Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żwirek bez muchomorka dnia Maja 24, 2024, 21:40:22  »
A po co Pan tam dzwoni? Najpierw proszę iść wyjaśnić sprawę w płacach.

Oczywiście podejdę jak znajdę chwilę czasu. Nie każdym wydziale chodzi się w klapkach))
2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez An_na dnia Maja 24, 2024, 15:34:07  »
A po co Pan tam dzwoni? Najpierw proszę iść wyjaśnić sprawę w płacach.
3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żwirek bez muchomorka dnia Maja 24, 2024, 14:05:00  »
A w czym wy macie problem co roku dostaje zestawienie  A za każdym razem jak dzwonię to nie ma żadnego problemy i podają no co chce...

No właśnie problem jest taki, że dzwonię i mówią, że nie ma mnie w bazie. Żadnego listu w tym roku nie otrzymałem. Tak jak wspomniałem wcześniej, dzwonię na TFI PZU. Może źle dzwonię, więc z czystej uprzejmości może napisz gdzie dzwonisz.
4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kokoszko dnia Maja 24, 2024, 11:45:06  »
A w czym wy macie problem co roku dostaje zestawienie  A za każdym razem jak dzwonię to nie ma żadnego problemy i podają no co chce...
5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arkona dnia Maja 24, 2024, 09:31:41  »
Nie dostałem jeszcze w tym roku pisma z PZU o składkach PPE. Dziwne, że nie można tego sprawdzić przez internet, nie interesowałem się tym, bo te pieniądze będą dostępne dopiero od 60 lat. Ale powinna być możliwość. Tutaj Grupa Azoty nie ma nic do rzeczy, bo zwalniając się i przyjmując do innego pracodawcy możemy dalej kontynuować program na swoim koncie.
6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kasztan dnia Maja 24, 2024, 08:22:02  »
Morda gowniarzu. Do ciebie pisalem?
7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jan z nerką dnia Maja 24, 2024, 06:49:17  »
Ciekawa sprawa, że nie mamy bezpośredniego dostępu do naszych pieniędzy. Problem, z którym ja się wczoraj spotkałem jest dziwny bo po podaniu nr PESEL Pani mi powiedziała, że nie ma mnie w bazie. Dzwoniłem do TFI PZU bo to ta jednostka odpowiada za składki PPE.

A ktos w ogole dostal to pismo z podsumowaniem srodkow w tym roku??? Zawsze przychodzilo a poki co nie ma
Rudy już zabrał. Nic nie ma.
8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kasztan dnia Maja 23, 2024, 21:07:47  »
Ciekawa sprawa, że nie mamy bezpośredniego dostępu do naszych pieniędzy. Problem, z którym ja się wczoraj spotkałem jest dziwny bo po podaniu nr PESEL Pani mi powiedziała, że nie ma mnie w bazie. Dzwoniłem do TFI PZU bo to ta jednostka odpowiada za składki PPE.

A ktos w ogole dostal to pismo z podsumowaniem srodkow w tym roku??? Zawsze przychodzilo a poki co nie ma
9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Maja 23, 2024, 18:45:05  »
Z całym szacunkiem ale jakie straty są za tego zarządu, jak oni rządza od niecalego miesiaca? Wszystkie straty w dotychczasowych raportach to straty poprzedniego zarzadu.


Teraz pozostalo sie modlic, ze nowy zarzad to nie banda nieudacznikow tylko fachowcy z prawdziwego zdarzenia. A jak bedzie - czas pokaze.
10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martin dnia Maja 23, 2024, 18:38:52  »
Alcatraz nie wypełni luk obsadowych, zrobi to przejście na 4BOP, bo jak inaczej zapełnić lukę, która powstanie przez zawieszenie rekrutacji ludzi z zewnątrz, druga opcja to likwidacja większego wydziału w przyszłości i kolejne rozsianie ludzi po zakładzie.

Druga sprawa to aż niemożliwe, że po zmianie władzy są aż takie straty, skoro jeszcze niedawno były starty ale nie tak duże  i sytuacja wydawała się stabilniejsza, dzieje się to w każdych spółkach państwowych wszelakich branż, kreatywna księgowość kontrolingu z capexem na czele?
Gdzie Ty miałeś stabilną sytuację ?  od dobrych 4 były gigantyczne cięcia na remontach i problem tanich nawozów, a od 2 lat to już w ogóle surowce rosyjskie i inne podlegające pod embarga nas wykańczają
Strony: [1] 2 3 ... 10