Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie zjeść kebaba?  (Przeczytany 110589 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwca 05, 2010, 17:34:02 »
Cytat: "Schludny"
Cytat: "KrP"
A mi tam u Zbyszka smakuje. Zupełnie inny kebab niż u Turka więc nie ma co porównywać.


Dokładnie nawet nie ma co porównywać.

Cytat: "KrP"
Ja wole podjechac i zjesc co lubie, nawet jak bede musial pol minuty dluzej poczekac. :)



Dziwny gość jesteś!Wniosek jest jeden Twój bar Rab to Zbyszek i jego odpad kebab.Smacznego kłaniam się nisko

Obrazek


Sile argumentow to Ty masz na poziomie leniwca. :)

Naprawde boli Cie to, ze komus smakuje co innego? Boli, ze Turek ma bardzo czesto suche mieso? Dorosnij czlowieku, sa powazniejsze problemy.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Gosia2666

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwca 05, 2010, 20:19:10 »
Cytat: "robert1995"
Piękny start na forum :) 2 punkciki po godzinie obecności  ;D  To nie Lotos Navigator - tu nie będzie nagród za punkty. Spuść dziewczyno z tonu i poczytaj co inni piszą. Okaże się, że zostaniesz sama ze swoją zbyszkowo-kapuścianą fascynacją. Ale nikt ci tego nie zabroni...

 Przyczepiłeś się mnie jak rzep weź już się uspokój bo to już jest nudne.
przecież wiem że jesteś od turków.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwca 05, 2010, 20:30:44 »
Cytat: "Gosia2666"
przecież wiem że jesteś od turków.

I kto tu jest nudny?  :crazy: Zero argumentów... Ręce opadają.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Gosia2666

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwca 05, 2010, 20:33:43 »
Cytat: "robert1995"
Cytat: "Gosia2666"
przecież wiem że jesteś od turków.

I kto tu jest nudny?  :crazy: Zero argumentów... Ręce opadają.

Weź już się  odczep.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwca 05, 2010, 20:46:53 »
Zaraz dojdzie do rękoczynów hahahahaha
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwca 05, 2010, 20:54:39 »
Wiem, że się powtórzę w temacie "tureckiego oryginału" przy "Kindze", dla mnie to mięso zawiera w sobie co najmniej pół tablicy Mendelejewa, zawartość mięsa w mięsie też stawia wiele do życzenia. To same konserwanty, chemia i jakieś mielone odpady, których smak zabija się przyprawami. Niestety w Niemczech również coraz częściej można spotkać takie wynalazki. Mam nadzieję, że to nie odbije się kiedyś na zdrowiu miłośników tureckiej kuchni.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwca 05, 2010, 21:01:11 »
Cytat: "Pieczka00"
Oceniamy naszą gastronomie a nie coś czego tu nie ma.Głupota jest jechać specjalnie z Polic do Szczecina na kebaba
Ja kiedyś jechałem specjalnie na kebaba do Stargardu xD
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwca 05, 2010, 21:03:07 »
Nie dziwcie się,skoro wszyscy zakupują gotowe mielonki w Selgrosie i Makro;/// ohyda.Kebab mielony to nie jedzenie!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Roland

  • Gość
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwca 06, 2010, 08:09:51 »
Cytat: "Gosia2666"
Weź już się odczep.

Nie masz nic sensownego do napisania to siedź cicho i nie prowokuj - wtedy nikt nie będzie musiał się od ciebie odczepiać.
Cytat: "speedbax"
dla mnie to mięso zawiera w sobie co najmniej pół tablicy Mendelejewa, zawartość mięsa w mięsie też stawia wiele do życzenia.

A w domu w lodówce pewnie parówki ze świńskich oczek i inne pierdoły bogate w E ;)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 06, 2010, 08:25:46 »
Cytat: "Roland"
A w domu w lodówce pewnie parówki ze świńskich oczek i inne pierdoły bogate w E ;)


W zasadzie nie jadam parówek, ale co do ich "składu" masz rację. Tak na prawdę do końca nie wiadomo, co nam producenci serwują. Z mięsem w kebabach może być podobnie.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 06, 2010, 11:26:01 »
I to są kolejne argumenty za otwarciem baru mlecznego z domowym jedzeniem bez żadnych emulgatorów i psów zmielonych z budą.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 06, 2010, 11:43:46 »
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu w życiu wiecej nie pojde do zbycha :| A powiem wam ze teraz w tym nowym budynku koło ryneczku jest za mocne jedzonko!! I nie drogo, a przede wszystkim bez włosów :P
Trzeba sobie jakos radzić z naszymi kulinariami bo w koncu KFC u nas nie otworza :( :P

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 06, 2010, 12:51:53 »
Otworzyć bar mleczny!!!!Kto jest za??
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 06, 2010, 13:22:39 »
Ja jestem za KFC :D Ale bar mleczny to może byc coś, ile mozna jesc kebaby i inne swiństwa, i w sam raz dla kogos komu nie chce sie robic obiadów :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Gdzie zjeść kebaba?
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 06, 2010, 14:14:13 »
Tia, nie ma to jak KFC gdzie za cenę średniego zestawu zapchasz (bo nie najesz) się na godzinę.

Żarcie owszem, dobre, ale zdecydowanie za drogie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln