Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2490) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tusia888

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / [Police] WOŚP 2013
« dnia: Styczeń 12, 2013, 16:08:03  »
Naprawdę rzadko zdarza mi się wypowiadać, chociaż czytam to forum regularnie. Uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania, dlatego jak nie podoba się komuś WOŚP to niech przejdzie obojętnie obok puszki wracając z kościoła i nie robi wielkiej afery. Ja wrzucę, bo znam ludzi, którzy dzięki sprzętowi kupionemu przez fundacje przeżyli.
Zauważyłam jednak, że kaskada zawsze ma do powiedzenia coś innego, jakąś krytykę, szanuje to, ale wtedy gdy jest ona poparta jakimiś dowodami. Dowodem zaś nie jest zasłyszenie od kogoś jego poglądu, chociaż mogę się mylić.
Cytuj
W kieszeniach Owsiaka i reszty zarządu a co jeszcze pozostało przechlano i przećpano na woodstoku
Poproszę o dowody na potwierdzenie tego gdzie te pieniążki się znalazły.
P.S. za niczyje nie chlałam ani nie ćpałam na Woodstocku, moi znajomi również. Więc nie wiem skąd ta teoria, ludzie boją się tego czego nie znają.
pozdrawiam :)

2
Moje hobby / Akwarystyka
« dnia: Maj 19, 2012, 16:05:46  »
Pręgowana podobno spokojniejsza jest, nie zjada tylu rybek, a uwielbia ślimaki. Najwyżej jak będzie ciężko z kupieniem jej to zdecydujemy się na wspaniałą.

P.S Kaskada, molinezje? Czemu nie, będą ładnie pasowały do naszego akwarium :)

3
Moje hobby / Akwarystyka
« dnia: Maj 18, 2012, 13:35:50  »
Cześć.
Widzę, że temat troszkę się urwał. Wiecie może gdzie dostanę bocję pręgowaną w naszej okolicy? Ślimaki potrzebujemy żeby nam wybiła no i do tego wygląda całkiem zacnie :) pozdrawiam.

Strony: [1]