Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków  (Przeczytany 105846 razy)

Offline karolak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #165 dnia: Maja 14, 2014, 16:49:24 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #166 dnia: Maja 14, 2014, 19:34:13 »
Jak Conchita się za coś zabiera, to wiadomo że będzie kicha total. A po wszystkim będzie miała jak zwykle pretensje do całego świata, za wyjątkiem samej siebie. Ten typ tak ma.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #167 dnia: Maja 15, 2014, 20:47:54 »
jeżeli prawdą jest to co pisze karolak to chyba coś jest nie tak, że grupa 20 osób ma tak wielką siłę aby zablokować wolę ogromnej większości.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #168 dnia: Maja 16, 2014, 12:52:27 »
Zamiast przepychać się personalnie napiszcie dlaczego blok 5-6 jest tak ,,pieszczony"? No bo; ocieplany kilka razy, wymienione wycieraczki, balustrada za 5 tys.(?!), a teraz coś a'la hydranty na chodniku ( tym za 75 tys.(?!). Ten ostatni pomysł to dodane zadanie za dodatkowe pieniądze? Komu to potrzebne? Ktoś zasłużony mieszka w tym bloku? Co z pomysłem placu zabaw za ok. 350 tysięcy? 
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #169 dnia: Maja 16, 2014, 14:21:08 »
Ktoś zasłużony mieszka w tym bloku?
Czy zasłużony-? pewnie jeszcze nie,ale w dobrej państwowej firmie na stanowisku to już tak ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline karolak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #170 dnia: Maja 16, 2014, 15:17:05 »
Dario, widać że nie jesteś z naszych zasobów i z tymi hydrantami za 75 tys. coś ci się pomyliło, chyba że to celowe zamierzenie. A docieplenie bloku 5-6 to też historia sprzed kilku dobrych lat. W naszych nieruchomościach są tzw. „rady osiedlowe”, które skutecznie pilnują by nic się u nas nie robiło. Ten plac zabaw to także „odgrzewane kotlety”. A szkoda, bo na innych osiedlach mają porządne, zadbane place zabaw. Ja z dzieckiem chodzę na osiedle leningradów, żeby mogło np. pozjeżdżać na kolejce linowej. Niestety u nas w radach osiedla są przeważnie osoby emerytowane, a więc place zabaw nie są już im potrzebne. Myślę więc, że twoje podżeganie niczemu nie służy, gdyż przedstawiciele tych rad osiedlowych a nawet sami mieszkańcy są już wystarczająco ze sobą skłóceni. Dario, ja tam mieszkam i chcę, żeby spółdzielnia, za nasze pieniądze w końcu coś dla nas zrobiła. A jak nie to podziękujemy spółdzielni Odrze i założymy w naszym budynku wspólnotę mieszkaniową. Parę osób już przekonałem.
 

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #171 dnia: Maja 16, 2014, 15:52:38 »
Dario, widać że nie jesteś z naszych zasobów i z tymi hydrantami za 75 tys. coś ci się pomyliło, chyba że to celowe zamierzenie.
Nie zrozumiałeś. Chodzi o chodnik, który kosztował 75 tysięcy. Tak mi wiadomo. Jeśli jest inaczej to zweryfikuj. Przy różnych deficytach wiedzy internet jest dobrym miejscem do wymiany informacji. Ja lubię wiedzieć więcej. Ciebie to dziwi? 
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline karolak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #172 dnia: Maja 16, 2014, 16:56:01 »
Te 75 tysiaczków, to zdaję się że w ubiegłym roku na taką kwotę zaplanowano  zmodernizować plac zabaw. Oczywiście nic z tego nie wyszło, bo jedna znana wszystkim na osiedlu działaczka zablokowała inwestycje. Tak więc  zrobiono tylko  część chodnika i nie na taką kwotę, Kwota ta była podana na jakimś zebraniu, ale na pewno nie tyle co podajesz, bo bym zapamiętał.


Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #173 dnia: Maja 16, 2014, 17:17:08 »
jeżeli prawdą jest to co pisze karolak to chyba coś jest nie tak, że grupa 20 osób ma tak wielką siłę aby zablokować wolę ogromnej większości.
Co to znaczy "wola ogromnej większości"?W moim zespole nieruchomości (pani karolak twierdzi,że rządzą jakieś rady osiedlowe - pewnie niedawno wyszła z okopów i nie wie,że rad osiedlowych w S - ni już nie ma) jest 425 członków(stan na 10 marca 2014) . 43 trzech ma prawo wnioskować o zwołanie Zebrania Zespołu Nieruchomości i na nim głosować wnioski.Decyduje zwykła większość(pani karolak zwykła większość to 50% + 1 głos obecnych na zebraniu)Panie wszystkowiedzący dapol w S - ni jest ponad 3500 członków.Niech Pan zajrzy do materiałów z walnego w 2013 jak wygląda wola ogromnej większości - żałośnie.Dlaczego?Wiedza o działaniach Zarządu jest wiedzą tajemną.Jeśli do tego dodać
manipulacje przed walnym i na Walnym Zgromadzeniu pożądany efekt w postaci np absolutorium dla zarządu gwarantowany mimo wielu działań sprzecznych z prawem lub na jego granicy.Przykład z dnia dzisiejszego;dostaliśmy zawiadomienie o terminie Walnego Zgromadzenia Członków wystawione 5 maja br.Władcy S - ni potrzebowali aż 11 dni na dostarczenie zawiadomienia.Ale to jest tylko wierzchołek sobiepaństwa.Pani karolak i tak tego nie rozumie.
jestem gorszego sortu

Offline karolak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #174 dnia: Maja 16, 2014, 17:28:00 »
jeżeli prawdą jest to co pisze karolak to chyba coś jest nie tak, że grupa 20 osób ma tak wielką siłę aby zablokować wolę ogromnej większości.

Daapol nie bądź naiwny. Ta grupa prowadzi na naszym osiedlu wojnę propagandową, coś na wzór Putina. Wrzucają do skrzynek różne śmieci – ulotki, zasypują urzędy donosami na spółdzielnię a później przechwalają  się na zebraniach albo po,  jacy to są skuteczni . Ponadto straszą ludzi ,że chce nas wykupić znany policki przedsiębiorca , agitują na osiedlu już i tak wystraszonych mieszkańców , itp. itd. Jak spółdzielnia wprowadziła nam dodatkowa opłatę na docieplenie naszych budynków – fakt, że spółdzielnia przesadziła,  bo 1,50 zł od m2 to lekka przesada - to chodzili po domach, robili zebrania i zbierali podpisy przeciwko docieplaniu. Moja sąsiadka, która podpisała się na liście, później biegusiem leciała do sp-ni przepraszać, bo nie wiedziała co podpisuje i takich było wielu . A przecież spółdzielnia powinna się z nami dogadać i obniżyć nam stawki np. na 1 zł, a może mniej, widomo, że to zależy od zakresu i ceny przetargowej.  A tak od kwietnia już nie płacimy na docieplenia a budynki  dalej się sypią. Zarządca oczywiście jest bezradny, bo tak mu wygodnie – najlepiej nic nie robić. Te zespoły osiedlowe czy jakieś tam nieruchomościowe (pachnie mi to komuną), też blokują wszystkie remonty. Dlatego ja się na to nie godzę.

Offline karolak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #175 dnia: Maja 16, 2014, 17:31:01 »
Pani KOOWALSKI masz Pani jakieś problemy z rozróżnianiem płci.

Offline karolak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #176 dnia: Maja 16, 2014, 17:42:41 »
Przykład z dnia dzisiejszego;dostaliśmy zawiadomienie o terminie Walnego Zgromadzenia Członków wystawione 5 maja br.Władcy S - ni potrzebowali aż 11 dni na dostarczenie zawiadomienia.Ale to jest tylko wierzchołek sobiepaństwa.Pani karolak i tak tego nie rozumie.

Pan/Pani KOOWALSKI zrób Pan/Pani zgłoszenie na policję.

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #177 dnia: Maja 16, 2014, 18:36:22 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Panie karolak siejesz Pan tutaj prymitywną propagandę, która zawiera same kłamstwa i stek bzdur bez pokrycia.
A kiedy był Pan ostatnio na wspomnianym przez Pana zebraniu? Może we wrześniu 2013 r. kiedy to odbyło się spotkanie RZN z Zarządem i mieszkańcami?:)
[/size]Ja nie rozumiem dlaczego jeszcze Pan tej wspólnoty nie utworzył? Na co Pan jeszcze czeka? Nie wystarczy być głupio mądrym tak jak Pan, ale dobrze by było gdyby za słowem poszedł również czyn, a nie czcza gadanina i pustosłowie, które Pan tutaj uskutecznia.
[/size]Osobiście także jestem za tym, aby zmienić zarządce i np utworzyć wspólnotę mieszkaniową i są ku temu możliwości prawne, tylko trzeba chcieć to faktycznie zrobić i do tego dążyć. Nie jest to droga łatwa i prosta, ale można...Mam nadzieję, że będzie Pan pionierem i pokaże wszystkim mieszkańcom, a przede wszystkim tym niedobrym "buntownikom", że "dasię" ;)
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #178 dnia: Maja 16, 2014, 18:37:52 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Pisząc "nasza nieruchomość" dał Pan nam tutaj do zrozumienia, że jest jednym z mieszkańców wspomnianej nieruchomości.W związku z tym mam pytanie. W którym budynku (bloku) Pan mieszka? [/size]Słabo Pan się orientuje w temacie, skoro pisze Pan, że w 4 budynkach należących do nieruchomości nr 39 znajduje się "ze" 300 lokali. Jest równo 300. Ni mniej ni więcej. A Pan nawet precyzyjnie nie potrafi określić podstawowych informacji na temat tej nieruchomości.
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #179 dnia: Maja 16, 2014, 18:38:47 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Kolejne moje pytanie brzmi na jakiej podstawie twierdzi Pan, że budynki te są w opłakanym stanie? Sprawdzał Pan może dokumentację techniczną dotyczącą tych budynków, która znajduje się w siedzibie SM "Odra"? Czy może są to jedynie Pana subiektywne spostrzeżenia na podstawie tylko wizualnych oględzin? Odezwał się specjalista od spraw budowlanych ;D
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde