Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - czarna_301

Strony: [1] 2 3 ... 14
1
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Lipiec 05, 2017, 22:14:49  »
Pan Adam Wosik blisko dwa lata temu lekko na swoim portalu Police Bez Cenzury mówił o rzekomym popełnionym przestepstwie. Dzis powinien mieć świeże informacje na ten temat oraz na temat pełnomocnego wyroku . Może by o tym tez opowiedzieć ? moze na Police Bez Cenzury?

2
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudzień 11, 2015, 19:03:24  »
Oczywiście jestem w stanie odpowiedziec na pana pytanie :P wdarł mi sie bład za co dziewczyne przepraszam ale pisałam ta wiadomość podpierajac sie Magazynem Polickim i mogłam cos przeoczyc albo najnormalniej w świecie pomylic .

 Ktos sie pomylił i nadał na cała szkołe ze ja pisałam obraźliwe posty na Agate Markowicz Narękiewicz (patrz Hejted Biała), straszono mnie policją, konsekwencjami, przeczytałam tez ze gdzie sie nie pojawie trzeba chowac portfele. Nigdy nie usłyszałam słowa przepraszam od osób które to powiedziały, choć ja nigdy ich nie obraziłam.


3
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudzień 11, 2015, 13:45:08  »
Czarna, nie wiem, czy wiesz, że IP nie wystarczy do zidentyfikowania komputera, a żaden numer nie wystarczy do zidentyfikowania tego, kto przy komputerze siedzi. Na Twoim miejscu byłabym podwójnie ostrożna z rzucaniem nazwiskami.
ciekawe rzeczy piszesz Saga, a mnie publicznie kto oskarżył przed cała szkoła i gronem pedagogicznym że wpisy na Hejted
Biała robiłam? Kto bez IP osmielił sie podac moje nazwisko nauczycielom i plota poszla ? Zapomniałaś? Mam Ci przypomniec ? Nie pisze ze wpisała to Pani ....., ale ze z IP komputera , którego jest włascicielka.
Pani Joanna jeżeli tojest Pani dumna z donosu na to iż w hali prowadzona jest sprzedaż napojów i imprezy są biletowane to go czytałem bo jest dostępny w sieci.  Jest Pani dumna z tego iż prawie straciliśmy kilka milionów złotych z tego powodu? Co do kłamstw powtarzanych przez Panią - dokładnie chodzi o kłamstwa wspomniane przez Sage.
Chce Pan nadal poczytac moja skarge czy nadal bedzie Pan szedł w zaparte? Nie ma tam nic odnośnie napojów i sprzedaży biletów.

Post Merge: Grudzień 11, 2015, 14:00:06
Strony otrzymały postanowienie z Policji, w którym widoczna jest informacja, iż ustalono adres IP komputera z którego wyszły te kmentarze i był to komuter należący do Państwa ....., nie stwierdzono natomiast kto dokładnie umieścił kłamliwe komentarze to na pewno wyjaśni sąd cywilny.

4
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudzień 11, 2015, 02:58:03  »
Tak potwierdzone ze to IP komputera bedacego wlasnoscia Pani ..... , The Bill nadal zapraszam po dokumenty w sprawie mojej skargi a zobaczysz ze to ja mialam racje 😉sa do wgladu nadal na pamiatke je trzymam 😉

5
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudzień 10, 2015, 22:00:55  »
Niegdyś na Kołbaskowo.ogr ukazał się artykuł szkalujący Beatę Chmielewską, ohydny wpis jaki się tam pojawił, którego autorem była nijaka ''Wkurzona'' cyt :Czarna nie może wrócić do Białej, Bo
1. (…).
2. Pozbyła się w bezczelny sposób byłej wicedyrektor, dokładnie tak samo jak jej pozbył się powiat (nawet kwiaty były te same.)
3. Zwolniła z pracy wszystkich WF- istów, którzy swoich praw musieli dochodzić w sądzie. Stosowała wobec nich znane z dzisiejszych skarg: mobbing, zastraszanie, szykanowanie i szantaż.
4. Pozbyła się doradcy zawodowego (geografa), dowiedział się o tym na plenarne na koniec sierpnia.
5. Zatrudniała w ZS np. ojca jednej z wicedyrektorek, zięcia swojego przyjaciela od historii, córkę nauczyciela, osoby, które pojawiały się na liście i pełniły tajemnicze funkcje (był nawet czas, że było 2 kierowników obiektów sportowych, o ilości pań w księgowości nawet nie wspominam)
6. Jednym z zaopatrzeniowców stołówki był mąż wicedyrektorki
7. Kiedy wicedyrektorka układała plan miała nawet 2 tygodnie wolnego. Potem był rzut planu w pokoju nauczycielskim, ucieczka wicki i ……. No właśnie: szok, złość, niedowierzanie a nawet płacz. Wybrańcy mieli nawet po 3 okienka dziennie, nazywaliśmy je już witrażami. No ale jak z żartem pani wicedyrektor mówiła W przerwie ugotuj zupę dla wszystkich . Gdzie byli wtedy ci co pisali donosy na zły plan? Bo w tym roku po raz pierwszy można było wyjść z pracy jeszcze jak nie było ciemno. Plan był jednym z lepszych jaki kiedykolwiek został ułożony przez poprzednią kadrę, ale co tam, skarga i tak poszła. O zgrozo pomstowali nawet ci, którzy byli z niego zadowoleni.. Nie wypada przecież pochwalić nowej władzy.
8. Zlecała wykonanie różnych gadżetów (wręczanych masowo przy różnych okazjach pracownikom szkoły) swoim znajomym, którzy teraz walczą zaciekle o jej powrót. (nawet dziennik lekcyjny robiony był przez przyjaciółkę i kosztował 90 zł, a nie 20 tak jak w innych szkołach)
9. Podpisywała umowy - zlecenia na całkiem niezłe kwoty swoim współpracownikom, agencjom reklamowym, przyjacielowi od historii, księgowym, kadrowej i informatykowi. Wszyscy wykonywali dodatkowe czynności w ramach swoich obowiązków, w czasie godzin pracy. No ale cóż, widać jedno drugiego wtedy nie wykluczało. A za kontakty z prasą mianowała koleżankę, która nie dość że miała z tego bardzo dobrą kasę to jeszcze niezłe przyjemności (mąż dziennikarz).
10. Nagminnie nie odbywały się lekcje fizyki i matematyki – można? Można wszystko zależy od tego kto prowadzi a raczej nie prowadzi lekcji..
11. Uczniowie mieli lekcje nawet do 18 godziny, sfory taki był wtedy klimat. Rada Rodziców znała plan, więc dziwię się, że nie reagowali. W końcu to ich dzieci praktycznie nocowały w szkole.
12. W budynku internatu mieszkał syn jej znajomego (nawet woźne były zdziwione jak wlazły nieproszone).
13. Mieszka w szkole choć jest właścicielką innego mieszkania (a swoją drogą ciekawe jak rozlicza prąd i wodę)
14. Traktowała szkołę jak prywatny folwark i dojną krowę (razem ze swoją świtą). Miała nieograniczony dostęp do wszystkich pomieszczeń, było przecież tajemne przejście, którym wejść mógł nawet ten kto nie był pracownikiem szkoły.
15. Wmawiała innym, że najważniejsza jest szkoła i uczniowie. A ja się pytam, kto wypiął dupę na to wszystko i z pomocą wypranych mózgów walczy o powrót? Gdzie byli we wrześniu ci dla których szkoła była najważniejsza.
16. Porwała się z motyką na słońce i wybudował taką halę, choć inni mądrzejsi mówili, że to kiepski pomysł a taki obiekt w Policach nie zdoła na siebie zarobić a co za tym idzie po prostu się nie utrzyma. A ile na tym zarobili, tego zwykły zjadacz chleba się nie dowie, powiem tylko, że kwoty wprawiłyby w osłupienie „ obrońców Krzyża
17. Nominowała do nagród, orderów tylko koleżanki z kierownictwa, swoich znajomych i siebie (poprzez inne rączki oczywiście)
18. Pomimo tego, że brałam udział w różnych projektach , nie dostawałam za to dodatkowego wynagrodzenia (ale inne tajemnicze osoby owszem).
19. Wypełnianie sam ochwałki na motywacyjny a potem upokarzające do granic przyzwoitości wydzieranie każdego punktu, pomimo tego, że wg regulaminu i tak nam się należał. Byli jednak wśród nas i tacy, którzy mieli najwyższy dodatek przy znikomym lub nawet żadnym zaangażowaniu w dodatkowe działania.
20. Większość z nas słyszała, kiedy próbowaliśmy zwrócić uwagę chociażby na plan – Jak ci się nie podoba to się zwolnij ”
więcej punktów dopiszą inni pracownicy Białej – Wkurzona..... ...wysłany został z IP komputera Pani Joanny ....., tej samej, która prawie zlinczowała mnie w starostwie gdy ośmieliłam się napisać prawdę odnośnie użytkowania hali przy ZS, a prawie każdy wpis tej Pani to kłamstwo :) Czy oby na pewno dalej chcecie gmerać przy szkole i ciągnąc te kłamstwa? Boli mnie bardzo, ze wieloletni współpracownicy, tak łatwo dali się zmanipulować i są ludzie którzy w dalszym ciągu czepiają się Białej, boli mnie to że w pewnym momencie zostałam obrzucona błotem i podejrzana o stworzenie strony Hejted Bialan choć nigdy nie miałam z tym nic wspólnego ( bo mimo straszenia policja nie widzę ich u siebie :) , a nauczyciel został złapany na gorącym uczynku kolokwialnie mówiąc.Coraz ciekawsze sprawy wypływaja i dziwne, bo Ida w kierunku ludzi nie broniących Beatę Chmielewska, tylko tych strasznie pokrzywdzonych :( smutne to :(


6
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Październik 28, 2015, 17:35:43  »
Napisac ze sprawa była zła, nie podajac zadnych faktów, a nazwac kogos złodziejem to dwie rózne rzeczy, ale chyba nie pojmujesz tego.

7
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Październik 24, 2015, 16:10:59  »
nie ma sie co rozpisywac chyba w temacie ploteczki? a tym bardziej ze ktos broni własnej nieposzlakowanej opinii takie jest moje zdanie. nie ma sie czytelnikow trzeba ich jakos przyciągnąc  ale to juz z miernym efektem zaczyna działac.

8
Tematy różne / Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« dnia: Październik 12, 2015, 22:12:42  »
Wiecie co jest najlepsze :D jak juz wczesniej pisałam wiekszosc rodziców znam, jak nie z widzenia to osobiscie i wiem ze idealizuja własne dzieci nie wiedzac w sumie za wiele co robia. A serio bardzo łatwo sprawdzac dzieciaki wystarczy fb , instagrama czy snapa odgarnac :D tylko rodzicom sie nie chce :D kiedys pani psycholog mi powiedziała ze kontrola rodzicielska nie jest zła tylko musi byc przeprowadzana bardzo rzeczowo i konkrtetnie, dzieciaki maja prawo do prywatnosci ale my mamy obowiazek do jej kontroli :D

9
Tematy różne / Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« dnia: Październik 12, 2015, 14:29:11  »
Zbaczasz z tematu , nie rozmawiamy gdzie sa szukane pieniądze jak twierdzisz na Biała tylko o problemie narkotyków i dopalaczy i może na tym sie skupmy. Dlaczego mając jakiekolwiek doniesienia nie reagujemy? co z tego że kiedys zadzwoniłam na polcjie bo pod moim blokiem naćpane małolaty sie tukły, wiecie jaka była reakcja? Kazali im sie rozejsc, oczywiscie młodzi ludzie sie rozeszli na okoliczne ławki, 10 minut później zadyma zaczeła sie od nowa, wiec znowu zadzwoniłam na policje bo było mało bezpiecznie około 20 wyrostkow i panien skaczących sobie do oczu. myslicie ze kogos zgarneli ? no niestety nie, a gdyby tak zabrac na szpital testy porobic i rodzicom dowalic jakies kolegium?

10
Tematy różne / Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« dnia: Październik 11, 2015, 18:50:40  »
Jasne, że tak ale wiecznie czuje sie atakowana w sprawie Białej a nie o tym chciałam pisac tylko o tym że nikt sobie nie radzi, bo pole manewru serio nie jest wielkie. Takiego delikwenta trzeba jeszcze złapac a czasy mamy jakie mamy i nie bede chyba kłamac jak napisze ze nauczyciele tez maja stracha wobec dziciakow szczegolnie tych nastoletnich. Kultura osobista wielu jest daleka od ideałów, pyskuja i stawiaja sie.

11
Tematy różne / Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« dnia: Październik 11, 2015, 17:48:09  »
Czarna znowu kłamiesz: http://www.zspolice.pl/zspolice/aktualnosci/profilaktyka_antynarkotykowa-881.html
Takich spotkań było kilka: i z chętnymi rodzicami, i z uczniami.
Oczywiscie, że były i tego nie neguje ale wiesz dobrze ze z inicjatywy rodziców, którzy ten problem poruszyli i tematem sie zajeli. Wiec gdzie tu kłamstwo? Gdyby nie rodzice temat nie istniał.

Post Merge: Październik 11, 2015, 17:52:23
ale jak juz wczesniej napisałam mam w nosie przepychanie sie w temacie Białej, problem jest szerszy i dotyczy z tego co wiem wiekszosci szkół. I niestety nie radza sobie dorosli z tym :( ale tak jak juz wczesniej napisałam, kontrola dzieciaków w internecie moze poczynic cuda. Przypatrzcie sie dzieciakom i wiele mozna wyczytac. Ostatnio ze znajomym własnie o tym rozmawiałam, szkoła ma uczyc a nie byc kontrolerem zachowań tak do końca, ja sie po raz enty pytam gdzie są rodzice?

12
Tematy różne / Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« dnia: Październik 10, 2015, 21:45:15  »
Słyszeli juz za czasów pani Agaty Markowicz-Narekiewicz, która tez nic nie zrobiła.
acha, czyli to że poprzedniczka nic nie robiła całkowicie usprawiedliwia obecną panią dyrektor.
Nie moge powiedziec ze nic bo juz pani Bożena Pawałkiewicz próbowała sie uporac z tym problemem, były pogadanki i spotkania z policja. Najwiekszym problemem jest chyba to ze nikt nie ma prawa poza policja i to w obecnosci rodziców przeprowadzic rewizji takiego małolata, ktory jest niepełnoletni. Jesli sie nie myle takie są przepisy.Nie bede sie wdawac juz w głupie debaty lepszy gorszy dyrektor, tylko chce zwrócic uwage, że sprawa nie jest prosta i łatwa dla żadnego dyrektora szkoły i mało który sobie z tym radzi.

13
Tematy różne / Odp: dopalacze w ośrodku dla niepełnosprawnych
« dnia: Październik 10, 2015, 21:22:34  »
A o alkoholu , narkotykach i dopalaczach w internacie Zespołu Szkół słyszeli? Nie? No tak tej dyrektorki nie trzeba posunąć...
Słyszeli juz za czasów pani Agaty Markowicz-Narekiewicz, która tez nic nie zrobiła. Wiec nie wypalaj z takimi rzeczami i nie szukaj juz sensacji w Białej. Prawda jest taka ze to my dorosli i rodzice odpowiadamy za to co dzieje sie z naszymi pociechami. Radze czesciej zagladac na rózne portale internetowe i po prostu sprawowac należyta opieke nad dziecmi, tam mozna duzo wyczytac i zobaczyc co nasze pociechy robia. Zanim zaczniemy obarczac wina kogokolwiek po prostu zobaczmy co nasze dzieci robia pod naszymi nosami. Pisze to jako mama nastolatki, ktora tez ma obawy, ze byc moze kiedy moje dziecko zechce spróbowac ale mysle ze rozmowy i tłumaczenie oraz poswiecanie dostatecznie duzo czasu dzieciakom moga czynic cuda. A o portalach piszę całkiem serio, czuje sie zażenowana widzac rozebrane córki koleżanek albo pijanych w sztorc synów na zdjęciach w instagramie , na snapie. Ja sie po raz kolejny pytam gdzie jestesmy my rodzice?

14
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Sierpień 07, 2015, 14:23:55  »
The_Bill do konkursu mogł przystąpic każdy kto miał ochote i odpowiednie kwalifikacje,
Mógł, tylko po co, skoro wynik był znany już w styczniu? Wy zaś pokazaliście, czym grozi sam start w konkursie każdemu, kto nie został namaszczony przez Jedynie Słuszną Dyrekcję. Wystarczy zajrzeć na początek tego wątku, jak ktoś ma pamięć krótką lub wybiórczą.
Kiedy zwalniano albo zabierano obowiązki pracownikom na rzecz czterech Pań gdzie byłes, zeby stanac w obronie długoletnich wykwalifikowanych pracowników?
Oj, czarna_301, mogłabyś w końcu czasem sprawdzić, jak się ma do faktów to, co ci "MY" każą przekazywać. Komu niby zabrano obowiązki na rzecz intendentki, która w szkole była zatrudniona od wielu lat? Komu zabrano obowiązki na rzecz pani, która też pracowała w szkole od lat, tyle że na śmieciówce? I była tak zbędna, że na jej miejsce trzeba było przyjąć kogoś innego i go na szybko przyuczać, bo terminy goniły.
Każdy widzi, że to, co zrobiliście po przejęciu władzy, to była zemsta. I nie zakrzyczysz tego.
Wiesz bardzo źle oceniasz sytuacje ale masz do tego prawo. Boli ze słuchasz jednej strony a nie masz odwagi isc do drugiej i zapytac sie jak po roku funkcjonowania ma sie szkoła. Nie mam ochoty na przewalanie sie tu kto co i po co, znudziło mi sie to.Nie zagłebiajmy sie w tematy pani intendentki, bo doskonale wiesz ze to zła sprawa (jeśli tak duzo wiesz? ). Police nie sa wielkie i każdy każdego zna tyle Ci powiem w temacie.

15
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Sierpień 07, 2015, 00:52:13  »
The_Bill do konkursu mogł przystąpic każdy kto miał ochote i odpowiednie kwalifikacje, Beata (nie wiem czy jesteście na Ty) Chmielewska nikomu nie wreczyła stanowiska. Konkurs sie odbył jeśli cos Ci sie nie podoba masz prawo wniesc swoje uwagi. Jesli sąd znalazł jednak niedociągnięcia w konkursie  z Agata Markowicz-Narękiewicz nie rozumiem po co dalej dyskutujesz? Kiedy zwalniano albo zabierano obowiązki pracownikom na rzecz czterech Pań gdzie byłes, zeby stanac w obronie długoletnich wykwalifikowanych pracowników?Od kiedy tak strasznie interesuje Ciebie oraz wspomniane media los Białej?


Post Merge: Sierpień 07, 2015, 01:42:51
A co tu taka cisza? Cieszyć się! Biała ma w końcu najlepszego dyrektora, wyłonionego w najuczciwszym konkursie... Tej uczciwości aż przestraszyli się inni potencjalni kandydaci. Za kilka dni na pewno powiat opublikuje koncepcję rozwoju placówki zaproponowaną przez najlepszą z kandydatek. Będzie można uczciwie (bo teraz w powiecie wszystko jest uczciwe) porównać z dwiema poprzednimi. A niezorientowanym podpowiem - nowym dyrektorem Białej została Agata, jak zapowiadano pół roku temu. Powodzenia!
i po co te złosliwosci Sago? :)

Strony: [1] 2 3 ... 14