Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6987368 razy)

Online Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17400 dnia: Maja 20, 2024, 09:51:47 »
gdyby nie te Twoje chujowe związki to dalej byś przychodził na R i wpierdalał chujowe parówki z paczki sniadaniowej, to sa małe rzeczy a tego nikt nie docenia a wywalczenie tego trwało rok i trochę

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17401 dnia: Maja 20, 2024, 15:24:32 »
Ten ZAKŁAD zachodzi na psy... I to totalnie na dno... W biurowcach policzą sobie na odchodne... Pracownikom upie..... I powiedzą za nie ma.. a sami będą leżeli pod palmami i popijali drinki..... Trzeba szukać innej roboty....

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17402 dnia: Maja 20, 2024, 20:46:04 »
Martin jedna prosta zasada. Wyprosić związki z kieszeni prezesa aby żyli tylko ze składek pracowników i uwierz mi te paczki były by załatwione w miesiąc, a nie rok i trochę. Jakoś związki z Puław potrafią trochę więcej walczyć niż te w waszym zakladzie

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17403 dnia: Maja 20, 2024, 21:52:45 »
jednorazowy tzn ze związki w Puławach są poza zakładem?

Post Merge: Maja 20, 2024, 23:05:41
a jak myślisz byłyby czy były by
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2024, 23:05:41 wysłana przez oli »

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17404 dnia: Maja 21, 2024, 08:25:01 »
Nie wiem czy są czy nie. W każdym razie walczą lepiej o pracowników niż te do których należycie. Ciągle słyszę, że Puławy to lub tamto. W waszych związkach tego nie ma. Kiedy zdacie sobie sprawę, że wszystko ustalane jest na pierwszym spotkaniu a później to już gra marionetek.


Oli widzę, że dla ciebie to jednak interpunkcja jest najważniejsza a nie los waszego zakładu.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17405 dnia: Maja 21, 2024, 08:32:28 »
Nie wiem czy są czy nie. W każdym razie walczą lepiej o pracowników niż te do których należycie. Ciągle słyszę, że Puławy to lub tamto. W waszych związkach tego nie ma. Kiedy zdacie sobie sprawę, że wszystko ustalane jest na pierwszym spotkaniu a później to już gra marionetek.


Oli widzę, że dla ciebie to jednak interpunkcja jest najważniejsza a nie los waszego zakładu.
Nie są poza zakładem i żrą się między sobą lepiej niż nasze swego czasu :D wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale fakt, że wydają się trochę bardziej skuteczne niż polickie i trochę mniej się piernicza w tańcu, podstawiają taczkę pod zakład i ogień.

Ktoś ukradł ta taczkę ale to nic

Offline Stary aparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17406 dnia: Maja 21, 2024, 20:57:49 »
A czy ktoś z Was oglądał ten odcinek "Mafia tarnowska" - reportaż "Superwizjera", jeśli nie to dzisiaj o 23:40 jest powtórka na TVN

A tak apropos ponoć dziś były rozmowy związków :) 
Ktoś coś wie czy jak zawsze związki siedzą cicho ?? ;)

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17407 dnia: Maja 21, 2024, 23:28:11 »
rasowy to nie jest interpunkcja ,a zwykły babol ortograficzny już więcej nie będę się czepiał to był tylko żart, lepiej oglądać obiektywną tvn też żart

Post Merge: [time]Maja 21, 2024, 23:33:33 [/time]
faktycznie to forum powinno być o zch police a ja tu pierdoły wypisuję

Post Merge: Dzisiaj o 00:54:39
rasowy to było do jednorazowego
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 00:54:39 wysłana przez oli »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17408 dnia: Dzisiaj o 08:42:53 »
Związki Zawodowe miały swój wkład w wiele spraw w Zakładzie to trzeba przyznać. Ja osobiście mam wielki żal o jedną tylko sprawę. Że w czasach, kiedy było naprawdę dobrze i szło to osiągnąć, nie walczyły o stażowe. Doprowadzająć teraz do sytuacji, w której zastanawiam się czy się nie zwolnić po 17 latach pracy. Jakoś mnie coś w środku zżera, kiedy widzę jak przychodzi młody i ma stawkę taką jak ja i on jeszcze narzeka, że mało płacą.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17409 dnia: Dzisiaj o 09:41:41 »
Związki Zawodowe miały swój wkład w wiele spraw w Zakładzie to trzeba przyznać. Ja osobiście mam wielki żal o jedną tylko sprawę. Że w czasach, kiedy było naprawdę dobrze i szło to osiągnąć, nie walczyły o stażowe. Doprowadzająć teraz do sytuacji, w której zastanawiam się czy się nie zwolnić po 17 latach pracy. Jakoś mnie coś w środku zżera, kiedy widzę jak przychodzi młody i ma stawkę taką jak ja i on jeszcze narzeka, że mało płacą.
Fakt, że stawki się zaczęły wyrównywać dosyć dawno i to nie jest spoko. Ale z drugiej strony jakby wywalczyli stażowe X lat temu to teraz by trzeba było zabierać bo nie ma kasy xD bardziej bym miał pretensje zarówno do zarzadow jak i związków, że jak były lata prosperity to nie inwestowano w zakład. W remonty, w nowe technologie itd. Skończymy jak branża węglowa która przejadła wszystkie zyski i teraz jest tragedia

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 151
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17410 dnia: Dzisiaj o 12:59:07 »
Już chodzą słuchy , że jeden z wydziałów Nawozy zatrzymany i ludzi rozsyłać będą po ZCh

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2097
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17411 dnia: Dzisiaj o 13:21:08 »
Zatrzymany to chyba złe określenie

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17412 dnia: Dzisiaj o 13:27:02 »
Zatrzymany to chyba złe określenie

zamykany  brzmi lepiej :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2097
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17413 dnia: Dzisiaj o 13:31:43 »
Nieprodukujący

Online Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17414 dnia: Dzisiaj o 13:37:35 »
Już chodzą słuchy , że jeden z wydziałów Nawozy zatrzymany i ludzi rozsyłać będą po ZCh
Prawda ten co już nie produkuje od długiego czasu będzie "zamrożony" na czas nieokreślony a ludzie oddelegowaniu do wypełnienia braków w obsadach