Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maciuś dnia Dzisiaj o 21:41:04 »
Ja też takie informacje słyszałem , mimo iż na zakładach nie pracuję,  stare nawozy pod młotek , a w to miejsce reaktor atomowy
2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Dzisiaj o 21:01:33 »
Siarkowy out, Alcatraz out  I podobno 1 z fosforowych też. Brak przedłużenia umów też. Zacnie, zacnie jeszcze Pdh pod młotek i parafrazując pewnego wieszcz ,, A stoję na balkonie i patrzę jak z.ch. Police płonie"
A info skad? z autobusu zakladowego?
3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Temerczyk dnia Dzisiaj o 20:41:07 »
Siarkowy out, Alcatraz out  I podobno 1 z fosforowych też. Brak przedłużenia umów też. Zacnie, zacnie jeszcze Pdh pod młotek i parafrazując pewnego wieszcz ,, A stoję na balkonie i patrzę jak z.ch. Police płonie"
4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wodnik Szuwarek dnia Dzisiaj o 20:36:22 »
Bo tak działa zielony ład, ratujemy świat ograniczając emisję że dym z komina będzie leciał w Afryce a nie w Europie. Czego tu nie rozumieć. Z drugiej strony ciekawa sprawa że ponad dwa lata można ściągać nawozy ze wschodu pchając w kieszenie rosyjskich koncernów nawozowych. Brawo Europa. Agentura rosyjska i wpływy wschodnie mają się bardzo dobrze w Europie skoro brak jest osób decyzyjnych aby to zakończyć.
No a co Ty myślałeś,przecież tam w tej Brukseli to w nie jednego europosła kieszeni siedzi Rusek. Te bałwany z UE sami zajeżdżają europejską gospodarkę...ja mam tylko nadzieję,że te wybory które będą doprowadzą do tego,że coś się tam zmieni...chociaż żeby tak się stało to by chyba musiał nastać jakiś kataklizm. Generalnie to jesteśmy głęboko w czarnej dupie ,nawet bardzo głęboko bym powiedział.
5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sikora dnia Dzisiaj o 14:00:34 »
Bo tak działa zielony ład, ratujemy świat ograniczając emisję że dym z komina będzie leciał w Afryce a nie w Europie. Czego tu nie rozumieć. Z drugiej strony ciekawa sprawa że ponad dwa lata można ściągać nawozy ze wschodu pchając w kieszenie rosyjskich koncernów nawozowych. Brawo Europa. Agentura rosyjska i wpływy wschodnie mają się bardzo dobrze w Europie skoro brak jest osób decyzyjnych aby to zakończyć.
6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wodnik Szuwarek dnia Dzisiaj o 07:16:49 »
https://polskiobserwator.de/basf-zamyka-fabryki-w-niemczech-najwiekszy-europejski-koncern-chemiczny-przenosi-produkcje-do-chin/
BASF się przenosi a GRUPA AZOTY zapewne się zwinie całkowicie i taki będzie finał ZIELONEGO ŁADU i UŚMIECHNIĘTEJ POLSKI.
7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żwirek bez muchomorka dnia Maja 24, 2024, 21:40:22  »
A po co Pan tam dzwoni? Najpierw proszę iść wyjaśnić sprawę w płacach.

Oczywiście podejdę jak znajdę chwilę czasu. Nie każdym wydziale chodzi się w klapkach))
8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez An_na dnia Maja 24, 2024, 15:34:07  »
A po co Pan tam dzwoni? Najpierw proszę iść wyjaśnić sprawę w płacach.
9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żwirek bez muchomorka dnia Maja 24, 2024, 14:05:00  »
A w czym wy macie problem co roku dostaje zestawienie  A za każdym razem jak dzwonię to nie ma żadnego problemy i podają no co chce...

No właśnie problem jest taki, że dzwonię i mówią, że nie ma mnie w bazie. Żadnego listu w tym roku nie otrzymałem. Tak jak wspomniałem wcześniej, dzwonię na TFI PZU. Może źle dzwonię, więc z czystej uprzejmości może napisz gdzie dzwonisz.
10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kokoszko dnia Maja 24, 2024, 11:45:06  »
A w czym wy macie problem co roku dostaje zestawienie  A za każdym razem jak dzwonię to nie ma żadnego problemy i podają no co chce...
Strony: [1] 2 3 ... 10