Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka  (Przeczytany 80138 razy)

kolo

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 01, 2010, 19:07:07 »
Cytat: "police100"
LUDZIE, CO NIEKTÓRZY Z WAS PISZĄ? WCZORAJ IMPREZA BYŁA NAPRAWDĘ UDANA. PORZĄDKU PILNOWAŁO 21 OSÓB. ZAWSZE KTOŚ STAŁ NA ZEWNĄTRZ ALE MIEJSCE TRAGEDII JEST POZA ZASIĘGIEM WZROKU OCHRONY-  300 METRÓW OD KLUBU . PRZECIEŻ NIE MOGĄ PATROLOWAĆ CAŁEJ OKOLICY.  POLICJA TEZ BYŁA. SZŁAM O 23.30 I WIDZIAŁAM OSOBIŚCIE. PILNOWAŁ PATROL PIESZY I SAMOCHODEM TEZ JEŹDZILI. WIDZIAŁAM JAK LEGITYMOWALI WYCHODZĄCYCH GOŚCI. JEST TO BEZ WĄTPIENIA TRAGEDIA. TO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ WSZĘDZIE. POZA TYM TO SIĘ STAŁO NA ULICY STASZICA A NIE POD KLUBEM. POLICJA TEZ NIE ZAWSZE JEST W STANIE PRZECIWDZIAŁAĆ TAKIM TRAGEDIOM.
NIE WIŃCIE WŁAŚCICIELA KLUBU, KTÓRY DOPEŁNIŁ WSZELKICH STARAŃ ABY LUDZIE SIĘ DOBRZE CZULI. NIE BĄDŹCIE NIESPRAWIEDLIWI.
 
OCZYWIŚCIE WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.

Nie krzycz. Pozdrawiam - Kuba


właśnie chodzi mi o to, aby nie winić klubu

police100

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 01, 2010, 19:12:54 »
kolo,

ZGADZAM SIĘ. KAŻDY BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY. NIE SZKALUJCIE KLUBU.
WIEM, ŻE  SPRAWCĘ ZŁAPALI.

sekator

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 01, 2010, 19:17:59 »
Faktem jest, że to co się dzieje w Policach w weekendy (zwłaszcza w piątki i soboty)po godz 23.00 od dawna woła o pomstę do nieba. Bydło, chamstwo i chlew. Najlepszym dowodem pewnej bezradności służb porządkowych są np. zdewastoawane przystanki. Uważam, że za dużo patroli jeździ po mieście do południa i nie wiem po co ? Lepiej żeby zostały wzmocnione patrole właśnie w weekendy w godzinach nocnych. O straży miejskiej w ogóle nie mówię, bo od dawna się zastanawiam po co służba porządkowa, która pracuje do 17.00, chyba po to żeby doić nas podatników z pieniędzy.
Ten tragiczny wypadek, powinien być sygnałem dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w mieście, że dawno nad nim nie panują i trzeba ruszyć d....,żeby znowu było bezpiecznie....szkoda, że musiało dojść do takiej tragedii......

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 01, 2010, 20:18:38 »
Cytuj (zaznaczone)
Ale media i wszyscy wokół mówią: zabito chłopaka, klub 83. I tak to niestety już zostanie.

To tak jak "polskie obozy koncentracyjne" a teraz trzeba to wszystko odkręcać.

police100

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 01, 2010, 20:38:45 »
robert1995,
Wielkie litery są dobitne.Chciałam zdementować wszelki kłam  i niepotrzebne pomówienia dotyczące klubu. Zawsze winni są ludzie, tylko trzeba adresować zarzuty pod właściwy adres.

marta45

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 01, 2010, 21:03:08 »
Może to Ci sami .
Policjanci z Polic zatrzymali 26 – letniego Jana K. oraz 26 – letniego Krzysztofa J., którzy pobili oraz ugodzili nożem mężczyznę. Grozi im za to nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

W dniu 01 lutego 2009 r. około godz. 03.15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Policach został powiadomiony o pobiciu mężczyzny przy ul. Wyszyńskiego. Natychmiast na miejsce skierowany został patrol Policji.

Funkcjonariusze ustalili, iż dwaj bracia po wyjściu z lokalu dyskotekowego w Policach zostali zaczepieni przez grupę mężczyzn. Mężczyźni ci zaczęli ich szarpać za ubrania i po krótkiej bójce oddalili się w kierunku jednego z lokali. Jeden z pobitych braci w pobliżu swojego miejsca zamieszkania w pewnej chwili upadł na ziemię. Drugi widząc zakrwawioną bluzę i ranę na ciele brata powiadomił Policję oraz pogotowie ratunkowe. Okazało się, iż mężczyzna posiada ranę kłutą w okolicy lędźwiowej. Przewieziony został do szpitala w Szczecinie.

Sprawcy pobicia zostali zatrzymani. 26 – letni Jan K. oraz 26 – letni Krzysztof J. w przeszłości byli już karani za przestępstwa podobne. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, mieli po 2 promile alkoholu w organizmie.

Obaj odpowiedzą za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia w postaci noża. Grozi im za to nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 01, 2010, 21:46:02 »
Cytat: "sekator"
Najlepszym dowodem pewnej bezradności służb porządkowych są np. zdewastoawane przystanki. Uważam, że za dużo patroli jeździ po mieście do południa i nie wiem po co ? Lepiej żeby zostały wzmocnione patrole właśnie w weekendy w godzinach nocnych. O straży miejskiej w ogóle nie mówię, bo od dawna się zastanawiam po co służba porządkowa, która pracuje do 17.00, chyba po to żeby doić nas podatników z pieniędzy.
Ten tragiczny wypadek, powinien być sygnałem dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w mieście, że dawno nad nim nie panują i trzeba ruszyć d....,żeby znowu było bezpiecznie....szkoda, że musiało dojść do takiej tragedii......


Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Natalia:)

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 01, 2010, 21:52:21 »
Cytat: "faecd"
PS powinnien ktos ze znajomych rodziny podac nr konta by kazdy mogl wpłacic kilka groszy wg uznania na jakis wieniec albo przekazac uzbierana kwote rodzinie na pokrycie chociaz czesci kosztów pochówku!


Podpisuje się pod tym pomysłem!!!

Ja powiem tylko tyle przeraża mnie ilość niepełnoletnich osób pokazanych na fotkach z imprezy.
Nie jest to wina klubu ale jakoś mnie to zdarzenie zraziło do tego miejsca.

Również jestem za tym żeby dane mordercy były ujawnione i najlepiej jego morda też.

faecd

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 01, 2010, 22:01:03 »
Cytat: "Natalia:)"
a powiem tylko tyle przeraża mnie ilość niepełnoletnich osób pokazanych na fotkach z imprezy.
Nie jest to wina klubu ale jakoś mnie to zdarzenie zraziło do tego miejsca.
jak juz to nieletnich, i jak to nie jest wina klubu, przeciez maja obowiazek wpuszczac od 18 lat albo 21 w zaleznosci jaki klub. Dobra bylaby selekcja po obuwiu!

Cytat: "Natalia:)"
Również jestem za tym żeby dane mordercy były ujawnione i najlepiej jego morda też.
Prawo Karne stanowi przeciez o nie ujawnianiu danych domniemanych sprawcow. Jak juz udowodnia mu wine to moze ujawnia dane osobowe. Poki co pozostaje dowiedziec sie od znajomych itd itd moze ktos sie wygada.

Cytat: "Natalia:)"
aecd napisał/a:   
PS powinnien ktos ze znajomych rodziny podac nr konta by kazdy mogl wpłacic kilka groszy wg uznania na jakis wieniec albo przekazac uzbierana kwote rodzinie na pokrycie chociaz czesci kosztów pochówku!


Podpisuje się pod tym pomysłem!!!
Jest tu jakis przyjaciel rodziny?

[ Dodano: 2010-05-01, 22:01 ]
Cytat: "Nataleczka"
Przecież już każdy wie kto zabił
to poprosze o info na pw...ahhhh ta piepszona ludzka ciekawosc  :)

[ Dodano: 2010-05-01, 22:04 ]
Cytat: "speedbax"
sekator napisał/a:   
Najlepszym dowodem pewnej bezradności służb porządkowych są np. zdewastoawane przystanki. Uważam, że za dużo patroli jeździ po mieście do południa i nie wiem po co ? Lepiej żeby zostały wzmocnione patrole właśnie w weekendy w godzinach nocnych. O straży miejskiej w ogóle nie mówię, bo od dawna się zastanawiam po co służba porządkowa, która pracuje do 17.00, chyba po to żeby doić nas podatników z pieniędzy.
Ten tragiczny wypadek, powinien być sygnałem dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w mieście, że dawno nad nim nie panują i trzeba ruszyć d....,żeby znowu było bezpiecznie....szkoda, że musiało dojść do takiej tragedii......   


Podpisuję się pod tym obiema rękami.
W dzien patroluja by wylapac cpunow. Jakby nie bylo jest ich kilku w Policach. [ciach!]a jak sie powazne rzeczy dzieja to ich nie ma... Patrol powinien przejezdzac tam w rtrakcie imprez co 10-15 minut! Ale nie lepiej malolatom wlepiac po 5 stów...paranoja

Offline gwiazzda86

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 01, 2010, 22:06:59 »
To wielka tragednia dla rodziny i bliskich co sie stalo.Ale Nataleczka nie zgodze sie z toba ze w Policach sie straszne rzeczy dzieja.Zdarzaja sie wypadki itp.ale uwazam ze w naszym miescie nie jest tragicznie.Nie slyszy sie czesto o tego typow sprawach.Jak tak bardzo ci tutaj zle to jedz do Wwa to sie pezkonasz jak wyglada prawdziwa przestepczosc.

police100

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 01, 2010, 23:21:25 »
Co ty gadasz? Nie było baletów od stycznia a szyby wybijali też w biały dzień. Wandalizm na każdym kroku. Mieszkam na Kołłątaja, to wiem co mówię. Lokale są dla ludzi, alkohol też. Trzeba by było zamknąć wszystkie lokale i zabronić picia alkoholu.

Byłam wczoraj w klubie. Było super. Nowy właściciel, wyremontowane łazienki, nowe nagłośnienie itp.
Pełna kultura. Żadnych incydentów. Ochrony dużo.
Niestety chodzą po świecie bestie.  
Jakoś nikt nie mówi o zamknięciu punktów z dopalaczami. Już dwa w Policach. To to jest porażka.

police100

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 01, 2010, 23:36:36 »
Natalia:), Natalio sprawdzają przy wejściu dowody, widziałam to wczoraj.Nie wpuścili 3 dziewczyn. Byłam tam wczoraj i nie widziałam niepełnoletnich. Nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń.   A  gdzie są rodzice małolatów, którzy próbują się przemknąć ??????????????????

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 01, 2010, 23:46:36 »
Jako, że wielokrotnie złamana tu została ustawa o ochronie danych osobowych, a dodatkowo przecież do momentu wydania wyroku skazującego funkcjonuje zasada domniemania niewinności, wątek zamykam.

Wszelkie powielanie tego tematu, podawanie danych osobowych bez decyzji sądu o ich ujawnieniu, nawoływanie do linczu itp. będzie od razu nagradzane permanentnym banem, a i niewykluczone są konsekwencje prawne wynikające ze złamania konkretnych przepisów prawa.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 02, 2010, 00:04:00 »
W razie gdyby ktoś miał coś konstruktywnego do dodania, proszę o PW.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 02, 2010, 09:42:38 »
http://www.radio.szczecin.pl/index.php?idp=0&idx=60739

Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa 26-latkowi.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy