Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6913649 razy)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3195 dnia: Października 29, 2015, 11:06:24 »
Biadolicie?  Zwracanie uwagi na coś co nie leży w kompetencjach pracownika nazywasz biadoleniem? Utwierdzasz mnie w przekonaniu ze grzejesz ciepłą posadę w biurowcu...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3196 dnia: Października 29, 2015, 12:16:10 »
Ja grzeję "ciepłą posadę" w biurowcu i całkowicie się zgadzam, duża część instalacji wymaga remontów. Jednocześnie wiem, z czego wynika to, że zarząd nie może dać więcej kasy na remonty. Z punktu widzenia pracownika na obszarach sprawa jest prosta "zły zarząd nie daje więcej kasy", ale już zapominają, że nasz zarząd też przed kimś odpowiada i też musi realizować pewne zobowiązania. Niestety nie są to rzeczy o których można wprost pisać na forum.
 
Najpierw przychody akceptacja, później (może) nadchodzi zrozumienie ;)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3197 dnia: Października 29, 2015, 13:29:07 »
A czy wiecie że na ostatnim zarządzie była poruszana sprawa zamknięcia Wydziału Bieli Tytanowej !?

z tego co wiem nie było takowego wniosku chociaż długo rozmawiano na temat bieli tytanowej, gruntownie rozbija się o to ze bel ma kłopoty, drogie surowce (ilmenit holenderski) a producent nie chce obniżyć ceny dlatego jest sprowadzany z innych źródeł tańszy, ale do tego trzeba dostosować proces technologiczny aby wyniki i parametry było b. dobre,,, to jest identyczny przypadek jak z senegalem na fosforowym, no i ludzie musza się nauczyć jechać na innym produkcie,,,

Pani Aniu jakieś szczegóły
no ale mam nadzieje ze pani Ania poda nam tu więcej szczegółów
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2015, 13:33:27 wysłana przez piotrzpl »

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3198 dnia: Października 29, 2015, 14:20:29 »
Są jakieś szanse na podwyżki po wczorajszym spotkaniu?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3199 dnia: Października 29, 2015, 15:25:42 »
Pierwsze słyszę aby na bieli byl ilmenit holenderski :) i tak właśnie powstają ploty. Piotrzpl nie wiesz o czym piszesz, chodzi o ilmenit norweski ale nie tylko o ilmenit.

Offline kabor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3200 dnia: Października 29, 2015, 15:40:56 »
Są jakieś szanse na podwyżki po wczorajszym spotkaniu?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka



Podwyżkę? Tutaj wszystko idzie w drugą stronę.. Coraz więcej obowiązków = coraz mniejsza stawka.. I jeszcze tobie będą mówić o motywacji i zaangażowaniu...
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2015, 15:44:45 wysłana przez kabor »

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3201 dnia: Października 29, 2015, 16:03:40 »
chodzi o ilmenit norweski ale nie tylko o ilmenit.
to ty piszesz błędnie chodzi o holenderski, a nie norweski,,, od początku produkcja szła na ilmenicie holenderskim,,,
Są jakieś szanse na podwyżki po wczorajszym spotkaniu?

związkowcy złożyli swoje propozycje w kwestii podwyżek i innych kwestii finansowych, następne spotkanie za 2 tygodnie

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3202 dnia: Października 29, 2015, 16:10:05 »
Chlopie o czym Ty piszesz :) od paru lat idzie  ilmenit norweski i tu o ta cenę chodzi wiec nie pisz o czymś o czym nie masz pojecia.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3203 dnia: Października 29, 2015, 16:26:31 »
Chlopie o czym Ty piszesz :) od paru lat idzie  ilmenit norweski i tu o ta cenę chodzi wiec nie pisz o czymś o czym nie masz pojecia.
czyli wnioskuje ze jesteś pracownikiem bieli tytanowej ??? i na dodatek części czarnej ???

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3204 dnia: Października 29, 2015, 16:31:39 »
To wnioskuj dalej i nie wciskaj kitu

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3205 dnia: Października 29, 2015, 16:39:20 »
Ja pracuję na bieli i chodzi o norweski bo za drogi .Próby odbywały się także na Ukraińskim i jakimś afrykańskim nie pamiętam z którego państwa i na tych dwóch nie mogą złapać parametrów i na produkcji wychodzi poniżej normy więc kombinują i mieszają z różnymi dodatkami by było zgodne jakościowo.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3206 dnia: Października 29, 2015, 16:41:02 »
przekazałem to co przekazał mi jeden z przewodniczących związków zawodowych,,, a co do rodzaju ilmenitu dopytam się kolegów z czarnej części, czy holender czy Norweg, z drugiej strony chyba az takie nie jest to istotne ważne ze nie chce opuścić ceny i musimy, co zmusiło zakład bieli do zakupu z innych źródeł o innych parametrach i trzeba co tworzy nowe problemy,,, dinokio  chodzi o kenijski

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3207 dnia: Października 29, 2015, 16:43:26 »
Zgadzam się i teraz najważniejsze dla zakładu bieli jest by znaleźć jak najszybciej rozwiązanie tego problemu.Jest to jedyny taki zakład w Polsce i swoją renome już ma bo sprzedaż idzie na cały świat.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3208 dnia: Października 29, 2015, 16:49:49 »
tak teraz najważniejsze jest aby znaleźć rozwiązanie tych problemów, są to dwa parametry które musza rozwiązać nasi technolodzy i laboratoria,,,   

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3209 dnia: Października 29, 2015, 19:10:02 »
Od wczoraj są robione nowe i nie z kenijskim tylko indyjskim