Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne

Inne tematy => Zwierzęta => Wątek zaczęty przez: marek.poczopko w Czerwiec 30, 2014, 22:52:49

Tytuł: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: marek.poczopko w Czerwiec 30, 2014, 22:52:49
Słyszeliście coś o nowym weterynarzu w tym miejscu?  Medvet - Michał Wdowiak. Podobno ten pan ma dokrorat z nauk weterynaryjnych i studiował w Olsztynie. Ale bardzo dziwne, że żadnej strony internetowej nie ma, żadnych reklam w skrzynkach nie ma, gdyby mi ktoś przypadkiem tego nie powiedział, to nawet bym nie przypuszczał, że czwarty vet w Policach będzie. Był już ktoś tam? Jakieś opinie?
Ja korzystam tylko z usług Parkowej w Szczecinie i nie wiem co by musiało się stać, bym to zmienił, ale jestem ciekawy co tym razem w Policach powstało:)
Tytuł: Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: Król podziemia w Lipiec 01, 2014, 08:49:28
Każdą nową"ofertę rynkową" weryfikuje życie i klient.Nie inaczej będzie w tym przypadku.Albo zdobędzie mandat zaufania albo tak jak zaczął tak szybko skończy ;-) Zasady są proste
Tytuł: Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: Denver w Lipiec 01, 2014, 15:18:13
Vet? Nie można normalnie napisać weterynarz? To jakaś moda na skróty? WtrJanrinatFna. Pzdr!
Tytuł: Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: marek.poczopko w Lipiec 01, 2014, 19:35:20
No masz rację, aczkolwiek nie będę tej oferty testował moją sunią:)  Abstrachując od tego a jadąc codziennie przez Siedlice i widząc samochody stojące pod Sadłowskim tak sobie myslę... ja nie mam auta i 107 targam się na Parkową, ktoś ma auto i wybiera Siedlice... Pamiętam jak moja mama pracująca w przychodni jeszcze jak Sadłowski miał gabinet na Kresowej dawała mu sterylne, przeterminowane strzykawki i igły. Jak miały wyrzucić, on zawsze chętnie brał... Czyli lubi zarabiać nawet na takich drobnych szczegółach... To co mówić o grubszych rzeczach? Szczerze, to nawet po tabletkę na robaki bym tam nie pojechał, bo wszystko jest możliwe, jak widać...
Tytuł: Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: planeta w Lipiec 03, 2014, 22:28:35
Mój tata dzisiaj skorzystał z pomocy tego weterynarza i jest bardzo zadowolony. Jak to określił ' facet zna się na rzeczy' ;) w przeciwieństwie do innych polickich weterynarzy, którzy nie wiedzieli co zrobić.
Tytuł: Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: Kuba w Lipiec 03, 2014, 22:29:59
A z jakim zwierzakiem był?
Tytuł: Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: planeta w Lipiec 04, 2014, 09:38:53
Gołębie- co prawda nie jest to specjalizacja tego weterynarza, jak sam przyznał, ale podjął się zadania i widać bylo, że mu zależy.
Tytuł: Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: michal84x w Lipiec 04, 2014, 20:48:21
apropo reklamy i ulotek...

- UCHWAŁA NR 116/2008/IV Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej z dnia 12 grudnia 2008 r. w sprawie szczegółowych zasad podawania do publicznej wiadomości informacji o zakresie i rodzajach świadczonych usług weterynaryjnych, godzinach otwarcia oraz adresie zakładu leczniczego dla zwierząt
 
Niedozwolona jest wszelka aktywna forma informacji o zakładzie leczniczym dla zwierząt w formie:
  Niedopuszczalne  jest  zamawianie  lub  sponsorowanie  audycji  i  publikacji  w mediach na temat zakładu leczniczego dla zwierząt.
Tytuł: Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
Wiadomość wysłana przez: marek.poczopko w Lipiec 26, 2014, 14:45:01
oki, więc jak mają się do tych przepisów:
1. Pani weterynarz ze starych Polic - do dziś mam ulotkę o przez nią świadczonych usługach wrzuconą do skrzynki.
2. Pan Sadłowski - wchodząc do skalara jest przed drzwiami do muru przykręcona tabliczka o jego działalności - co ma skalar do weterynarza?
3. A stronę internetową ma prawie każdy vet a pani ze starych Polic nawet profil na fb, na którym podaje informacje o godzinach przyjęć, fotki z gabinetu - ale swojej fotki nawet jednej nie wstawiła:)