Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

Police i okolice => Sport => Wątek zaczęty przez: NICE w Października 14, 2009, 13:39:16

Tytuł: [Police] II-liga Siatkówka Kobiet
Wiadomość wysłana przez: NICE w Października 14, 2009, 13:39:16
Dziś o godz.16.00 na Hali przy siedleckiej mecz siatkówki kobiet RSMS ESPOL POLICE podejmować będzie PTPS II PIŁĄ. Chetnych zapraszamy do kibicowania :jupi:
Tytuł: [Police] RSMS Espol Police
Wiadomość wysłana przez: mat_tk w Października 14, 2009, 21:58:42
Wynik meczu:
RSMS Espol Police 3:0 PTPS II Piła
Wiadomość wysłana przez: NICE w Października 15, 2009, 10:18:33
Wszystko na temat poczynań młodziutkiego zespołu siatkarskiego Z Polic na siatka org,ligowiec net :rotfl:
Wiadomość wysłana przez: Bamba w Października 15, 2009, 15:35:44
to gz dla nich  ;D
Tytuł: [Police] RSMS ESPOL POLICE - II liga
Wiadomość wysłana przez: NICE w Października 23, 2009, 12:11:39
Dnia 24.10.2009 o godz. 16.00 w hali przy ul. Siedleckiej dziewczęta z RSMS ESPOL POLICE podejmować będą Joker Makro Świecie.Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania.
Wiadomość wysłana przez: Demon Wąż w Października 23, 2009, 12:18:16
14.10 chyba 24.10 ??????
Wiadomość wysłana przez: matthias99 w Października 23, 2009, 13:08:44
Wiadomość wysłana przez: C80 w Listopada 29, 2009, 13:15:44
Czy ktoś wie gdzie można znaleźć terminarz RSMS Espol Police wraz z godzinami? Warto by się czasami przejść obejrzeć dziewczyny które może kiedyś w niedalekiej przyszłości zasilą Chemika.
Wiadomość wysłana przez: sz w Listopada 29, 2009, 13:47:15
Wiadomość wysłana przez: C80 w Listopada 29, 2009, 13:54:26
Dziękuję, ale:

Cytat: "C80"
wraz z godzinami

Sam terminarz jest też tutaj (http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2009-2010/ii-liga-kobiet/grupa-1/runda-zasadnicza) i na kilku innych stronach. Wolałbym nie czatować jednak przed halą zastanawiając się czy mecz jest na 15.00, czy na 18.00.
Wiadomość wysłana przez: mateusz12 w Grudnia 05, 2009, 16:02:40
Czy dzisiaj jest mecz rsms? o której  godzinie?
Wiadomość wysłana przez: Użytkownik w Grudnia 05, 2009, 16:33:44
Grac, grają. Ale o której to juz nie łaska poinformowac :(
Wiadomość wysłana przez: mateusz12 w Grudnia 05, 2009, 16:38:45
właśnie też godziny nie mogę znależć. ale chyba dziś nie grają, bo na hali OSiR są te śmieszne targi.
Wiadomość wysłana przez: C80 w Grudnia 05, 2009, 17:53:19
No i mecz RSMS był o 16 na hali SP8. Kto chciałby zajść na mecz ten nie ma jak się dowiedzieć gdzie i o której. Nawet Głos podawał Siedlecką i na 15.
Wiadomość wysłana przez: mateusz12 w Grudnia 05, 2009, 18:19:29
Czasami te mecze są bardziej emocjonujące niż Chemika Police (właśnie przegrały 0-3).
Ciekawe kto za to odpowiada. Data jest, ok, ale godzina też jest potrzebna.

19 grudnia RSMS gra z Chodzieżą.
Proszę o podanie godziny i miejsca spotkania.
Wiadomość wysłana przez: C80 w Grudnia 20, 2009, 13:12:10
Niestety RSMS wtopił wczoraj z ChTPS Chodzież 1:3

Cytuj (zaznaczone)
Niestety w sobotnie popołudnie zawodniczki Regionalnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Espol Police doznały kolejnej - czwartej porażki z rzędu na własnym parkiecie. Po zeszłotygodniowej wygranej 3:0 z PTPS II Piła, dzisiaj policzanki podejmowały ChTPS Chodzież i poległy 1:3 (25:20, 18:25, 20:25, 17:25).

Pierwszy set to przewaga zawodniczek RSMS, które szybko wyszły na kilku punktowe prowadzenie. W połowie seta przewaga wynosiła pięć, momentami siedem punktów. Przy stanie 24:20 zawodniczka gości - Olimpia Lewandowska po ataku dotknęła siatki i RSMS wygrał 25:20. Druga partia zakończyła się wygraną ChTPS 18:25.

W trzeciej policzanki pozwoliły przeciwnikowi dość szybko wyjść na czteropunktowe prowadzenie (5:9), by po chwili serią 6 punktów z rzędu odrobić straty. Niestety i tym razem set padł łupem zawodniczek z Chodzieży (20:25). Finałowa partia to znaczna przewaga przyjezdnych które prowadziły od początku seta by na koniec wygrać 17:25.

Wiadomość wysłana przez: Samson w Grudnia 20, 2009, 19:17:32
Trochę dziwne.Najpierw jest napisane że czwartej z rzędu porażki a za chwile że tydzień temu wygrały.Kto to pisał???
Wiadomość wysłana przez: C80 w Grudnia 20, 2009, 19:28:54
czwartej porażki z rzędu na własnym parkiecie
Wiadomość wysłana przez: C80 w Stycznia 10, 2010, 15:22:48
W sobotę 16 stycznia Espol gra z Czarnymi Słupsk. Mecz o godzinie 16.00 na Siedleckiej.
Wiadomość wysłana przez: NICE w Stycznia 15, 2010, 10:34:01
Tak jutro meczyk młodziutkich siatkarek z RSMS-Espol Police. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy :jupi:  :jupi:  :jupi: Doping napewno się przyda :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Wiadomość wysłana przez: C80 w Stycznia 29, 2010, 14:59:10
Jutro, w sobotę 31 stycznia RSMS zagra o 16.00 z Zawiszą Sulechów na Siedleckiej.
Wiadomość wysłana przez: C80 w Stycznia 30, 2010, 18:34:18
Dziewczyny przegrały 2:3. Pierwszego przegrały 20:25, dwa kolejne wygrały 26:24, 25:20, a potem poległy 17:25 i 10:15.
Wiadomość wysłana przez: rodzyn3k w Lutego 01, 2010, 13:05:12

Wiadomość wysłana przez: C80 w Lutego 01, 2010, 13:12:55