Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Biedronka łamie prawo  (Przeczytany 43871 razy)

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 20, 2011, 18:22:34 »
Wszystkich oburzonych hałasem zapraszam do mnie na Kościuszki. Idąc Waszym tokiem rozumowania powinienem ubiegać się w gminie o przesunięcie drogi w kierunku Zakładów Chemicznych albo zakazu jazdy tirów i autobusów w terenie zabudowanym. Przecież tu się mieszka,tak się nie da żyć.

SZARA M

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 20, 2011, 19:55:32 »
Witam wszystkich zainteresowanych tematem :crazy: Zakładam iż EVPolice który zapałał(a) świętym oburzeniem na łamanie przepisów przez biedronkę poinormował(a) kobiety na tym filmiku że traiły do internetu i uzyskał ich zgodę.jeśli nie to na to jest paragraf ponieważ nie można upubliczniać wizerunku osób bez ich zgody.TYLE JEŚLI CHODZI O PRAWO!!tak się składa że mam koleżanki w biedronce i dowiedziałam się że jedna z kierowniczek umówiła się z panem Kardziejonkiem i mieszkańcami budynku i poprosiła o rozmowę,nikt się jednak nie zjawił.Wydaje mi się że gdyby zależało mieszkańcom bloku żeby sprawę załatwić to by się zjawili.niestety lepiej ciężko pracujące kobiety z gównem mieszać niż zachować się odpowiedzialnie i sprawę jakoś WSPÓLNYMI SIŁAMI ZAŁATWIĆ!!!!!

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 20, 2011, 19:58:10 »
Cytat: "Jan"
.Jak można wjeżdżać tirami gdzie jest sypialnia.
Mam okno 4 metry od drogi, którą dziennie przejeżdża grubo ponad setka załadowanych zestawów popularnie zwanych tirami i żyję.  
Cytat: "EVPolice"
Biedronka wynajmując pomieszczenia jako załącznik do umowy dostała Regulamin Porządku Domowego Wspólnoty Mieszkaniowej "Przyjazny Dom", który zaakceptowała i zobowiązała się go przestrzegać,
ale jak wiemy Biedronka jest słynna z nieprzestrzegania umów szczególnie pracowniczych.
Co ma jedno, z drugim wspólnego?
Cytat: "zuzanna"
To fakt, dziś żeby móc dalej spać musiałam wstać i szczelnie zamknąć okna, bo tirek stał pod moimi oknami.
Chcesz się zamienić na kilka dni? Na pewno przestanie ci wówczas przeszkadzać kilka ciężarówek w ciągu dnia  :devil:

Do wszystkiego da się przyzwyczaić, ja nawet nie zwracam uwagi na to, jak kolejny zestaw przejeżdża po zapadniętej studzience, przez co cała naczepa wyładowana źle zabezpieczonymi butlami z gazem  :devil:  się telepie, a butle obijając się o siebie wydają wspaniały metaliczny koncert. Wam natomiast przeszkadza, że dwie ciężarówki rano podjeżdżają pod sklep by wyładować towar, po który za kilka godzin do tegoż sklepu pójdziecie. Ciekawe jakie komentarze można od was usłyszeć, gdy w sklepie, w którym robicie zakupy (niezależnie od tego, czy w biedronce, czy nie) czegoś brakuje,a  co teoretycznie powinno być.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

SZARA M

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 20, 2011, 20:03:09 »
Gratuluję odpowiedzialnego zachowania mieszkańcom bloku,proponuję blok oflagować blok i przypiąć się łańcuchami do rampy z której złośliwe pracownice specjalnie o 9 rzucają towarem z tira :devil:

MagdaM

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 20, 2011, 20:04:53 »
Cytat: "EVPolice"
Proszę bardzo jak dzisiaj było cicho!

Obie ciężarówki łamały przepisy ruchu drogowego zakaz zatrzymywania.
Miały przyjeżdżać pojedyńczo a reszta czekać na parkingu - tylko nie dodali że ten parking jest pod leningradem.
Ukłony dla mieszkańców Wyszyńskiego 20 jak rusza sprężarka pod oknem to przesada.


Człowieku ty nie masz co robić tylko durne filmiki nagrywać i na youtube wstawiać. Ja na miejscu tych pracowników i kierowców to bym na policje zadzwoniła za wstawianie tego filmu bez czyjejś zgody.
Sam na siłę szukasz problemów!

MagdaM

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 20, 2011, 20:18:48 »
Cytat: "SZARA M"
Witam wszystkich zainteresowanych tematem :crazy: Zakładam iż EVPolice który zapałał(a) świętym oburzeniem na łamanie przepisów przez biedronkę poinormował(a) kobiety na tym filmiku że traiły do internetu i uzyskał ich zgodę.jeśli nie to na to jest paragraf ponieważ nie można upubliczniać wizerunku osób bez ich zgody.TYLE JEŚLI CHODZI O PRAWO!!tak się składa że mam koleżanki w biedronce i dowiedziałam się że jedna z kierowniczek umówiła się z panem Kardziejonkiem i mieszkańcami budynku i poprosiła o rozmowę,nikt się jednak nie zjawił.Wydaje mi się że gdyby zależało mieszkańcom bloku żeby sprawę załatwić to by się zjawili.niestety lepiej ciężko pracujące kobiety z gównem mieszać niż zachować się odpowiedzialnie i sprawę jakoś WSPÓLNYMI SIŁAMI ZAŁATWIĆ!!!!!


SzaraM oni już sami nie wiedzą czego się czepiają, najpierw czepiali się o to, że w Biedronce wprowadzili nocne zmiany. Później, że tiry im zakłócają poranny spokój, a teraz to już im piekarz przeszkadza. Już sami nie wiedzą do czego się maja przyczepić na stronie internetowej http://biedronka-stop.ocom.pl/ napisali, że przez biedronkę zaległy się im rybiki cukrowe, które z tego co mi wiadomo to występują w wilgotnych pomieszczeniach a nie w śmietnikach.
Ogarnijcie się mieszkańcy tego bloku, ponieważ już sami nie wiecie czego się czepiacie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 20, 2011, 20:21:59 »
MagdaM, wolno mu wstawiać, wolno mu nagrywać, wolny kraj, więc tego nie zmienisz. Jak dla mnie to już przesada, ale chociaż widać z którego balkonu nagrywane.

SZARA M

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 20, 2011, 20:22:13 »
Mam pytanie.a nie można tak po ludzku normalnie iść i porozmawiać z kierowniczką na spokojnie a nie wylewać pomyje na tych ludzi??Tym bardziej że to nie one zarządzają ile ma być zmian tylko ludzie w centrum dystrybucji.ja się tego dowiedziałam na spokojnie rozmawiając.Pewnie nie stać na normalną rozmowę ludzi którzy powinni to właśnie zrobić.yAgresja budzi agresję.Powinni o tym pamiętać mieszkańcy wspólnoty którzy krzywdzą dziewczyny tam pracujące i zapychają zamki.Trochę zwykłej ludzkiej życzliwości.ZAPEWNIAM ŻE POMAGA

SZARA M

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 20, 2011, 20:32:20 »
RYBIK CUKROWY??To może jeszcze niech pan który zapchał kłódkę w śmietniku  robi to częściej to dorobią się szczurow,karaluchów i żuli z deptaku którzy grzebią w biedronki śmieciach.pozdrawiam pana od kłódek.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 20, 2011, 20:37:04 »
Prawo nie zabrania kręcić filmów w miejscu publicznym i ogólnie dostępnym,
Nie ma tam zbliżeń twarzy itp. film nie narusza niczyich praw,
natomiast mam filmy nocne z biedronki, których nie upubliczniam,
bo są dla Policji ewentualnie udostępnię TVN24 w zależności od rozwoju sytuacji,
jestem współwłaścicielem tego terenu i mogę go monitorować 24h na dobę.

Chcecie spotkania to proszę nawet jutro, my czekamy. Proszę informację na klatce przykleić.
Naszych postulatów nie będzie dużo m.in.:
- regulamin porządkowy
- gumowe kółka w paleciakach
- Tiry od 6:30
- nie rzucanie skrzynkami na rampę

SZARA M

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 20, 2011, 20:40:38 »
w biedronce na każdym identyfikatorze podane jest imię pracownika więc kłamiecie pisząc na tej swojej stronce; protest itp... że nie wiecie jak ma na imię kierowniczka.proponuję zainwestować w okulary!!!mocne!!!! :faja:

SZARA M

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 20, 2011, 20:42:22 »
JEŚLI WAM ZALEŻY NA SPOTKANIU TO DLACZEGO NIKT NIE PRZYSZEDŁ DO NICH DZIŚ??

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 20, 2011, 20:52:24 »
Po prawej stronie jest znaczek :



Nie piszemy postu pod postem, edytujemy.

p.s. wyłącz caps lock

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 20, 2011, 21:12:46 »
O ile dobrze widać to tam jest przejście dla pieszych???Co na to  nasza POLICJA????
Czyżby z Biedronki świeże bułeczki dostawali za niewidzenie sytuacji??
Trochę to dziwne????
Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 20, 2011, 21:16:15 »
Mickd, Panie, Pan z siebie idiotę robisz tym pytaniem? czy to tak na poważnie?
Ma tam UFO przylecieć bym mógł tam świeże bułeczki kupić czy jaki czort?