Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ortega

Strony: [1]
1
Sport / Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« dnia: Marzec 17, 2015, 16:35:55  »
Jeżeli będzie taka potrzeba, razem z kolegami zaczniemy zbierać podpisy, zrobimy grupę na Facebook'u, i zaangażujemy wszystkie potrzebne do tego siły aby takowy wniosek złożyć. Podejrzewam że w samych Policach będzie nas około setka, którzy będą zainteresowani tematem, jednakże na tym forum do wszystkich nie dojdziemy. Na chwilę obecną prowadzę rozmowę na ten temat z panem Grzegorzem Ufniarzem, i mam nadzieję że przyniesie to pozytywny efekt :)

2
Sport / Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« dnia: Marzec 17, 2015, 09:22:02  »
U nas z wiekiem nie ma problemu, wszyscy 20 i w górę, wrócę z pracy i po południu zamieszczę odpowiednie dane

3
Sport / Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« dnia: Marzec 17, 2015, 08:01:30  »
Witam wszystkich, pisze tutaj o tej sprawie, ponieważ wczoraj, wraz z kolegami po zmudnym poszukiwaniu miejsca, jakże nieudanym zresztą byliśmy lekko zirytowani brakiem miejsca w którym możnaby poćwiczyć kalistenike. W mojej głowie zrodził się pomysł na wystosowanie do odpowiednich instancji pisma w tej sprawie, ale do tego zapewne musiałbym mieć jakiekolwiek poparcie w postaci podpisów, lub coś w te deseń bo w 3 osoby to niewiele zdzialamy. Szczecin ma już takie parki, i to w różnych miejscach( chociażby Podjuchy ) więc i u nas mogłoby powstać miejsce w którym aktywnie moglibyśmy spędzić czas. Wiem, że w Policach są osoby zainteresowane tematem, bo znam ludzi, którzy się tym zajmują tego rodzaju treningami. Jestem ciekaw Waszych opinii na ten temat, bo może uda się nam razem coś w tej sprawie coś osiagnac, pozdrawiam oraz liczę na burzliwą, choć kulturalną dyskusję.

Strony: [1]