Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.  (Przeczytany 36961 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #60 dnia: Października 01, 2012, 22:58:37 »
sekator, ja się właśnie waszej przyjacielskiej postawy obawiam. Bo raczej nie będę się krył z moimi poglądami (powiedzmy, że afiszować się też nie będę). Głupio by było jakbym się musiał ewakuować z autokaru w trybie przyspieszonym bo mnie jakaś "miłościwa" osoba będzie okładać po głowie torebką jako antychrysta/komucha/itp. :lol2:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #61 dnia: Października 01, 2012, 23:01:19 »
Cytat: "sekator"
my wstrętni, polscy faszyści zaopiekujemy się naszym kolegą z Polic


Uformujemy specjalny kordon bezpieczeństwa, tylko z drugiej strony kolega nic wówczas nie zobaczy i dalej pozostanie w swojej POstawie... kurde znów ten shift  :rotfl:
hubalczyk

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #62 dnia: Października 01, 2012, 23:20:45 »
hubalczyk, nie martw się. Jakby co to kolega potrafi podskoczyć to coś tam jednak zobaczy :D A z tym shiftem to radze klawiaturę sprawdzić. Może jakieś okruszki wpadły i blokują klawisz :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #63 dnia: Października 02, 2012, 07:47:53 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Cytat: "Wykidajło"
Ja zaś pozdrawiam Tomasza Tokarczyka, któremu tak bardzo przypadają do gustu te świetne, pełne tolerancji i miłości bliźniego artykuły, przytaczane przez jego partyjnych kolegów i koleżanki,

Ja oceniam to, co wstawiasz Ty sam, a Ty oceniasz mnie po tym, co wstawiają moi rzekomi koledzy. Nie uważasz, że to przejaw braku szacunku dla rozmówcy?

Wypisałeś się z partii i przestałeś być politykiem? Czy może zamierzasz udawać, że nie wiesz, który z Twoich partyjnych kolegów chowa się za ksywką "sekator"?
Wybacz, ale jesteś dobrowolnym członkiem grupy, która ma określone cele i zachowania. Jesteś więc traktowany jako jej część. Taka jest konsekwencja Twojej decyzji. Jak się wypiszesz z partii, będę Cię oceniał tylko indywidualnie. Dopóki w niej jesteś, podlegasz również ocenie zbiorowej.

Cytat: "TomaszTokarczyk"
A artykuł, który poleciłeś jest po prostu podły. Wyszydzający, prześmiewczy i krzywdzący.

Owszem. Ale nie bardziej niż to, co wypisują w ulubionych serwisach tutejszych członków i zwolenników PiS.
To jest społeczna trzecia zasada dynamiki. Moralnością Kalego jej nie pokonasz.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #64 dnia: Października 02, 2012, 17:29:36 »
Proponuję rzucić okiem na relację z marszu w wersji bez komentarza. Ta relacja jest o tyle cenniejsza, że nie zawiera dziennikarskiego gadania. Obecnie w serwisach informacyjnych jest więcej paplania, niż pokazywania faktów poprzez obraz. Zanim widz pomyśli co widzi, dziennikarz już ma gotowe wnioski, które podsuwa widzowi zanim ten wymyśli swój pogląd na wydarzenie, które zobaczył w tv. Przypomina mi się bajka He-man... zawsze jakaś historyjka, a na koniec morał gadającaej postaci z bajki, która tłumaczyła o co w dzisiejszym odcinku chodziło. Tak dziś wyglądają wiadomości, na końcu których stoi dumny pan lub pani redaktor i mówi co masz myśleć na dany temat.

A tutaj sam obraz i gadanie zbędne, a wszystko doczytacie sobie z transparentów ;)
hubalczyk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #65 dnia: Października 02, 2012, 18:44:49 »
Cytat: "hubalczyk"
Niektórzy twierdzą, że byli tam ludzie zmanipulowani lub pojechali tam na tanią wycieczkę. Trzeba było tam być i usłyszeć jak dwieście tysięcy gardeł skanduje: „nie oddamy wam telewizji trwam“. Nie sądzę, żeby tylu ludzi krzyczało te hasła bez przekonania.

Nie byli zmanipulowani, mówisz? To powiedz, kto im chce tę TV Trwam odebrać. Przecież leci przez satelitę, wystarczy włączyć.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #66 dnia: Października 02, 2012, 18:50:19 »
Cytat: "DarekMirror"
- obecnej tragicznej sytuacji Ojczyzny
- kompromitacji rządu we wszystkich dziedzinach
- ograniczania wolności słowa
- dyskryminacji Tv Trwam
- ignorancji rządzących
- podwyższenia wieku emerytalnego
- układów
- państwa kolesi itd...


Ja mam dość braku wolności gospodarczej, czyli przyczyny tego całego syfu. Czy mogłem się czuć zaproszony?
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

DarekMirror

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #67 dnia: Października 02, 2012, 19:58:25 »
Cytat: "zenon"
Ja mam dość braku wolności gospodarczej, czyli przyczyny tego całego syfu. Czy mogłem się czuć zaproszony?


Oczywiście, jak najbardziej.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #68 dnia: Października 02, 2012, 20:53:06 »
Cytat: "hubalczyk"
A tutaj sam obraz i gadanie zbędne, a wszystko doczytacie sobie z transparentów  


,,Sopot przeprasza za Tuska"....Współczuję Sopotowi....

Cytat: "hubalczyk"
Zanim widz pomyśli co widzi, dziennikarz już ma gotowe wnioski,


Bo to jest dziennikarstwo rodem z PRL, zamiast rzetelnie informować o wydarzeniach - indoktrynuje, zakłamuje rzeczywistość i służy wiernie partii panującej bo tam jest micha i łaska pana.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #69 dnia: Października 02, 2012, 21:06:13 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "hubalczyk"
Niektórzy twierdzą, że byli tam ludzie zmanipulowani lub pojechali tam na tanią wycieczkę. Trzeba było tam być i usłyszeć jak dwieście tysięcy gardeł skanduje: „nie oddamy wam telewizji trwam“. Nie sądzę, żeby tylu ludzi krzyczało te hasła bez przekonania.

Nie byli zmanipulowani, mówisz? To powiedz, kto im chce tę TV Trwam odebrać. Przecież leci przez satelitę, wystarczy włączyć.



Wykidajło, litości! Za moimi plecami siedzi jedenastoletni synek i po przeczytaniu Twojego posta powiedział tak: to po co innym multipleks, przecież też mogliby nadawać z satelity?

A teraz moja odpowiedź. Po pierwsze, byłem na marszu i nie czuję się zmanipulowany, ponadto byłem tam nietylko z powoduTrwam. Po drugie, dlaczego ja mam oglądać swój ulubiony kanał na satce, kiedy Ty sobie będziesz mógł oglądać jakiś tvn za darmo, czy za niewielkie pieniądze na cyfrze? Czy uważasz, że jestem gorszy od Ciebie? Jak sobie wyobrażasz starszych ludzi, którzy - wg mnie, nie wiem jak Ty sądzisz - nie mają gorszych praw od Ciebie. Wyobrażasz sobie, że idą do sklepu po zestaw satelitarny, włażą na drabinę, wiercą otwory na kołki, montują talerz, podłączają dekoder i potem siedzą i ustawiają sygnał, itd.? 85-letnia staruszka? Podczas gdy Ty robisz pilotem pstryk... i już. A na osiedlu? Kablówka ma Trwam w złotym pakiecie dopiero, w tańszych abonamentach nie. A kto wie? Może za jakiś czas w ogóle wywalą tę stację? Ich prawo, wolny rynek, a firma prywatna. Piszesz „wystarczy włączyć“. To ja proponuję włączyć myślenie. Przestań dyskryminować ludzi. Co z Twoją tolerancją?
hubalczyk

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #70 dnia: Października 02, 2012, 21:11:27 »
hubalczyk, ale na multipleks weszli w większości ci, którzy nadawali "w powietrzu". A Trwam od początku nadawał tylko na satelicie więc jakie ograniczanie masz na myśli? W ich perspektywie nic się nie zmieniło przecież. Nadal są dostępni tak jak byli.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #71 dnia: Października 02, 2012, 21:28:57 »
Cytat: "hubalczyk"
A teraz moja odpowiedź. Po pierwsze, byłem na marszu i nie czuję się zmanipulowany, ponadto byłem


Każdy kto popiera opozycję i jest przeciwny Rządowi Ludowemu to zmanipulowany wróg. Tylko zwolennicy miłościwie panującego Donalda Tuska kochają go, wielbią i popierają w każdej postaci w wyniku własnych, idywidualnych przemyśleń, wrodzonej przenikliwości i ponadprzeciętnej świadomości klasowej.  :lol2:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #72 dnia: Października 02, 2012, 21:38:53 »
Cytat: "Kilofownikownia"
hubalczyk, ale na multipleks weszli w większości ci, którzy nadawali "w powietrzu". A Trwam od początku nadawał tylko na satelicie więc jakie ograniczanie masz na myśli? W ich perspektywie nic się nie zmieniło przecież. Nadal są dostępni tak jak byli.



Multipleks – MUX1:
1) TVP 1 HD
2) TVP 2
3) TVP Info
4) Eska TV
5) ATM Rozrywka TV
6) U-TV / TTV
7) Polo TV spółki Lemon Records

Umiesz liczyć? Większość to 4 a nie 3.

Polecam jeszcze to:





Ale zanim to odpalicie, to sie zastanówcie... ja po obejrzeniu natychmiast zostałem zmanipulowany. Muszę szybko włączyć szkło kontaktowe, żeby się czym prędzej odmanipulować :D
hubalczyk

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #73 dnia: Października 02, 2012, 21:50:28 »
hubalczyk, materiały umieszczane przez TV Trwam w jej własnej sprawie ciężko uznać za obiektywne. To tak jak byś się pytał pracownika o to, czy zasłużył na podwyżkę. A na miejsca na muxie był konkurs i Trwam go nie wygrała. Będą kolejne przetargi to mogą przecież wziąć udział. I nadal uważam, że o ograniczaniu może być mowa jeśli by im zmniejszali dostępną widownie. A ta pozostała na tym samym poziomie (bo i nic się nie zmieniło w ich systemie nadawania).

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #74 dnia: Października 02, 2012, 21:51:03 »
,,Kompletnie nie zgadzam się ani z Magdaleną Środą ani z Lechem Wałęsą. Rozumiem, że są krytyczni wobec politycznej wymowy tego marszu. Ale kiedy słyszę, co mówią o nim i jego uczestnikach, dźwięczą mi w uszach słowa Czesława Miłosza zaczynające się słynną frazą: "Który skrzywdziłeś człowieka prostego" - pisze o marszu "Obudź się, Polsko!" Jacek Żakowski

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy w sobotę odwiedzili Warszawę, by w ważnej dla nich sprawie demonstrować na Trakcie Królewskim, zrobiło dokładnie to, co powinien zrobić każdy obywatel, którego jakaś ważna publiczna sprawa frustruje. Zainwestowali swój czas oraz pieniądze, by publicznie dać wyraz. Jestem im za to wdzięczny" - pisze publicysta "Polityki" i prowadzący Poranek TOK FM.
"


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,12583531,Zakowski__Nie_zgadzam_sie_z_Walesa_i_Sroda__Jestem.html

Nawet tacy zatwardziali antypisowcy jak Żakowski, potrafią docenić Marsz i determinację uczestniczących w nim ludzi....