 K.p.). Jeżeli więc pracownik, zatrudniony na czas nieokreślony za wynagrodzeniem wynoszącym 7000 zł, wnosi np. o uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne, musi być przygotowany na uiszczenie opłaty  w wysokości OK.3500 zł.

1129
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 21, 2012, 12:44:38  »
W zeszłym tyg. rozmawiałam z panem któremu pomagałam w pisaniu pisma o zwolnienie z kosztów. Była to osoba, która odeszła w pierwszym terminie. Pan otrzymał znaczne zwolnienie z kosztów. Z ok.3tys ma zapłacic ok 250zł.Do dnia dzisijszego rozprawa się jeszcze nie odbyła.

1130
Zwierzęta / targ koni przeznaczonych na rzeź
« dnia: Luty 16, 2012, 10:50:51  »
http://www.fundacjatara.info/

U córki w Gimanazjum jest prowadzona zbiórka w celu uratowania chociaż jednego konika, który później będzie miał dożywocie w schronisku dla koni Tara..Zachęcam innych do propagowania takich inicjatyw w innych środowiskach.

1131
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 13, 2012, 13:20:54  »
Pamiętam gdy byłam dzieckiem jak zachęcano ludzi do pracy w Z.Ch.Police, w zamian oferowano mieszkania, przedszkola, opiekę zdrowotną. Takie czasy były, pracowników do "chemii ciężkiej" trzeba było ściagać innymi korzyściami. Tak powstało całe nowe osiedle w Policach, Szpital, Przedszkola etc. Ludzie poprzyjeżdżali z całej Polski. W starym układzie zbiorowym był również zapis o tym, iz dzieci pracowników miały pierszeństwo w zatrudnianiu /przy rekrutacji/. Teraz tego nie ma ponieważ byłaby to dyskryminacja przy zatrudnianiu zgodnie z Kodeksem Pracy i  Państwowa Inspekcja Pracy nie zgodziałaby sie na takie zapisy.

1132
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 10, 2012, 17:29:37  »
Więc skoro mają się dobrze finansowo to po jakiego grzyba wyrzucili z końcem roku jakieś 100 osób twierdząc, że to w ramach oszczędności?![/quote]
Był to etap realizacji Planu restrukturyzacji, który posłużył aby otrzymac pomoc publiczną. Bez tej pomocy Police byłyby juz fragmentem zielonych płuc dla Berlina. Dodam, iż wg komunikatu Plan restrukturyzacji jest nadal realizowany.

1133
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 05, 2012, 20:58:05  »
Cytat: "Nil"
Mam pytanko. Skoro sytuacja się polepszyła na "Zakładach", to jest szansa by zleceniowcom dali normalne umowy?

Jeśli "Zakłady"będą zatrudniały to pierwsi w kolejności są byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni "ze zwolnień grupowych" /tak jest zapisane w wewnętrznych dokumentach Spółki.

1134
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 02, 2012, 09:34:41  »
..bo kupujemy z Niemiec /również/

1136
Tematy różne / [Police] Lodowisko w Policach
« dnia: Luty 26, 2011, 22:13:17  »
szkoda, że ruszyło jak się skończyły ferie...:(

1137
Strefa kobiet / Re: WESELE W OŚRODKU W BRZÓZKACH?
« dnia: Styczeń 29, 2011, 20:21:55  »
Cytat: darenka1
CO Z IMPREZAMI KTORE SA ZAPLANOWANE JUZ DAWNO, CZY DOJDA DO SKUTKU CZY MOZE ZMIENIC SIE CENA I CZY BEDZIE ORGANIZOWAC TO TA OSOBA CO DO TEJ POZY?[/b]
Cytuj

Nie jesteś pierwszą osobą która się tym martwi /martwi się również tym moja mama, która pracuje na tym ośrodku-dzwonią do niej zaniepokojeni ludzie a ona fizycznie nie jest w stanie niczego obiecać bo sama jest tylko pracownikiem ośrodka/. Niestety sytuacja jest niestabilna i myślę, iż nikt Ci na pytanie co do ceny itp nie odpowie. Powodem powyższego jest fakt, iż prowadzona jest procedura zbycia ośrodka. Na pierwszy przetarg nikt się nie zgłosił z tego powodu zarząd Polic obniżył zgodnie z prawem jego cenę i za kilka miesięcy będzie kolejny przetarg-nie wiadomo czy dojdzie do sprzedaży. Niemniej jednak gdy ktoś go kupi sam będzie decydował o cenie itd. Niemniej jednak myślę, iż jeśli ktoś kupi ośrodek to będzie kontynuował działalność aby zarobić na poniesione koszty.Pozdrawiam i trzymam kciuki abyś miała udane wesele.

1139
Super,bardzo fajny koncert

1140
Polityka krajowa / Cisza wyborcza
« dnia: Listopad 22, 2010, 11:47:26  »
Cytat: "mateusz12"
A mnie się wydaje, że grupa Panów Pachisa i Kardziejonka bardziej zaszkodziła kampani Krystiana Kowalewskiego niż pomogła(może tak miało być?). Ostatnie ataki w stronę burmistrza (sekrety władzy i być może"ośmiorniczka"(choć do niej się nie przyznają) paradoksalnie umocniły pozycję pana Diakuna. Wynik jest miażdżący i wyższy niż cztery lata temu.


Zgadza się, ogólnie wiele komentarzy było takich, iż wyborcy mieli dosyć tej nagonki. Ludzi irytował nakład funduszy na tą nagonkę.A ośmiornica to już ich chyba zadusiła.  Myślę, iż wygrało status quo. Nadal nie moge zrozumieć co sie stało, iz PO nie zrealizowało tego, co podało na swoich stronach: http://www.zachodniopomorski.platforma.org/policki/aktualnosci,,10098,powiatowe.html

W sumie wygladało to jak zabawa w dobrego i złego policjanta  /kosztem Krystiana/.

Strony: 1 ... 74 75 [76] 77