Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - iwonawa

Strony: [1]
1
Motoryzacja / Parkowanie na Piaskowej - nowe przejście
« dnia: Maja 24, 2015, 19:15:20  »
Hej, słuchajcie mam pytanko, jakiś czas temu na Piaskowej koło Przedszkola nr 9 zrobiono przejście dla pieszych na wzniesieniu, które przechodzi przez miejsca parkingowe (wcześniej był tu próg spowalniający i 3 miejsca parkingowe) Teraz niby dalej są tam miejsca, ale ja mam pytanko czy tam można parkować ? Logicznie rzecz ujmując na przejściu dla pieszych nie parkujemy, ale nie ma żadnego znaku, więc mam wątpliwości, chociaż widzę raz na jakiś czas, że jakieś autko tam stoi. Jeśli stoi 1 auto to nie ma problemu, ale gdyby stały tam 3 auta, to generalnie nie ma jak 'zejść' z przejścia. Jak mi się uda to załączę zdjęcia, będzie wam lepiej zrozumieć moje pytanie ;)
No więc, jak - można tam parkować?

Ps. Ja nie umiem dodać zdjęć :(.

2
Edukacja / Uczelnie wyższe
« dnia: Września 19, 2012, 09:17:20  »
Słuchajcie, na pewno kilkoro z was, jest studentami ;). Jak wiadomo - październik = sesja poprawkowa. Od 1 stycznia weszła znowelizowana ustawa o szkolnictwie wyższym, wnioskując z niej, wychodzi na to, że nie słusznie pobierane są opłaty za egzaminy poprawkowe, powtarzanie przedmiotów, semestru etc.
http://barbarakudrycka.na...-praw-studentow
Jak byście się zachowali,  w momencie kiedy się nie powiedzie na poprawce (tak, tak mnie się nie udało :P) i jednak trzeba zapłacić 340zł ;/ bo tak jest w regulaminie uczelni. Jak to się wszystko ma, do ustawy?
Mam zagwozdkę, ponieważ nie za bardzo wyobrażam sobie, jak mogłabym pójść się kłócić. Oj to chyba , szybciutko bym była skreślona z listy studentów :rotfl:
Pytam, może ktoś z was, był w takiej sytuacji, bądź jego znajomy albo po prostu jak byście się odnieśli do tego?

Strony: [1]