Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

Police i okolice => Turystyka => Wątek zaczęty przez: MrW w Listopad 10, 2009, 00:18:09

Tytuł: [Ogólne] Eurocamp- doświadczenia?
Wiadomość wysłana przez: MrW w Listopad 10, 2009, 00:18:09
Czy ktoś, z Drogich Forumowiczów, korzystał z tej formy spędzania wakacji?
Jakie macie doświadczenia?
Gdzie najlepiej?
Gdzie najtaniej?
Bardzo proszę o opinie. Kolega poleca pobyt w Holandii, zachwala bardzo. Lecz chciałby poznać opinię innych na ten temat.
Pozdrawiam
Tytuł: [Ogólne] Eurocamp- doświadczenia?
Wiadomość wysłana przez: kinia w Listopad 10, 2009, 06:58:44
Z Eurocampu najlepiej jest korzystać gdy są promocje w tym roku odwiedziłam Interlaken-Szwajcarię oraz Playa Diaro-Hiszpanię.Oba ośrodki czyste,zadbane,niedaleko do morza w przypadku Hiszpanii to bardzo ważne aby zwracać uwagę w katalogach ile jest do morza jeżeli ktoś miałby ochotę poplażować.Oczywiście na terenie Eurocampu znajdują się kompleksy basenowe ale to nie to samo co popływać w morzu.Jedyna wada to dojazd własnym samochodem,oraz wyżywienie.Ale za małe pieniądze można zobaczyć naprawdę dużo  :rotfl:
Tytuł: [Ogólne] Eurocamp- doświadczenia?
Wiadomość wysłana przez: Bizon w Listopad 10, 2009, 20:53:20
Potwierdzam przedmówce,już prawie 8lat jeżdżę z EC i nigdy nie narzekałem.Plusem jest to,że jeśli wybierasz się do Hiszpanii masz zapewniony nocleg w połowie drogi.Warto brać promocje 7 na 10 10 na 14 lub 2tygodnie w cenie 3 :D
Jeśli chcesz sprawić sobie wakacje to się spiesz bo nieraz się zdarzało,że miejsca na campingu były już zarezerwowane zanim dostanie się katalog na następny sezon.