Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6953171 razy)

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1170 dnia: Stycznia 12, 2013, 20:35:06 »
Cytuj (zaznaczone)
a niby po czym ochroniarz to poznaje? po kolorze kurtki? :ble: czy moż e, gdy ktoś uprzejmie doniesie?
dobre pytanie nie da się
Cytat: "Dr.Kafar"
No chyba nie może, może jedynie nie wypuścić/zatrzymać daną osobę do przyjazdu policji.

Ustawa o ochronie osób i mienia z 22 sierpnia 1998 roku
pracownik ochrony(oczywiście licencjonowany taki jak w z.ch.)może nakazać pracownikowi okazanie bagażu ale takjak pisałem wcześniej nie ma prawa wkładać tam ręki, otworzenie bagażnika samochodu z tym ze to kierowca ma obowiązek wysiąśc i ten bagażnik otworzyć bez względu na pogode, ma prawo także w przypadku przepustek tymczasowych zażądać okazania dowodu osobistego w celu potwierdzenia tożsamości

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1171 dnia: Stycznia 12, 2013, 20:51:03 »
wy zwykli pracownicy nie zdołacie zrozumieć że ochroniarz to tez człowiek i stara się wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak potrafi dla was to co ochrona robi to nic takiego tak samo ochrona nie zna specyfiki pracy pracownika zakładów np. na NPK, BB, Moczniku czy bieli czy ogólnie na pakowniach
tak samo zakładowiec nie zrozumie specyfiki pracy pracownika ochrony myślicie że to prościzna ale który z was zdoła pracowac przez 24h bez np. snu tym bardziej, alkon na zakładach trzyma głównie dziadków
a mało ma tam młodych raptem po czterech na zmiane

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1172 dnia: Stycznia 12, 2013, 20:55:06 »
Nie widzę problemu by pokazać przepustkę ochronie. Oni wykonują swoją pracę tak samo jak kanar w autobusie. Nie będę się kłóciła bo ochroniarz chce sprawdzić moją torebkę. Wibratorów nie noszę w torebce, złomu nie przemycam. Jeśli będzie chciał to mu pokażę. Zawsze mówię dzień dobry wchodząc i do_widzenia wychodząc bo tak mnie nauczono.
Co do bramy to bardziej mam ALE do tej tablicy diodowej co nikt nie czyta. W to miejsce mogliby zamontować na stałe alkomat bezdotykowy. Przechodzące osoby by dmuchały co jakiś czas. Miejsce by się zrobiło w nowej GRUPIE AZOTY.

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1173 dnia: Stycznia 12, 2013, 21:01:33 »
to może spróbujesz sprawdzać każdego wchodzącego i wychodzącego i was jest na zakładach w tygodniu 1000? i tysiąc sprawdź łatwo sie krytykuje gdy sie nie zaznało tego prawda ja was nie krytykuje jestem byłym pracownikiem co prawdo krótko ale pracowałem na NPK na pakowni, na pakowni mocznika, na bagsach, na morskim a przez brame nikt wam nie każe przechodzić pojedynczo i stoimy moze nie szostka ale 5 czy 4 gdyz dowódca i kierowca nie ma obowiązku stać na przejściu zmian ale jak chcecie to moge was sprawdzać ciekawe kto długo wytrzyma i odrazu muwie ze sie nie odgrazam poprostu nie krytykuj jeśli nie znasz systemu pracy danej firmy

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1174 dnia: Stycznia 12, 2013, 21:09:28 »
pajaczek tak sie składa że średnio co cztery dni jestem na głównej bramie i widzę wszystko
trzech zmianowych, którzy z łaską pokażą przepustkę i nawet dzień dobry czy do widzenia nie powiedzą a sami żądają kultury od innych jeszcze na ty się zwracają jak do kolegów ale kiedy nie chcemy wpuścić to się zaczynaja K.., h....., odp.... i telefony do dyspozytora
i popierwsze nie musisz mnie uczyć jak mam pracować gdyż to ja mam licencje mnie już nauczyli pracy i jeśli chodzi ci o popoludniowe przejście zmian to było nas tam pięciu

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1175 dnia: Stycznia 12, 2013, 21:29:37 »
ja sie nie przejmuje tym co mówia inni pracownicy gdyz slucham tego na codzien
a ta reszta z innymi literkami:
J sa sprawdzani i kazdy przepustke okazuje
K sa kierownikami okazuja i moga wchodzic o kazdej porze dnia i nocy
M to mijanka i ich nie widuje
O to oczyszalnia i tez ich nie ma na glownej bramie
i dam ci przykład wtorek 14:15(wyjazd pierwszego autobusu) jeden obsluguje szlaban na medike dwoch obsuguje szlabany na zaklad dowodca i kierowca sa w objeżdie wiec na pracowników zostaje tylko jeden
i odpowiedz sobie teraz ilu ten jeden zdola sprawdzic jedna trzecia i to tylko przepustki a wam tez sie chyba spieszy na busik prawda dlatego nie sprawdzamy bagazy a masz racje powinnismy

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1176 dnia: Stycznia 12, 2013, 21:31:32 »
a zmianowi nie sa niczemu winni wiem to na wlasnym przykladzie gdy przchodzilem swego czasu przez brame na szatnie a ochroniarz sprawdzal mi przepustke z dowodem i bagazem sie nie denerwowalem

a jesli mas zna mysli to co sie dzialo 5 na nocnym przejsciu ze chcial sprawdzac i spisywac pojedynczo nawet po 22 to mas zracje bo nawet nasi uznali to z aidiotyzm wiem co sie wtedy dzialo bo bylem tam

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1177 dnia: Stycznia 12, 2013, 21:31:54 »
Bionyx, pilnuj ortografii!
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1178 dnia: Stycznia 12, 2013, 21:54:42 »
Bionyx, pewnie jest dyslektykiem i nie można mu zabronić pisania. Do BIONXY mam pytanie, Czy ci co posiadają literę K na przepustce mogą wchodzić i wychodzić kiedy chcą i ich nie spiszecie?

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1179 dnia: Stycznia 12, 2013, 22:09:21 »
niestety ale tak tak mi przynajmniej powiedziała mój dowódca, że nie powinno się ich spisywać jeżeli są jakieś wątpliwości to można się podpytać na bramie wiecej jednak powiedzieć nie mogę

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1180 dnia: Stycznia 12, 2013, 22:16:41 »
bionxy czemu napisałeś niestety? Toć osoba co dostaje przepustkę z K ma takie prawo. Rozumiem że jak by była podejrzana bo czuć by było że jest po wypiciu trunku to wtedy zatrzymujecie.
Jednak słyszałam że spisaliście osobę z literą K jak wychodziła przez bramę o 14:05.

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1181 dnia: Stycznia 12, 2013, 22:30:04 »
właściwie to pierwsze słyszę być może coś takiego miało miejsce choć nie powinno bo literkę mają zazwyczaj starsi mistrzowie,kierownicy np. Kierownik biura spedycji czy też osoby, które mają nie normowany czas pracy a napisałem niestety bo powinien być tak samo traktowany a robią co chcą i wchodzą sobie każdą bramą nawet 4 na której nie ma ruchu osobowego tylko ruch samochodowy powyżej 3,5 tony a nawet dyspozytor tędy nie jeździ
ale to musiał tę osobę spisać jakiś nadgorliwiec albo nowy

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1182 dnia: Stycznia 13, 2013, 00:54:02 »
Cytat: "lesman"
Cytat: "konDonek"
17 lat stażu w ZCH., stawka zasadnicza ok 3800 zł na I zmianę jako Specjalista (inżynier). Znam ludzi z produkcji co prawda z trochę z większym stażem ale i ze sporo wyższą stawką od mojej + zmianowe. Podobnie młodzież z biurowca z dobrymi koneksjami na starcie dostawała więcej. Nie należę do PO ani innej organizacji.
W kwestii stawek zasadniczych na ZCH to jest po prostu bangladesz. Trafisz na [ciach] kierownika i żebyś flaki z pupy wypruł to podwyżki nie dostaniesz. Ach długo można by tu było gadać ale szkoda nerwów.
24 lat stażu zawodówka +kilka kursów zasadnicza 2200 co ty na to.


No cóż zawodówka jak sam napisałeś, jaj nie urywa.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1183 dnia: Stycznia 13, 2013, 12:30:58 »
Moim zdaniem zawodówka tu nie ma nic do tego. Sama znam osoby, które niedano jeszcze miały zawodówkę i bardzo dużą wiedzę odnośnie swojego wykonywanego zawodu.
Prawdą jest to, że pracownik chcąc dostać podwyżkę musi awansować lub przemieszczać się z wydziału na wydział.
Podwyżek nie ma bo mamy kryzys lub jesteśmy przed kryzysem i koło się zamyka.

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1184 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:03:40 »
Prawdopodobnie
I tu się mylisz." Kto ma szkołę, ten ma lżej" znasz to przysłowie? Właśnie dla zarobków, ambicji i innych powodów ludzie się dokształcają. Pomyśl, ilu fachowców piszę poważnie FACHOWCÓW znasz po zawodowej szkole, którzy na równoległych stanowiskach mają taką samą stawkę jak ktoś po studiach. Pomyśl i masz odpowiedź.