Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 197254 razy)

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #525 dnia: Grudnia 09, 2009, 21:52:25 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: nikobelic

Ja proponuje jezata na Burmistrza dla zaspokojenia jego własnego ego./

Nico,Nikoś to tak ładnie brzmiące ksywy .A co do mojego ego?moja sprawa a jak zostanę
osobą publiczną to wtedy porozmawiamy.Póki co moim kandydatem jest W.Diakun

Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "jezat"
To nie jest
sprawa PO.Polickie PO jest tylko narzędziem w rękach Kardziejonków do przejęcia całkowitej kontroli nad Policami.Potem trzeba będzie panów Kardziejonków,Pachisów itp.po rękach całować,żeby cokolwiek załatwić.Kto tego chce????????????????


Rozumiem, że Urząd Gminy w Policach będzie zamknięty na klucz i nikt z petentów nic w nim nie załatwi bo Kardziejonki zamkną się w nim i nikogo nie wpuszczą?

Nic nie rozumiesz czym może skończyć się przejęcie władzy przez nuworyszy.Jeden z nich daje popis wypalając dziury w służbowym samochodzie.Ale rozumiem ,że ten model kultury ci odpowiada.Użyłem przenośni"po rękach całować"żeby uzmysłowić grożące Policom niebezpieczeństwo a nie żeby kogokolwiek obrażać,jeśli całowanie w rękę jest formą obrazy.Może stanowić jedynie obrzydzenie dla całującego.

Cytuj (zaznaczone)
Cytuj (zaznaczone)
psuje Pan cała idee forum Panie jezat.[/quote


A na czym ta idea ma polegać??????Nie wiesz, to ja ci podpowiem.Kolins jeden z "sympatyków"polickiego klanu  wywołuje tematy mające kąsać członków Gryfa.To dla
człowieka interesującego się polityką jest czytelne.Ja do takich należę.Wyczuwam jak to się mówi pismo nosem.Na forum mamy coraz to piękniejsze nowe nicki których większość to wynajęci klakierzy PO.

nikobelic

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #526 dnia: Grudnia 09, 2009, 22:13:24 »
Cytat: "jezat"
Nico,Nikoś to tak ładnie brzmiące ksywy .A co do mojego ego?moja sprawa a jak zostanę
osobą publiczną to wtedy porozmawiamy.Póki co moim kandydatem jest W.Diakun


Moim zdanie W. Diakun ma największe szanse żeby zostać ponownie Burmistrzem i jeżeli będzie kandydował to możesz być pewien że wygra.
Życzę Panu tego żeby został Pan osobą publiczną! Tylko niech mnie Pan tym nie straszy bo ja sie Pana nie boję!

Cytat: "jezat"
Jeden z nich daje popis wypalając dziury w służbowym samochodzie.Ale rozumiem ,że ten model kultury ci odpowiada


Jeżeli takie zachowanie miało miejsce to ja tego nie pochwalam w woli ścisłości. Sam udostępniam pracownikom służbowe samochody i sam wiem ile mnie kosztuje ich naprawa po niewłaściwej eksploatacji.

Cytat: "jezat"
Użyłem przenośni"po rękach całować"żeby uzmysłowić grożące Policom niebezpieczeństwo a nie żeby kogokolwiek obrażać,jeśli całowanie w rękę jest formą obrazy.Może stanowić jedynie obrzydzenie dla całującego.


Chciał bym się dowiedzieć konkretnie jakie niebezpieczeństwo nam grozi ponieważ mówienie, że po objęciu władzy przez Klan nie da się nic załatwić nic mi nie mówi. Mam rozumieć, że co? Jak np. złoże wniosek o dowód osobisty, to nikt tego wniosku mi nie przyjmie i nie wyda nowego dowodu osobistego? Czy jak będe chciał zapłacić w Gminie podatek od nieruchomości to nikt ode mnie nie przyjmie pieniędzy bo żądzi Klan? Nie rozumiem kompletnie co jezat masz na myśli. Jeżeli to możliwe to poproszę o konkretną odpowiedź odnośnie tych niebezpieczeństw.

Cytat: "jezat"
A na czym ta idea ma polegać??????


Idea forum na pewno nie polega na oczernianiu innych.

Cytat: "jezat"
Nie wiesz, to ja ci podpowiem.Kolins jeden z "sympatyków"polickiego klanu wywołuje tematy mające kąsać członków Gryfa.To dla
człowieka interesującego się polityką jest czytelne.Ja do takich należę.Wyczuwam jak to się mówi pismo nosem.Na forum mamy coraz to piękniejsze nowe nicki których większość to wynajęci klakierzy PO.


Jestem pewien na 100%, że na forum są zwolennicy PO, którzy bronią partii i Klanu ale nie powiesz mi, że Gryf nie ma swoich jak to nazwałeś "Klakierów". Przecież sam przed chwilą się przyznałeś, że Twoim kandydatem jest W. Diakun a po twoich postach widać, że raczej nie należysz do zwolenników PO.  :rotfl:
Twoja stronniczość jest ewidentna!!!

djlethal

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #527 dnia: Grudnia 09, 2009, 22:19:09 »
Czytam Cię Jezat i stwierdzam że powinieneś jakąś powieść sensacyjną popełnić.
Np o Klanie K, który chce przejąć władzę w Policach a może i same Police.
Może zorganizujesz akcję okopania Urzędu Gminy, postawienia barykad u wjazdu do Polic.
Wynika bowiem z Twych błyskotliwych postów że K to pozbawią nas wszystkiego.
Jesteś frustratem, który pała nienawiścią do ludzi z innej opcji niż Gryf oraz do ludzi, którzy w życiu coś osiągnęli(to akurat takie typowo polskie).
Mierząc Twoją miara to każdy biznesmen jest złodziejem rządnym władzy. Można kogoś lubić lub nie, można kogoś popierać lub nie ale troszkę szacunku Jezat.
Choć nie wiem czy słyszałeś w swoim życiu taki długi wyraz jak szacunek...

nikobelic

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #528 dnia: Grudnia 09, 2009, 22:29:20 »
Cytat: "djlethal"
Jesteś frustratem, który pała nienawiścią do ludzi z innej opcji niż Gryf oraz do ludzi, którzy w życiu coś osiągnęli(to akurat takie typowo polskie).


To takie PRL-owskie zachowanie tylko należy wiedzieć jedną rzecz. W PRL-u nie wszyscy byli równi zgodnie z ideą tego systemu. Na dole ludzie niemal, że głodowali a dygnitarze partyjni latali rządowymi samolotami na zakupy do Francji i do innych krajów zachodnich.
Dzisiaj mamy ustrój demokratyczny i każdy osiąga pozycję jaką sobie sam wypracuje. Nie można mówić Panie jezat źle o kimś kto osiągnął sukces tylko dlatego że ma więcej.
Demokracja nie jest dobrym systemem ale lepszego nie ma!

anakonda

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #529 dnia: Grudnia 09, 2009, 23:48:28 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "gacek"

pod nikim nigdy nie pracowałem,  a tak poważnie nigdy nie był moim przełożonym a to co piszę nie jest wyssane z palca, tak więc proszę nie straszyć panie ak

O, kolejny odważny anonimek. Nietoperku, osobnik opluwający innych pod osłoną nicka jest dla przyzwoitych ludzi zawsze obrzydliwy. Niezależnie od tego, kto jest celem i ile prawdy tkwi w napisach.


Popieram! Niech się przedstawi jak jest taki wygadany i odważny.

[ Dodano: 2009-12-10, 00:08 ]
Cytat: "gacek"
Cytat: "lorenzza"

A o czym świadczy?

Napisz jakim ty jesteś człowiekiem i jakie szkoły ukończyłeś, może przy twoich osiągnięciach rzeczywiście będzie wyglądał na imbecyla.

Według mnie człowiek który na tapicerce służbowego auta  wypala dziurę zapalniczką samochodową , a pytany dlaczego to zrobił odpowiada że nie wie jest imbecylem, nie jego to można zniszczyć, i niestety w naszym kraju wielu ludzi tego pokroju jest przy władzy to bardzo smutne  :'(


Dobrze znasz Pachisa, czy tylko próbujesz uszyć mu buty?
Napisz na czym polega twoja inteligencja i co sobą reprezentujesz. Domniemam, że masz się lepszego od niego. więc napisz na czym polega  twój fenomen.

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #530 dnia: Grudnia 10, 2009, 00:37:40 »
Cytat: "jezat"
Kolins jeden z "sympatyków"polickiego klanu  wywołuje tematy mające kąsać członków Gryfa.To dla człowieka interesującego się polityką jest czytelne.Ja do takich należę.Wyczuwam jak to się mówi pismo nosem.Na forum mamy coraz to piękniejsze nowe nicki których większość to wynajęci klakierzy PO.  


Jezat POPisiak  - czy ktoś kto nie kocha WD, musi być czyimś sympatykiem czy klakierem, bo ty nawet z tym się nie kryjesz... ;D

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #531 dnia: Grudnia 10, 2009, 01:10:10 »
Cytat: "kolins"
Jezat POPisiak

Dlaczego obrażasz?

[ Dodano: 2009-12-10, 01:55 ]
Odrobine mi sie zagotowało przez tą bezczelną nagonkę, więc dodam tylko, że wasz wszechmocny - S. Nitras, który rządzi obecnie tym całym układem, jest nieukiem, który nie powinien nawet matury mieć (jeśli równać z nim - to ja także). A jeśli tacy ludzie rządzą i obecnie pociągają za najgrubsze sznurki, to nie dziwcie się, że jest tak, jak jest. Kolesiostwo - jak najbardziej. Dobro społeczne - zapomnijcie.

Jezat Wam probuje pokazać, jak osoba, która ma dochód roczny na poziomie ok 20 tys zł nagle staje się posiadaczem majątku na poziomie 1,5 mln zł. Zastanawiające faktycznie to jest, przy założeniu stałych dochodów, powinien on mieć co najmniej 75 lat, by tak się dorobić.
Zresztą, kolega jezat powtarzając ciągle sprawę oświadczenia majątkowego powinien przypomnieć sobie temat Pana Atamańczuka, który nagle  (tj. w ciągu roku) dorobił się 2 mln zł. On sam zadał pytanie administracji, co znaczy moja insynuacja dotycząca odrolnienia gruntów. Jakby sobie to przypomniał, to by wiedział, jak się robi kasę w Policach.
Pozdrawiam
PS. Żaby nie było, że znowu jakiś anonim za wegła strzela:
Mariusz Wiśniewski
Jestem do dospozycji wszelkich organów.

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #532 dnia: Grudnia 10, 2009, 13:07:15 »
Cytuj (zaznaczone)
quote="djlethal"]Czytam Cię Jezat i stwierdzam że powinieneś jakąś powieść sensacyjną popełnić.Np o Klanie K, który chce przejąć władzę w Policach a może i same Police.

Własnie jestem na etapie zbierania materiałów do powieści ale brakuje mi jednego ogniwa,tj wyjaśnienia oświadczeń majątkowych radnego Andreasa K.
Cytuj (zaznaczone)
Mierząc Twoją miara to każdy biznesmen jest złodziejem rządnym władzy.

Każdy sądzi wg siebie.Ja akurat biznesmenem już nie jestem .
Cytuj (zaznaczone)
Można kogoś lubić lub nie, można kogoś popierać lub nie ale troszkę szacunku Jezat.
Choć nie wiem czy słyszałeś w swoim życiu taki długi wyraz jak szacunek...
[/quote]
Nigdy nie zabiegałem o tanią popularność,ale masz rację, na szacunek trzeba w polityce zasłuzyć.Nie wystarczą do tego prymitywne ulotki czy reżyserowane wystąpienia na sesjach.

djlethal

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #533 dnia: Grudnia 10, 2009, 17:19:05 »
Taka mała uwaga  Jezat. Jak oglądasz już sesje Rady to ściągnij klapki a wtedy dostrzeżesz  prymitywne zachowania po stronie opcji, którą tak wznosisz na piedestały.
Dostrzeżesz też braki w wykształceniu(choć Ciebie bardziej boli jego posiadanie), brak kompetencji. Dostrzeżesz też klakierów, którzy przychodzą wypić kawę, zagryzając paluszkiem gdyż do tego sprowadza się ich udział w sesji.
Jeśli powieść ma być doskonała tak jak Ty, nie zapomnij w nie o powyższych personach.

nikobelic

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #534 dnia: Grudnia 10, 2009, 17:33:32 »
Dziękuje jezat za odpowiedź na moje pytanie odnośnie niebezpieczeństw, jakie przyniosą dla Polic Kardziejonki. Widzę, że jeszcze takowe niebezpieczeństwa nie przyszły Ci do głowy. Ogarnij się chłopie i napisz coś sensownego!!! :) Twoje teksty o oświadczeniu majątkowym A. Kardziejonka i w ogóle o tym całym klanie stają się żenujące i nudne.
Masz PiSowskie podejście do rzeczywistości i po twoich wypowiedziach zakładam, że jesteś członkiem tej Partii, a może nawet Gminnym Radnym :)

JEZAT NA BURMISTRZA!!!!!!!!!!!! :money:

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #535 dnia: Grudnia 10, 2009, 18:03:26 »
Cytat: "nikobelic"
Dziękuje jezat za odpowiedź na moje pytanie odnośnie niebezpieczeństw, jakie przyniosą dla Polic Kardziejonki. Widzę, że jeszcze takowe niebezpieczeństwa nie przyszły Ci do głowy. Ogarnij się chłopie i napisz coś sensownego!!! :) Twoje teksty o oświadczeniu majątkowym A. Kardziejonka i w ogóle o tym całym klanie stają się żenujące i nudne.
Masz PiSowskie podejście do rzeczywistości i po twoich wypowiedziach zakładam, że jesteś członkiem tej Partii, a może nawet Gminnym Radnym :)

JEZAT NA BURMISTRZA!!!!!!!!!!!! :money:


Pisowskie podejście do rzeczywistości  :crazy: a to dobre, myślałem, że era takich klasyków już minęła, nawet wybiórcza już spuściła z tonu a tu proszę  :rotfl: to jakie podejście do rzeczywistości ma przewodniczący komisji rewizyjnej?

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #536 dnia: Grudnia 10, 2009, 19:17:02 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: MrW
Cytat: "kolins"
Jezat POPisiak

Dlaczego obrażasz?
Jezat Wam probuje pokazać, jak osoba, która ma dochód roczny na poziomie ok 20 tys zł nagle staje się posiadaczem majątku na poziomie 1,5 mln zł. Zastanawiające faktycznie to jest, przy założeniu stałych dochodów, powinien on mieć co najmniej 75 lat, by tak się dorobić.
Zresztą, kolega jezat powtarzając ciągle sprawę oświadczenia majątkowego powinien przypomnieć sobie temat Pana Atamańczuka, który nagle  (tj. w ciągu roku) dorobił się 2 mln zł. On sam zadał pytanie administracji, co znaczy moja insynuacja dotycząca odrolnienia gruntów. Jakby sobie to przypomniał, to by wiedział, jak się robi kasę w Policach.

Mariuszu dzięki za wsparcie w tym cuchnącym nienawiścią towarzystwie.Pozdrawiam.

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #537 dnia: Grudnia 11, 2009, 14:57:19 »
Czy więc burmistrzem powinien być:
1. człowiek zawsze uśmiechnięty
2. zawsze porozmawia
3. zawsze zrozumie
4. zawsze podpisze, co mu podsuną
czy raczej
1. człowiek, który zna się na wielu problemach gminy
2. który dba o interes gminy, nie swój czy partii
3. zna języki, przynajmniej jeden obcy
4. przegląda, co podpisuje :'(

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #538 dnia: Grudnia 11, 2009, 15:32:22 »
Cytat: "kolins"
1. człowiek, który zna się na wielu problemach gminy
2. który dba o interes gminy, nie swój czy partii
3. zna języki, przynajmniej jeden obcy
4. przegląda, co podpisuje  


A kogo w tym miejscu ma Pan na myśli?

djlethal

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #539 dnia: Grudnia 11, 2009, 23:32:08 »
Cytat: jezat
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "MrW"
Cytat: "kolins"
Jezat POPisiak

Dlaczego obrażasz?
Jezat Wam probuje pokazać, jak osoba, która ma dochód roczny na poziomie ok 20 tys zł nagle staje się posiadaczem majątku na poziomie 1,5 mln zł. Zastanawiające faktycznie to jest, przy założeniu stałych dochodów, powinien on mieć co najmniej 75 lat, by tak się dorobić.
Zresztą, kolega jezat powtarzając ciągle sprawę oświadczenia majątkowego powinien przypomnieć sobie temat Pana Atamańczuka, który nagle  (tj. w ciągu roku) dorobił się 2 mln zł. On sam zadał pytanie administracji, co znaczy moja insynuacja dotycząca odrolnienia gruntów. Jakby sobie to przypomniał, to by wiedział, jak się robi kasę w Policach.

Mariuszu dzięki za wsparcie w tym cuchnącym nienawiścią towarzystwie.Pozdrawiam.

Tak się składa Jezat, że z Twoich postów bije nienawiścią. Jesteś w tym niekwestionowanym liderem forum