Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mieszkaniec88

Strony: [1]
1
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Dni Chemika
« dnia: Kwiecień 24, 2016, 17:30:35  »
Z roku na rok coraz gorzej. Raj dla pijanej gimbazy...

2
Panie Grzegorzu! Czy orientuje się Pan w jaki sposób można złożyć skargę na pracowników nadzoru ruchu ZDiTM? Ich działania przypominają polowanie na czarownice. Stoję sobie dzis na przystanku Os Chemik i czekam na F 7:07. Obok postoju taksówek stoi radiowóz zditm i obserwuje. Autobus (MAN 302x któryś z 15 metrowych) podjechał kilka minut wcześniej i czekał. Odjechał o czasie. Ledwo dojechał do przystanku Wyszyńskiego - radiowóz zditm zajechał mu drogę i do środka wpadł inspektor czy jak ich zwą. Efekt 5min spóźnienia... Nie chodzi już o samo spóźnienie ale buractwo zditmu.

Teraz będą się mścili na SPPK za te nowo kupione MANY. Bo za swoją kasę kupili i nie są w ciapki FG... A już o beznadziejnym systemie GMV nie wspominająjąc...

3
Kulinaria / Odp: Gdzie zjeść kebaba?
« dnia: Listopad 23, 2015, 21:53:21  »
.. Kebab ,,Habababa'' koło Basenu tam koleś dobre i duże kebsy kręci :). Z tego co widziałem również dowozi.

4
Kulinaria / Akropolis Grill
« dnia: Listopad 17, 2015, 21:23:05  »
Jak w temacie, chciałbym spytać o wyżej wymieniony lokal. Warto tam się wybrać?  Na Fb ich ,,fanpage'' nie aktualizowany z 2 lata..

5
Jak jesteś takim ,,służbistą i jedziesz 39 km/h'' na 40 to gratuluje.. To ja się nie dziwie czemu takie sznury aut są jak wracam tędy z pracy do domu :P Jazda za takim kierowcą na 3 biegu to czysta przyjemność ;) .  Uwierz mi że kierowcy 107 wcale nie będą szczęśliwi jak tam uruchomią przystanek.. Powiadasz że pobierają wynagrodzenie..  To Egoistyczne  i krótkowzroczne myślenie... To takie mówienie - ,, Co mnie to obchodzi że kierowca ma 5 -7 min (inspektorzy ZDiTM nie śpią = kary ) spóźnienia i że pracuję w stresie przewożąc 140 osób w autobusie przegubowym w godzinach szczytu.. A za wozo kilometr dostają grosze..  Zero empatii i wczucia się w czyjeś położenie.   Bez odbioru


Mam taką nadzieję jak p. Ufniarz że nie wprowadzą tego przystanku dla 107, 101. Tylko wprowadzą je dla linii autobusowych mających mniejsze potoki pasażerów np. 57,68 ,82.

6
Zwłaszcza trzeba ,,pochwalić'' umiejscowienie przystanku w kierunku Polic za łukiem przy kładce dla pieszych.. Za zakrętem to po pierwsze.. Jadąc 50 km/h i za łuku wyjeżdżający z wysepki  autobus.. Mało bezpieczne rozwiązanie.. Po drugie przy dużych korkach które tworzą się w godzinach 14-16 dodatkowe włączanie się do ruchu autobusów.. jeszcze bardziej spowolni ruch który i tak już jest duży.. Ja współczuję tylko kierowcom autobusów którzy będą musieli się wcinać ryzykując kolizją przy większym ,,sznurku'' aut.. Po trzecie wydłużenie i tak już długiego przejazdu.. Ja jechałem do pracy z Os. Chemik na Pl. Rodła o godz 7:02 -45 min.. W przeciwną stronę jest identycznie.

7
Strefa kobiet / Mobilny Barista
« dnia: Sierpień 20, 2015, 13:39:11  »
Witajcie.


Co myslicie na temat wynajęcia baristy z mobilnym barem robiącym kawkę na weselu, imprezie? Jestem ciekaw waszych opinii i sugestii. :)


Pozdrawiam
Krzysiek

Strony: [1]