Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Masterblaster

Strony: [1]
1
Miałem podobny problem, kiedy założyłem nowe felgi alu. Gumy założone, koła wyważone w warsztacie oponiarskim. Okazało się że chlopaki podczas montażu kół, zapomnieli założyć pierścienie centrujące do felg alu (były w komplecie). Dokładnie jak w opisie - dochodziłem do 120 km/h i kierownica zaczęła wibrować. Po zamontowaniu pierścionków- cacy !!!

2
Dyskusja zaczyna się robić coraz bardziej ostra. Ale moje pytanie, w związku z zarzutami do obecnej władzy, brzmi: a kogo mamy jako alternatywę dla Gryf XXI ? Nie żebym bronił Gryfa, bo uwagi są celne, prawdziwe i merytoryczne. Kampania już po woli się rozkręca.

3
Nówki jeżdżą - ok, ale czemu z głośników leci lista przystanków z Sosnowca ? Tak było parę dni temu w 107. Generalnie komunikaty audio o przystankach to porażka, albo się nie zgadzają, albo nadawane jest część komunikatu, albo w trakcie nadawania z komunikatem nakładają się nieprzyjemne dźwięki. Ktoś za ten system bierze zapewne sporą kasę, a efekt jest żenujący.

4
Czyszczenie rejestru, to nie wszystko. To jak sprzątanie, po jakimś czasie znowu trzeba posprzątać. W CC cleaner otwórz zakładkę narzędzia - autostart i tam powyłączaj podejrzane programy (Windows, zaplanowane zadania). Sprawdź też wpisy w zakładce - przeglądaj dodatki -  i powyłączaj.
Potem przejrzyj listę zainstalowanych programów (odinstaluj programy).
Na koniec czyszczenie rejestru i sprzątanie CC.
ADW powinien też wykazać jaki syf się instaluje.
Zwracaj uwagę podczas instalacji programów i odznaczaj dodatkowe funkcje typu "coś tam browser... etc"
Pozdrawiam.

5
Od Nowego Roku zacznie działać Conan Bibliotekarz -
 

6
Trudne tematy / Odp: Puste pole
« dnia: Grudnia 18, 2016, 18:08:27  »
Hmmmm....... Ale o które Police pytasz ? Są 3  - w woj. Wielkopolskim, Dolnoślaskim i Zachodniopomorskim.

7
Polityka krajowa / Odp: Kryzys sejmowy
« dnia: Grudnia 17, 2016, 14:43:32  »
Tu nie chodzi tylko o orędzie, ale wyraźne stwierdzenie kto ma rację i kto łamie prawo .........!
Ale czy Jarek na to się zgodzi ?

8
Edukacja / Odp: Nauka niemieckiego dla dorosłych
« dnia: Lutego 11, 2015, 18:32:17  »
W 2012 uczęszczałem do szkoły Lider w Policach - pod Arkadami - na angielski metodą direct. Ukończyłem 2 semestry. Nie powiem - języka się nauczyłem, bo chciałem i potrzebowałem do pracy. Jednocześnie praktrycznie utrwalałem angielski w robocie. Natomiast organizacja lekcji w tej szkole - nie najlepsza, grupa też nie była zbyt ambitna i dużo opuszczali zajęć, więc nauczyciele nie mieli też parcia.
Metoda polega na tym że pracuje się w grupach kilkuosobowych, wymowa słówek, budowanie zdań, na koniec dialogi i dyskusje. Nauka pisemna bardziej jako zadania domowe. Dodatkowo dostęp do materiałów na stronie internetowej.
Reasumując: Grupa musi być zmotywowana na chęć nauki i wyciskać od nauczycieli ile się da - wtedy będą wyniki. Efekty daje oczywiście praktyczne używanie języka - praca, podróże...

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 06, 2014, 12:08:34  »
http://grupaazoty.com/index.php?lang=pl&p=grupa&s=przetargi&val=&m=8
Ciekawostka - Wydział produkcji folii zamknęli, ale maszyny i urządzenia rdzewieją w magazynie. A podobno miały być sprzedane na wschód.
Czy w ogóle ktoś to kupi ? Maszyny już trochę leciwe, część niesprawna i niekompletna - hmmm???

10
A jaki system operacyjny jest zainstalowany ?

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 26, 2012, 22:18:30  »
:rotfl:
Grupa "POLICE" to przede wszystkim ludzie - pracownicy, którzy są najcenniejszym bogactwem naszej Firmy.
Istotą polityki personalnej naszego przedsiębiorstwa jest optymalny dobór kadr, pozwalający na harmonijne dopasowanie kompetencji pracowników do realizowanych zadań i celów Firmy. :jupi:

Z szacunku dla naszych pracowników troszczymy się o rozwój naszej kadry, stwarzając jej szerokie możliwości podwyższania swoich kompetencji w ramach programu szkoleń. Na podstawie wdrażanego systemu ocen skuteczności szkoleń każdy ma możliwość weryfikacji posiadanych kwalifikacji. :lol2:

Świadomi potencjału naszych pracowników i tego, że ich rozwój jest warunkiem rozwoju organizacji, traktujemy ich priorytetowo w uzupełnianiu wakujących stanowisk. :rotfl:

Odpowiedzialni wobec przyszłości kompletujemy naszą kadrę spośród najlepszych absolwentów lokalnych szkół, dysponujących wysokim potencjałem rozwojowym i zorientowanych na efektywne współtworzenie sukcesu Grupy "POLICE". :colors:

Odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników obliguje nas do stałego doskonalenia systemu bezpieczeństwa i ochrony pracy.
 ;D

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 14, 2012, 20:08:57  »
Cytat: "sony"
http://chemia.wnp.pl/w-zch-police-stawiaja-na-pracownikow,162460_1_0_0.html


Świetny pomysł, brawa dla wiceprezesa. Chyba wiem, skąd inspiracja dla tedo pomysłu, Stanisław Tym może być dumny:

http://www.youtube.com/watch?v=mNh0riYYE1g

13
W temacie Klubu 83 - czy ktoś zna nr telefonu do tego klubu, chciałem zasięgnąć informacji - chodzi o wynajęcie loży na impezkę okolicznościową. Proszę o informacje , z góry dziękuję.

14
Rozrywka i Kultura w kraju / [Ogólne] Koncert Rush we Frankfurcie
« dnia: Marca 01, 2011, 19:27:40  »
Jak w temacie.
29 maja 2011 we Frankfurcie n/M wystąpi kanadyjska grupa Rush. Czy ktoś z Polic i okolic wybiera się na ten koncert ?

Strony: [1]