Sprawy techniczne forum > Tablica Ogłoszeń Administracyjnych

Nowy dział: zwierzęta

<< < (2/3) > >>

draculka:
Czy w tym dziale będzie wszystko dotyczące adopcji itp. ? Ogólne pogaduchy jak rozumiem nadal zostają w "hobby"?

Dział - jak najbardziej przyda się :)

tatankas:
Prosiłam o utworzenie tego działu z tego względu,że w starych tematach był straszny nieład.Psy,które były już odnalezione,psy,które zostały już adoptowane-nadal były w wątku o zaginionych zwierzętach.Aby większe szanse miały psy,które nadal się nie odnalazły,lub te,które szukają nowych domków,trzeba to na bieżąco uaktualniać,postaram się wszystko na bieżąco robić.Mam nadzieję,że mi się uda.
Co do adopcji,chcę przedstawić jak wygląda umowa adopcyjna,którą z przyszłymi właścicielami podpisuje toz,oraz jakie pytania są zadawane przed adopcją i dlaczego aż tyle.Niestety wszystko wymaga czasu.Zrobię to jak najszybciej będę mogła.Pozdrawiam.

rbk:
Nie to żebym był złośliwy czy coś, ale mam pytanie.
Czy w tym dziale 75% tematów musi mieć tyle WYKRZYKNIKÓW?
To się kłóci z regulaminem.

Teraz tak zabawniej, rozśmieszyło mnie to..

Sterylizacja!!!
Kastracja!!!
CIPOwanie!!!

:P

MrW:

--- Cytat: "rbk" ---Nie to żebym był złośliwy czy coś, ale mam pytanie.
Czy w tym dziale 75% tematów musi mieć tyle WYKRZYKNIKÓW?
To się kłóci z regulaminem.

Teraz tak zabawniej, rozśmieszyło mnie to..

Sterylizacja!!!
Kastracja!!!
CIPOwanie!!!
--- Koniec cytatu ---

Ech... rkb, gdybyś znał temperament tatankas, jeśli chodzi o zwierzęta, to wtenczas zrozumiałbyś te wykrzykniki.

tatankas:
Zapraszam do wypowiedzenia się na temat,ale temat a nie o interpunkcji,może się czegoś ciekawego też od Ciebie nauczymy.A jak tak bardzo wykrzykniki przeszkadzają,to mogę usunąć.To nie problem.Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej