Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...  (Przeczytany 45980 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 25, 2011, 10:11:05 »
Zapomniała ta first lady," mistrzyni etykiety" jak walnęła gafę całując cesarzową Japonii.. Przyganił kocioł garnkowi, a sam dymi... O obejmowaniu królowej brytyjskiej nawet nie wspominam... To jest dopiero etykieta salonowa i niedouczenie....
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 25, 2011, 11:01:24 »
A fakt ten podał jedynie słuszny i obiektywny Nasz Dziennik. Bez komentarza...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 26, 2011, 21:22:02 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Gdzi e było wtedy wasze święte oburzenie?? Widać obowiązuje filozofia Kalego


A co powiesz Trzebież o tym moralnym zerze, skoro jesteś takim obrońcą czci prezydenckiej ?

http://misqot.nowyekran.pl/post/15545,zapamietaj-ten-pysk

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 26, 2011, 22:43:28 »
Sekator tutaj każde słowo będzie za słabe... Banda bezmózgów to i tak łagodnie powiedziane... Pytanie, co to ma wspólnego z demokratycznie wybranym prezydentem, jakich by gaf nie walił? Oszołomstwo i tyle... Druga strona też miała podobne zagrywki, co nie znaczy, że wszyscy są be. W każdej z opcji można znaleźć normalność... Dla mnie akurat nie ma ani Pis ani PO... Nie mam zielonego pojęcia na kogo zagłosuję... Człowiek jest już znużony... Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 28, 2011, 01:04:08 »
I jak Wam się podobał nasz prezydencki "Diner" :rotfl: ?

pozdr
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline Szwagier

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 28, 2011, 23:25:33 »
Co do tych kłótni o głupoty, może niech ktoś powie co mu osobiście dał rząd PiSu/PO?? Bo takie powtarzanie medialnego bełkotu jest nudne i uwłaczające ludzkiej logice i inteligencji. Na prawdę tak bardzo Wam w życiu przeszkadza to, że prezydent Komorowski źle napisał słowo "ból" czy ś.p. prezydent Kaczyński obraził się na kogoś?? Nic w waszym życiu to nie zmieniło. A podniecacie się jakby stanowiły te sprawy o przyszłości Waszej lub Waszych dzieci.

Ja na swoim przykładzie i przykładzie moich najbliższych powiem tak:
RZĄD PiS, LPR, Samoobrona:
+ umożliwił moim rodzicom odliczanie sobie od podatku pieniążków za moją naukę.
+ po śmierci dziadka nie musieliśmy płacić haraczu państwu za pozostawiony spadek.
+ płacę mniejszy podatek dochodowy, tak jak i moi rodzice.
+ płacę mniejszą składkę rentową, tak jak i moi rodzice

RZĄD PO, PSL:
- płacę więcej za książki i inne produkty, na które wzrósł VAT.
- branża, w której pracuję osiąga mniejsze zyski przez podwyżkę VAT-u, przez co zarabiam mniej.
- straszą mnie policją na stadionie za używanie wulgarnych słów.
- zamykają stadiony przez co moi znajomi tracą pieniądze za kupione karnety.
- moje składki na OFE są zmniejszane przez co będę miał mniejszą emeryturę, moi rodzice analogicznie tak samo, przez co będę musiał więcej wydać w przyszłości na ich godne życie.


To tyle tak na szybko. Niech każdy się wypowie co mu OSOBIŚCIE dały rządy jednej albo drugiej partii. Bez napinki typu: "kaczor był brzydki i nikt go nie szanował", czy: "PO jest nowoczesna i europejska". Bez abstrakcyjnych przykładów o podsłuchach i ABW, bo więcej ich jest teraz aniżeli za rządów braci Kaczyńskich. A przypomnijmy sobie pana Wojewódzkiego, jak mówił, że boi się wyjść z domu... A teraz się już nie boi? Jak zamyka się ludzi za prowadzenie stron internetowych negatywnie nastawionych do władzy.

Pozdrawiam!

sekator

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 30, 2011, 21:07:46 »
Cytat: "MSC"
I jak Wam się podobał nasz prezydencki "Diner"  ?


Tym razem burakiem okazał się Napieralski. Oto relacja Frasyniuka:

,,Najbardziej żenującym wystąpieniem, przepraszam, że to powiem, bo jestem poza polityką, a jednak jakoś jestem "ojcem założycielem" tej wolnej Polski, żenujący był Napieralski. Moje pokolenie nie powinno umierać dlatego, że idioci są młodszymi politykami, którzy nas próbują zastąpić - powiedział na antenie Polsat News Frasyniuk.

Wystąpienie przewodniczącego SLD nie podobało się Frasyniukowi z dwóch powodów.
- Po pierwsze Napieralski zwrócił się do prezydenta (Obamy ), żeby ten w jego imieniu powiedział premierowi Tuskowi o sprawie stypendiów. Jakiś czysty absurd - powiedział Frasyniuk. - Ja byłem w opozycji, spotykaliśmy się w którymś momencie z przywódcami, którzy wymuszali na "czerwonych" takie spotkania i nigdy by nam przez myśl nie przyszło, żeby mówić premier Thatcher, czy prezydentowi Stanów Zjednoczonych, czy innym premierom, co powinni powiedzieć Jaruzelskiemu. To oni grzecznościowo często pytali na co powinni szczególnie położyć akcent - przypominał.

Po drugie, byłemu politykowi Unii Wolności i Partii Demokratycznej nie spodobało się zachowanie lidera lewicy. - Napieralski w pewnym momencie wyjął aparat telefoniczny i robił zdjęcia. (...) Ja jestem prosty człowiek i robotnik, ale to dramat, po prostu burak - powiedział na antenie Polsat News.

Jego zdaniem głos Jarosława Kaczyńskiego był głosem najbardziej dojrzałym spośród zgromadzonych w Pałacu Prezydenckim polityków. - To jest coś, czego nikt nie skomentował. Tam głos zabierali różni politycy, wszyscy przywódcy partii opozycyjnych i muszę powiedzieć, że spośród tych partii głos Kaczyńskiego był najbardziej dojrzałym, zaskakującym dla wszystkich wystąpieniem, nawet dla prezydenta Obamy, który sam się do niego odniósł - przyznał
"

http://niezalezna.pl/11285-frasyniuk-o-napieralskim-%E2%80%9E-burak%E2%80%9D

Mance1978

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 03, 2011, 13:11:21 »
...jak nie akceptuję Jarosława tak nalezy przyznać Frasyniukowi rację, Pan Napieralski troszkę sie zagalopował...

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 03, 2011, 21:27:30 »
tym PechOwcom z PO nic się nie udało ani prezydent ani premier ani nic... a może... tylko podwyżki im wyszły :*

Offline ramirez

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 03, 2011, 22:40:18 »
Ten kraj z tymi panami z PO to jedna żenada banda naciągaczy i złodziei a wy na nich chcecie głosować.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 03, 2011, 22:48:35 »
Cytat: "ramirez"
Ten kraj z tymi panami z PO
Przecież nikt nie zabrani ci wyjechać z tego kraju.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Mance1978

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 04, 2011, 11:17:32 »
Cytat: "ramirez"
Ten kraj z tymi panami z PO to jedna żenada banda naciągaczy i złodziei a wy na nich chcecie głosować.


...niestety każdą kolejną "ekipę" można będzie zapewne określić tymi samymi słowami

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 04, 2011, 16:48:49 »
Kuba masz rację to nie jest kraj przyjazny dla młodych ludzi jakbym miał ze 40 lat mniej pewnie bym wyjechał z Polska... a błędem był już 04.06.1989 r. ustalili układ ...komuchy dostali to co mieli a pozostali przy "okrągłym stole" resztę i do tej pory państwo nie jest transparentne. Jakby ktoś w 1989 roku zapytał mnie jak będzie w Polsce w 2011 r. to powiedziałbym że będzie super. Zaufałem 1989 rokowi... a Oni mnie i nas zdradzili :<

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 04, 2011, 16:57:45 »
Zapomniałeś dodać tad że o świcie cię zdradzili,pisowcy tę nienawisć do innych to mają już chyba od urodzenia.
Mariusz

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Prezydentura Komorowskiego to świeży oddech...
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 04, 2011, 17:08:31 »
:lol2: śmiech przez łzy