Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6908878 razy)

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1140 dnia: Stycznia 10, 2013, 07:53:50 »
Wracając do dyspozytorek. Z tego co mi wiadomo, to dyspozytorki zostały zlikwidowane ale w tym sensie, że nie dzwoni się do dyspozytora po auto tylko bezpośrednio do firmy transportowej i koszty auta już obciążają konkretną komórkę. Dotychczas rozliczenia wyglądały ponoć inaczej.

Offline dmb

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1141 dnia: Stycznia 10, 2013, 16:49:51 »
wiecie cos na temat spisywania przez ochrone ludzi ktorzy wychodze kilka minut przed 14 22 i 6??? dalej sie to odbywa czy juz zostalo zaprzestane??

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1142 dnia: Stycznia 10, 2013, 17:00:25 »
Się odbywa.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1143 dnia: Stycznia 10, 2013, 20:23:03 »
Najlepsze jest to że spisuja tez czasami po 6 14 22 dostali troche wladzy i myslia że kim są .
Czasami odnosi sie wrażenie że są bogami bramy na ktorej stoja .NIEKTORYM NIE NALEŻY DAWAĆ WŁADZY A SZCZEGÓLNIE TAKIM LUDZIOM JACY STOJA BRAMIE.Przecież to co oni [wulgaryzm] to sie nie miesci. Na_przykład sami parkuja pod wiatą a ty jak przyjeżdzasz na popołudniówke do roboty to nawet nie można zaparkować na prakingu gdzie oddzielają taśmą zaparkujesz i juz jest że tu nie wolno ale oni mogą  i to pod zadaszeniem .

Uważaj na słowa. Pozdrawiam - Kuba
'

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1144 dnia: Stycznia 10, 2013, 21:03:43 »
Jaki naiwniak daje się spisywać po godzinie skończenia zmiany?

A parkowanie pod wiatą przez ochroniarzy jest nagminne. Kiedyś się z jednym pożarłem o to. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Mazdaaa

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1145 dnia: Stycznia 11, 2013, 08:29:59 »
Czytam juz to forum od dluzszego czasu i po prostu szkoda mi sie robi jak na to patrze. Ciagle narzekanie, marudzenie, zamiast robienie czegos zeby bylo lepiej. Jezeli wam przeszkadza ochrona to moze zarzad powinien zainwestowac w chipy, wtedy ani minuty wczesniej z roboty nikt nie wyjdzie i bedzie sprawiedliwie. Rasowa Polska zawisc i zazdrosc, kazdy zly kto ma lepiej niz ja... Bol d.. bo ktos ma wiecej pieniedzy, siedzi na stolku a ja jestem "fizolem". Szkoda...
Przepraszam za nieuzywanie Polskich znakow ale jestem za granica na laptopie sluzbowym na ktorym ich po prostu nie ma.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1146 dnia: Stycznia 11, 2013, 09:33:07 »
w stoczni też była taka praktyka, później określono czas na dojście do i z szatni do bramy zakładu, potem zatrudniono kolejną firmę która sprawdzała jeszcze dodatkowo wychodzących i stocznia upadła :)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1147 dnia: Stycznia 11, 2013, 10:54:01 »
Cytat: "kaskada"
w stoczni też była taka praktyka, później określono czas na dojście do i z szatni do bramy zakładu, potem zatrudniono kolejną firmę która sprawdzała jeszcze dodatkowo wychodzących i stocznia upadła :)


Z Twojego zdania można wnioskować, że to było przyczyną upadłości stoczni, lolz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1148 dnia: Stycznia 11, 2013, 12:32:21 »
to dobiło niczym gwóźdź do trumny. Firma tonie w długach, nie ma szans na wyjście z impasu bo polityka.... a oni zatrudnia za ciężkie pieniądze zewnętrzną firmę erison bodajże i płacą jej za spisywanie ludzi po każdej zmianie.
W tej firmie pewnie prędzej czy później też dojdzie do tego(mam nadzieję że nie upadku, chodź Tarnów oficjalnie mówi że w tym roku tylk Policce z całej grupy będą miały zyski reszta straty), też wprowadzą karty magnetyczne lub czipowe Potem okaże się, że system nie szczelny (bo szwagier akurat firmę otworzył) i trzeba zatrudnić firmę zewnętrzną (tego szwagra) która będzie pożerała zyski tylko po to by spisać 5 ludzi w miesiącu o których wybrykach i tak wszyscy odpowiedzialni wiedzą. Taka polityka...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Mazdaaa

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1149 dnia: Stycznia 11, 2013, 14:41:42 »
Boże, widzisz a nie grzmisz... Ty chyba sama nie wierzysz w to co piszesz. Według Ciebie upadek stoczni lub w Twych założeniach Z.CH spowodowany był/będzie przez firmę ochroniarską która spisuje ludzi... Żałosne, więc powiadasz że lepiej gdyby nie było ochrony ? A pracownicy wynosili i sprzedawali firmę po kawałeczku ? :) Ot myślenie chłopstwa..

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1150 dnia: Stycznia 11, 2013, 18:19:21 »
Mazdaaa, czy ty czytasz ze zrozumieniem? Po za tym nigdzie nie napisałam, że była to firma ochroniarska bo nie była. Ochrona nad ochrona trochę kretyńskie ale tańsze niż erison. Stocznie wykończył Piechota ze swoją świtą (polityka), zresztą Ci co pracowali (i nawet kasę teraz zaczynają odzyskiwać) dobrze wiedzą komu dziękować.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Mazdaaa

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1151 dnia: Stycznia 11, 2013, 18:54:31 »
To Ty pisz tak aby można było Cię zrozumieć..

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1152 dnia: Stycznia 11, 2013, 20:43:22 »
Cytat: "konDonek"
17 lat stażu w ZCH., stawka zasadnicza ok 3800 zł na I zmianę jako Specjalista (inżynier). Znam ludzi z produkcji co prawda z trochę z większym stażem ale i ze sporo wyższą stawką od mojej + zmianowe. Podobnie młodzież z biurowca z dobrymi koneksjami na starcie dostawała więcej. Nie należę do PO ani innej organizacji.
W kwestii stawek zasadniczych na ZCH to jest po prostu bangladesz. Trafisz na [ciach] kierownika i żebyś flaki z pupy wypruł to podwyżki nie dostaniesz. Ach długo można by tu było gadać ale szkoda nerwów.
24 lat stażu zawodówka +kilka kursów zasadnicza 2200 co ty na to.

Bionyx

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1153 dnia: Stycznia 12, 2013, 14:32:06 »
narzekacie na ochrone ale jak trwoga to do boga

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1154 dnia: Stycznia 12, 2013, 14:35:19 »
Cytat: "Bionyx"
narzekacie na ochrone ale jak trwoga to do boga

masz coś konkretnego na myśli?