Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub Classic  (Przeczytany 53828 razy)

arkadia

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 27, 2009, 17:08:35 »
Tak, droga pani mlekova to widzę ma same wyśmienite pomysły. A może wpadłaby na pomysł, że niektórzy mieszkają na tym zaludnionym osiedlu dłużej niż istnieje ten klubik i chyba dłużej niż ona sama żyje co? A poza tym generalnie wybór mieszkania uzależniony jest raczej od kwoty jaką masz i od wyposażenia mieszkania, a nie od zaludnienia i klubów jakie z czasem otwierają ci pod nosem. Jej również nie pozdrowię serdecznie, bo takie dobre rady jak przeprowadzka to głupio-mądre gadanie...

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 27, 2009, 19:48:52 »
Cytat: "Robak"
a jeżeli już tak bardzo Ci to przeszkadza i innym, którzy chcą i też próbują walczyć z zamknięciem klubu to zapraszam do lokalu Classic


I wciąż wciskasz mi rzecz o której nie pisnąłem ani słowa kolego, nie unikaj odpowiedzi tylko wskaż mi miejsce w którym opowiedziałem się za zamknięciem klubu Classic. Widzę, że dalsza dyskusja z Tobą nie za bardzo ma sens jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i dokładasz komuś resztę zdania.
I love the night.
1101110100101111

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 27, 2009, 20:43:18 »
dd2f, nie wiem czy widzisz w zdaniach przecinki !! ;/ to Ty czytaj ze zrozumieniem

a jeżeli już tak bardzo Ci to przeszkadza i innym,

czyli te hałasy i agresywni ludzie.!
Robak

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 27, 2009, 21:04:46 »
Nie ważne czy jest przecinek czy nie i czy Twoje zdanie mówiło o agresji czy zakłócaniu ciszy nocnej, załóżmy tak jak wg Ciebie czyli, że mówiło o agresji, nadal wynikiem Twojego zdania jest to, że inni a w tym m.in i ja chcę z tego powodu żeby zamknęli Classica, Ty tylko obciąłeś część cytatu, w którym zaznaczone było słowo "też", które wskazywało na to, że ja też chcę zamknąć Classica. Nie odwracaj kota ogonem.

Ale napiszę wersję specjalnie dla Ciebie bo jakoś wszyscy inni zrozumieli przekaz tylko Ty masz z tym pseudo problem. Zawarłem w swej wypowiedzi luźną uwagę, która brzmiała następująco:

Cytuj (zaznaczone)
BTW. Sam klub nie jest aż tak głośny, natomiast część imprezowiczów wychodząca stamtąd potrafi być nie tylko głośna i mocno pijana, ale do tego też agresywna.


Nigdzie nie napisałem, że chcę go zamknąć z powodu agresji/hałasu/pijanych. Teraz już ok?
I love the night.
1101110100101111

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 27, 2009, 22:17:42 »
Ok niech Ci będzie może i faktycznie się pomyliłem ale, na zdrowy rozsądek powinieneś domyślić się o co chodzi...

Niech będzie bo to o zamknięciu klubu mogłem przytoczyć do innych użytkowników.W takim razie zwracam honor... Teraz ok?
Robak

mlekova

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 28, 2009, 23:15:59 »
Cytat: "arkadia"
Tak, droga pani mlekova to widzę ma same wyśmienite pomysły. A może wpadłaby na pomysł, że niektórzy mieszkają na tym zaludnionym osiedlu dłużej niż istnieje ten klubik i chyba dłużej niż ona sama żyje co? A poza tym generalnie wybór mieszkania uzależniony jest raczej od kwoty jaką masz i od wyposażenia mieszkania, a nie od zaludnienia i klubów jakie z czasem otwierają ci pod nosem.


Po pierwsze: trochę logiki. Chcę spokoju? To nie pcham się w zaludnione osiedle. To oczywiste, że jak nie Classic to ktoś lub coś innego ten spokój może zaburzyć.

Po drugie: jak ktoś nie ma pieniędzy mieszkać gdzie indziej, to sorry, ale to tej osoby problem. Arkadia należy do osód, które dziś walczą o zamknięcie Classica, a jutro będą żadać od taksówkarzy opłat za kurs równowznaczych z ceną biletu autobusowego. Ot co, taki świat.

arkadia

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 29, 2009, 09:26:31 »
Taki świat bogaczka mlekova sobie sama wymyśliła... A gdyby faktycznie spała na forsie nie chodziłaby do takich klubików jak classic tylko atrium czy west ende, ale najpierw trzeba je znać.
Ps. Taksówki i autobusy są dla osób takich jak ty, które nad ranem wychodzą z klubu i nie mają siły odpalić swojego auta. Pozdrawiam

mlekova

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 29, 2009, 12:45:10 »
Cytat: "arkadia"
Taki świat bogaczka mlekova sobie sama wymyśliła... A gdyby faktycznie spała na forsie nie chodziłaby do takich klubików jak classic tylko atrium czy west ende, ale najpierw trzeba je znać.
Ps. Taksówki i autobusy są dla osób takich jak ty, które nad ranem wychodzą z klubu i nie mają siły odpalić swojego auta. Pozdrawiam


Widzę, że znasz mnie lepiej niż ja sama. Dobrze wiedzieć ;)

PS. Pub Trzech mnie również nie przeszkadza i szkoda, że go zamykają. Co prawda nigdy w tym pubie nie byłam, ale wnioskuję, że zaraz dowiem się z tego forum o moich zabawach tam co weekend ;) Przez swoje wypowiedzi chcę pokazać, że każdy człowiek ma swój styl zabawy i nie ma sensu go odbierać tylko dlatego, że ktoś inny bawi się inaczej. Trochę tolerancji.

Jeśli chodzi o osoby, które tu się burzą bo im ktoś niszczy mienie - rozumiem ich, ale zupełnie nie rozumiem gdy ktoś, kto mieszka 500 m od klubu i narzeka na rzekomy "hałas". Swego czasu mieszkałam tuż nad pubem (nie w Policach), gdzie ludzie lubili prowadzić ożywione rozmowy do godzin wczesnoporannych. Ale i na to znalazł się sposób - stoppery. Polecam każdemu, za niecałe 2 zł w każdej aptece. Mnie one przywróciły spokojny sen, zatem liczę, że wam również pomogą.
Pozdrawiam

Jacek80

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 29, 2009, 14:30:50 »
a Jak koszą trawe pod blokami o 7 rano to jest ok?

dziewczyna

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 29, 2009, 23:00:54 »
Cytat: "mlekova"
PS. Pub Trzech mnie również nie przeszkadza i szkoda, że go zamykają.


a tak z ciekawości skąd wiesz, że zamykają?

mlekova

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 29, 2009, 23:57:21 »
http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=3548&start=30

Stąd ;)

I nie dyskutujmy już tutaj czy go zamkną, czy nie zamkną itp. itd. bo nie o to mi w tym temacie chodziło.

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 30, 2009, 19:43:56 »
Cieszę się, że się zrozumieliśmy kolego Robak :-) peace
I love the night.
1101110100101111

laplaja

  • Gość
Re: Klub Classic
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 28, 2009, 15:12:44 »
Classik...jak dla mnie dziwne miejsce a ta muzyka z szafy....

gość

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 28, 2009, 19:11:34 »
porażka zamknąć ten classic tam sie nic dobrego nie dzieje ponadto stoły bilardowe są w tragicznym stanie

marcin

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 31, 2009, 16:20:12 »
do kitu ten classic. Smród i od dymu aż gęsto.... muza do bani... i jak tam grać?.....