Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6964335 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3420 dnia: Grudnia 09, 2015, 09:09:10 »
Pani Anno, czy wiadomo kiedy będą do odbioru paczki dla dzieci?

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3421 dnia: Grudnia 09, 2015, 10:10:57 »
Co do imprezy to szkoda, że tylko dla wybranych. Dziewczyny i chłopaki z 5BOP nie koniecznie mogą być, szczególnie zmiana A.
zatrudniając się na zmiany każdy z nas wiedział ze cos zawsze go ominie, a to święta a to inne imprezy, taki urok pracy na zmiany

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3422 dnia: Grudnia 09, 2015, 10:39:18 »
zatrudniając się na zmiany każdy z nas wiedział ze cos zawsze go ominie, a to święta a to inne imprezy, taki urok pracy na zmiany
Wyobraź sobie, że zatrudniając się na zmiany nie miałem świadomości że będę dyskryminowany przez to w firmie i ominą mnie tak ważne imprezy jak np. 50-lecie Zakładów.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3423 dnia: Grudnia 09, 2015, 10:54:04 »
Wyobraź sobie, że zatrudniając się na zmiany nie miałem świadomości że będę dyskryminowany przez to w firmie i ominą mnie tak ważne imprezy jak np. 50-lecie Zakładów.
No tu już nie przesadzaj. Przecież nie ma możliwości, żeby wszyscy mieli wolne. Zakładu nie zatrzymają i nie zamkną na klucz.
Pracowałem wiele razy w sylwestra, Wigilię, Boże Narodzenie, Wielkanoc i wszystkie inne święta. Gdy np.inni grillowali w majówki lub były dni chemika, jakieś długie weekendy itp. to również musiałem iść do pracy. Za to jest te 900 zł. Jeżeli jest to dla Ciebie bardzo uciążliwe to może poszukaj gdzieś miejsca na jedną zmianę
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2015, 11:00:12 wysłana przez pol »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3424 dnia: Grudnia 09, 2015, 11:10:31 »
Wyobraź sobie, że zatrudniając się na zmiany nie miałem świadomości że będę dyskryminowany przez to w firmie i ominą mnie tak ważne imprezy jak np. 50-lecie Zakładów.

XD

Nie wierzę. Ból dupy o to, że nie może iść na imprezę bo wypada akurat na jego zmianie?

W takim razie zaproponuj termin, w którym każdy by mógł pójść. Czekam co wymyslisz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3425 dnia: Grudnia 09, 2015, 11:42:27 »
To tak jak miałbym powiedzieć, że jestem dyskryminowany bo święta spędzę w pracy zamiast w gronie rodziny. To że w następnym roku fajerwerki będę mógł obejrzeć jedynie z okna wytwórni a nie puszczać je razem z dziećmi, które co roku na nie czekają.
SIPGA, weź na żądanie to pójdziesz :) :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2015, 11:43:59 wysłana przez Beny2002 »

Offline arturo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3426 dnia: Grudnia 09, 2015, 17:10:55 »
Szkoda tylko, że dla zarządu "Grupa Azoty Police Serwis" to nie spółka "córka" tylko raczej "pasierbica"
Niestety "kopciuszki" będą musiały zostać w domu i na WIELKI BAL nie pójdą :(
No chyba ,że jakieś dobre wróżki sprezentują im "wejściówki" :)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3427 dnia: Grudnia 09, 2015, 17:52:55 »
no wiesz takie sa realia, zch police to wytwórnie produkcyjne, reszta to firmy wynajęte,,, no wiesz my mamy podzielcie się z nimi biletami, a oni nie dzielą się z nami zyskami,,, wiec 

Offline arturo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3428 dnia: Grudnia 09, 2015, 18:00:28 »
no wiesz takie sa realia, zch police to wytwórnie produkcyjne, reszta to firmy wynajęte,,, no wiesz my mamy podzielcie się z nimi biletami, a oni nie dzielą się z nami zyskami,,, wiec 

Nie za bardzo podążam za tokiem Twojego rozumowania :)
Można prościej po "chłopsku" ? :)
Bez urazy :)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3429 dnia: Grudnia 09, 2015, 18:49:15 »
Osobiście uważam, że serwis tez powinien być zaproszony bo gdyby nie oni zakładów by nie było. Poza tym kiedyś serwis był częścią zakładów.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3430 dnia: Grudnia 09, 2015, 19:04:27 »
idąc twoim tokiem myślenia  Beny2002 to powinniśmy dać bilety również kupca którzy biorą od nas towar, no bo to dzięki nim istniejemy,,, jadąc dalej to sialowi tez powinniśmy dać bo kobiety (byłe sprzątaczki zch)  sprzątają nam pomieszczenia,,, serwisowi z robotę która wykonują płacimy grube pieniądze, chociaż jak to robią nie jest najwyższych lotów ,,,

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3431 dnia: Grudnia 09, 2015, 19:14:31 »
płacimy grube pieniądze


buuuuaaahhhhhaaaha !!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3432 dnia: Grudnia 09, 2015, 19:20:49 »
Piotrzpl idac Twoim tokiem rozumowania to my też nie powinniśmy dostać bo też dostajemy grubbe pieniądze i czasem tez nie najwyższych lotów bo są zwroty. Nie uważam ze i odbiorcy powinni dostać. Ale serwis tworzy te zakłady równie jak i my codziennie.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3433 dnia: Grudnia 09, 2015, 19:29:58 »
piotrzpl, tak tylko zapytam: ile Ty osobiście masz lat wkładu w 50-lecie firmy? celowo pytam o lata, a nie o wkład w jakimś innym wymiarze. bo wyobraź sobie, że ludzie w serwisie, jesli policzysz im tylko lata pracy w ZCH, mogą mieć ich na spokojnie nawet ze 30, a nawet i więcej. myslisz, że warto takich ludzi uhonorować marnymi biletami?[/font][/size]

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3434 dnia: Grudnia 09, 2015, 19:32:55 »
I sądzę że taki argument powinien być ostatecznie kropką w tym sporze.