Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

Police i okolice => Polityka => Polityka lokalna => Wątek zaczęty przez: politycznie podejrzany w Październik 29, 2015, 21:41:11

Tytuł: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
Wiadomość wysłana przez: politycznie podejrzany w Październik 29, 2015, 21:41:11
PiS ma plan na ponowne wybory samorządowe, może znowu będziemy radnych wybierać.
Tytuł: Odp: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
Wiadomość wysłana przez: piotrzpl w Październik 29, 2015, 22:13:34
 :) są takie pogłoski bo wybory do sejm są odzwierciedleniem wyborów do parlamentu, i pis dalej uważa ze samorządowe były sfałszowane
Tytuł: Odp: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
Wiadomość wysłana przez: gigus 36 w Styczeń 24, 2016, 15:11:05
Jestem za wyborami na wiosnę a jak nic nie wypali to trzeba zebrać podpisy i wywalić burmistrza z tą zgrają przydupasów ,w tej chwili co gmina wyprawia to nóż się w kieszeni otwiera ,nie ma co się rozpisywać tylko z krzyknąć i wywlić na zbity ryj rządząca ekipe.
Tytuł: Odp: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
Wiadomość wysłana przez: piotrzpl w Styczeń 24, 2016, 20:28:13
Jestem za wyborami na wiosnę a jak nic nie wypali to trzeba zebrać podpisy i wywalić burmistrza z tą zgrają przydupasów ,w tej chwili co gmina wyprawia to nóż się w kieszeni otwiera ,nie ma co się rozpisywać tylko z krzyknąć i wywalić na zbity ryj rządząca ekipę.
no to jesteś chyba na razie jedyny z takim pomysłem,,, ale co nie ma wypalić, możesz uściślić o co ci chodzi ??? nie wiem jak to jest ustawowo trzeba sprawdzić czy w ogóle można ruszyć i jego i tych przydupasów,,, a co takiego wyprawia jak możesz tez uściślić ??? no to skrzykuj pokaz inicjatywę,,, a czasami nie robisz tylko fermentu, a wyrzucać chcesz dla samej zasady wyrzucania, a jak w ponownych wyborach znowu ich wybiorą, co wtedy znowu ich wywalimy na zbity ryj   ;) ;D ;D :D 8)
Tytuł: Odp: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
Wiadomość wysłana przez: pejo154 w Styczeń 24, 2016, 22:04:58
...pis dalej uważa ze samorządowe były sfałszowane


...trzeba ... tylko skrzyknąć i wywalić na zbity ryj rządząca ekipe.


Jak nic pachnie rewolucją!!! Może od razu zmienić ustrój..? Tak na bojowo i z rozmachem! >:(


Niektórzy twierdzą, że mądra i sprawiedliwa monarchia jest idealnym systemem... :o

Tytuł: Odp: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
Wiadomość wysłana przez: cooker w Styczeń 25, 2016, 11:05:32
Genialne rozwiązanie. Zapłaćmy za to, by oni dostali jeszcze jedną szansę na objęcie władzy także w samorządach. A może od razu prezydent będzie rozpisywał nowe wybory parlamentarne tak długo aż koledzy będą mieli większość...?
Tytuł: Odp: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
Wiadomość wysłana przez: DominikDolnoślązak w Czerwiec 24, 2016, 00:20:03
Po pierwsze:
Nie ma obecnie żadnych podstaw prawnych do przeprowadzenia przyspieszonych wyborów samorządowych.

Po drugie:
 jeśli ktokolwiek uwaźa, źe poprzednie wybory były sfałszowane - bo tak się wypowiadają niektórzy - to niech z dowodami  fałszerstwa zgłoszą się do prokuratury konkretnie zgłaszając w której Obwodowej Komisji Wyborczej dokonano oszustwa wyborczego.

Po trzecie:
Dziwne jest mówienie przez jedną partie o oszustwie wyborczym - poniewaź w kaźdej obwodowej komisji wyborczej - partia ta miała swojego członka komisji i swojego męźa zaufania. Jeśli widzieli Oni oszustwo to czemu podpisali protokół z wynikami głosowania i nie powiadomili Państwowej Komisji Wyborczej i prokuratury o przestępstwie??

Po czwarte:
Przyspieszone wybory samorządowe - nie dość źe bezprawne - to jeszcze bardzo kosztowne, naraziły by państwo polskie na ogromny wydatek, a trzeba oszczędzać państwowe pieniądze. Szanuje się w ten sposób podatników.

Ja prywatnie zadowolony jestem z rządów GryfaXXI,  a wnikliwie oglądam na kablówce retransmisje z posiedzeń Rady Gminy Police. Najwaźniejsze źe nasi włodarze nie marnują publicznych pieniędzy i w waźnych sprawach konsultują ich wydawanie z mieszkańcami Polic.