Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Telefon BlackBerry i nie tylko  (Przeczytany 23515 razy)

pac

  • Gość
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 21, 2011, 22:24:16 »
KrP i jak ten htc sprawuje się po kilku dniach testu?
Muszę w końcu zmienić telefon i wildfire wydaje się interesujący jak dla mnie (wifi, aparat z lampą, android), kolega też ma ten model i go zachwala,
chyba,że polecacie coś innego ze smartfonów w cenie 500-600zł?

zonk87

  • Gość
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 21, 2011, 23:01:12 »
Ja osobiście mam X8, ale to troche mało.
Polecam poszukać X 10 ma procek 1Ghz co na bank starczy.
Oczywiście Android który już jest nowszy i aparacik 8Mpx

Chyba wystarczy do zwykłego użytkowania i pstrykania fotek?
Android posiada wiele możliwości i wiele aplikacji które możesz pobrać z Marketu za free za pośrednictwem Wi-Fi.

Pozdrawiam...

Grzanie baterii przy użytkowaniu w moim X8 jest dosyć częstym objawem.
Jak się podkręca procek to i większe zapotrzebowanie na energie przez co bateria się grzeje. Mój max to 47*C (bateria ma czujnik) w trakcie ładowania nie mam z tym problemu.

SE X10

pac

  • Gość
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 22, 2011, 00:05:46 »
X10 jest fajny ale za drogi jak na moje potrzeby, tym małym trochę się bawiłem (nie pamiętam czy to był x8 czy x10 mini) w przeglądanie internetu po wifi i spodobał mi się ten telefonik, tym bardziej, że od kilku lat mam SE i jestem zadowolony, jedyny minus to za mały ekran

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 22, 2011, 00:21:15 »
Cytat: "pac"
KrP i jak ten htc sprawuje się po kilku dniach testu?
Muszę w końcu zmienić telefon i wildfire wydaje się interesujący jak dla mnie (wifi, aparat z lampą, android), kolega też ma ten model i go zachwala,
chyba,że polecacie coś innego ze smartfonów w cenie 500-600zł?


Ja mam Wildfire S. Jak za ta cenę (dałem 570) i na moje wymagania (net, WiFi, gps, rzadko jakaś gra) jest zacny. Kompaktowy, ekran bardzo czuły, system nie zamula (chociaż w Angry Birds lekko chrupal), aparat znośny, ale tu mi cudów nie potrzeba. Wkurzasz nieco pisanie na dotyku, ale ja nie jestem do tego przyzwyczajony.

Miałem też z nim lekki problem bo przy każdym trzecie ściągał mi ponownie programy, które już miałem zainstalowane, a nawet te, które już wywalilem. Wariowal też czasem widok wszystkich pulpitow, ale hard reset poki co pomógł na wszystko.

Ogółem jestem zadowolony, dobrze, ze nie kupiłem x10 mini pro.

No i ma najnowszego Androida, x10 ma 2.2, htc 2.3.3.

P.S. Google włączyło nawigacje dla Polski. Szkoda, ze mapy mają stare jak internet.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

B-Serwis

  • Gość
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 23, 2011, 11:59:31 »
hymmm... no u mnie też niebawem przyjdzie kolej na zmianę telefonu (obecnie wysłużona i900 )  -ale mnie nurtują 2 rzeczy przy androidize

1. jak jest z nawigacją ?
2. jak jest z synchronizacją z Outlookiem ?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 24, 2011, 09:50:58 »
1. Nawigacji jest sporo do wyboru. Ja korzystam z NaviExpert, póki co mam za darmo, ale chyba kupię sobie jakiś pakiecik. Rewelacyjna nie jest, ale na moje potrzeby daje radę.

Do tego jeszcze jest Sygic, Navigon, iGo i darmowa nawigacja od Googla, która jest takim gównem, że nawet szkoda transferu na to.

2. Nie mam pojęcia, ale widziałem u siebie jakąś aplikację Poczta, w której można sobie dodawać wiele skrzynek.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 26, 2012, 16:17:23 »
Dla posiadaczy Androida:

https://plus.google.com/111441929456451548230/posts

Promocja na program do monitorowania telefonu - Cerberus, do końca lutego za darmo. Świetna aplikacja, która może się przydać w przypadku zgubienia/kradzieży. Umożliwia namierzanie telefonu via GPS, zdalną kontrolę przez www/sms, zdalną blokadę telefonu, kasowanie pamięci i wiele innych opcji, a w przypadku zrootowanego sprzętu - jest niemożliwa do deinstalacji więc nawet po full wipe siedzi w pamięci i czeka na nową kartę sim (o której info jest oczywiście wysyłane na maila i/lub inny numer telefonu).

Naprawdę polecam.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 26, 2012, 16:46:32 »
To jak Oxeris ;)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 26, 2012, 17:14:25 »
Oxeris chyba nie pozwala na tak bardzo zdalną kontrolę, w Cerberusie mogę wysłać na urządzenie wiadomość, po której odrzuceniu aparat zrobi zdjęcie facjaty złodzieja (dla telefonów z przednim aparatem), mogę ukryć aplikację w urządzeniu, zadzwonić na nią i podsłuchiwać co się dzieje w okół i wiele innych.

Normalnie kosztuje 13zł, do końca lutego za free. Ja nie żałuję wydanej kasy.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 26, 2012, 19:23:53 »
Tez sporo mozesz Testuje to od kilki miesiecy  Do tego wspieram lokalny rynek :P
Do konca roku mam ja za darmo

p.s. dziala nie tylko na komorkach i nie tylko na androidzie

ps2 minus - praca w chmurze w wersji free
Wersja platna dostepna do instalacji na firmowym serwerze

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 27, 2012, 08:24:56 »
Cytat: "rbk"
Tez sporo mozesz Testuje to od kilki miesiecy  Do tego wspieram lokalny rynek

Ciekawe, kiedy pojawią się programy aniti-anti-theft. A może już są? :)

Ps. Wierzysz w "niemożliwość odinstalowania"? :D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 27, 2012, 08:26:55 »
Wiesz, takie programy mają na celu podawać gdzie jest laptop/telefon handlowca, który o tym wie, wie że go namierzają :)

To jak z tirami, które mają namierzanie w standardzie :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 27, 2012, 08:55:27 »
Cytat: "Wykidajło"

Ps. Wierzysz w "niemożliwość odinstalowania"? :D


Co w tym zabawnego?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 28, 2012, 23:39:38 »
Blackberry? Chyba przeżytek. Przy obecnym rozwoju komórek, to już nic wielkiego.

Dla tych, którzy chcą mieć komunikat o poczcie od razu po dojściu są inne wyjścia. Np. program emoze i zwykła, najzwyklejsza poczta. Na symbianie śmiga idealnie, komunikaty o nowej poczcie pojawia się praktycznie natychmiast. O ile wiem są też wersje na WM, ajfona i androida.

Jeżeli kogoś ciekawi komórka z dobrą baterią to polecam Nokie z serii E. E52 intensywnie używana trzyma w okolicy 4-5 dni, z tego co mi wiadomo E72 z klawiaturą qwerty podobnie. Obie mają GPS i przy namierzaniu z wykorzystaniem internetu złapanie fixa (pozycji) następuje po kilku sekundach.

W tej chwili BB nie jest już żadną rewolucją. Konkurencja albo oferuje o wiele więcej, albo konkurencję można łatwo "dozbroić".

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Telefon BlackBerry i nie tylko
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 15, 2012, 20:40:28 »
Jou.

Da się w BB korzystać z neta bez Bisa?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln