Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010  (Przeczytany 113656 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwca 10, 2010, 15:20:10 »
Cytat: "Mariusz1989"

Nie byłem zaangażowany w organizację tego zdjęcia ale jeśli masz jakiś zloty środek na to, by następnym razem było lepiej i uwagi na temat tego co było nie tak to przedstaw je organizatorom w MOKu. Niech każdy korzysta z twojej mądrości. Może na coś nie wpadli co tobie przyszło do głowy. Aczkolwiek ja rażącego błędu nie zauważyłem.

Nie pisałem o rażącym, tylko o elementarnym. To było założenie, że ludzie w sobotę w południe gromadnie przyjdą na Piaskową ustawić się do zbiorowej fotki. W tym przypadku zamiast próbować ściągać tłum należało pójść do tłumu. I tyle.
Cytuj (zaznaczone)
Uważasz, że przy trasie koncertowej MOK miał wybór ? Wątpię... Repertuar trasy koncertowej jest jeden i niezmienny raczej.

Miał. Nawet taki: "skoro aż tak wam się w główkach poprzewracało, to zaprosimy kogoś innego".
Cytuj (zaznaczone)
A nawet gwiazdy światowego formatu jak Madonna, Britney Spears, Beyonce na koncertach, na których trzeba słono zapłacić za wstęp wykonują covery.

Tak, jasne. Co piąty utwór na koncercie Madonny to cover. Śnij dalej.
Zrozum, ja się nie czepiam wykonania cudzej piosenki. OIDP Strachy też jedną odegrały, chyba tylko Boys pojechali w całości na swoim repertuarze. Czepiam się ilości.
Cytuj (zaznaczone)
Skończmy to przekomarzanie już, bo okaże się jeszcze, że się znamy i będzie głupio

Uważasz, że na żywo powiem co innego? Błąd.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwca 10, 2010, 16:00:42 »
Cytuj (zaznaczone)
Uważasz, że na żywo powiem co innego? Błąd.


Nie liczę na to bo lubię szczerość ;]

Cytuj (zaznaczone)
Tak, jasne. Co piąty utwór na koncercie Madonny to cover. Śnij dalej.


A bo Madonna śpiewa tyle utworów podczas trasy koncertowej, że coverów (przy co 5) będzie z 3... śnij dalej...

Cytat: "Wykidajło"
Miał. Nawet taki: "skoro aż tak wam się w główkach poprzewracało, to zaprosimy kogoś innego".


Dalej nie rozumiem co jest złego w dobrze zaśpiewanych AŻ 3 coverach !!!
zatrważające... :lol2:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwca 10, 2010, 16:05:50 »
Cytuj (zaznaczone)
A coś na temat?


To jest na temat eh. Jak mam inaczej to wytłumaczyć? Nie masz pojęcia o coverach, nie znasz chyba też praw koncertów.

Cytuj (zaznaczone)
No popatrz, to zupełnie jak ja. Jak chcę posłuchać Bajmu, to idę na Bajm. A jak chcę posłuchać Ziutka śpiewającego piosenki Czerwonych Gitar, to płacę Ziutkowi, żeby mi pośpiewał. A jak chcę zjeść schabowego, to kupuję schabowego


Litości, czy ja naprawdę piszę w suahili? Chcesz Bajmu - dostajesz Bajm, chcesz Ziutka, dostaniesz Ziutka. Tu obiecali Dodę i co? Była Doda! Znów nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem:

KrP: "Na koncercie niczego nie zamawiam, znam repertuar grupy, na którą idę."

Taki hint.

Cytuj (zaznaczone)

Darmowy to darmowy, niebiletowany to nie darmowy. Płacę, to wymagam, nie płacę - mogę brać albo nie brać.


W przypadku dni Polic - nie płacisz, nie możesz wymagać. Nie ma tak, że koncert jest darmowy, a Ty masz jakieś wielkie oczekiwania wobec niego. Lajf is brutal.

I jeszcze mimo, iż to nie do mnie to odpowiem:

Cytuj (zaznaczone)
Tak, jasne. Co piąty utwór na koncercie Madonny to cover. Śnij dalej.
Zrozum, ja się nie czepiam wykonania cudzej piosenki. OIDP Strachy też jedną odegrały, chyba tylko Boys pojechali w całości na swoim repertuarze. Czepiam się ilości.


Zrozum - trzy covery na naście piosenek to nie jest dużo. Co innego gdybyś dostał same covery nie będąc o tym uprzedzonym, wtedy byłbym w stanie Cię zrozumieć. Ale w tym przypadku niestety nie masz racji i oburzasz się bez konkretnego powodu. Naprawdę, nawet Metallica gra covery i jakoś ludzie pretensji nie mają. Bo najważniejsze jest to by zagrać go dobrze.

Cytuj (zaznaczone)
Było na forum wiele razy, jednak gdyby rzeczywiście chodziło o zaspokojenie ciekawości, dostałbyś odpowiedź. Ale ponieważ widzę, że chodzi o znalezienie czegoś zamiast argumentów, szukaj sobie sam. Albo zaufaj swojemu suflerowi. Twój wybór.


Wybacz, ale nie śledzę wszystkich Twoich postów. Źle mnie zrozumiałeś, nie szukam czegoś zamiast argumentów, ba nawet nie zamierzam się odnosić do tego gdzie pracujesz bo to nie ma nic wspólnego z tematem. Po prostu jestem ciekawy. Więc w jakiej redakcji pracujesz?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwca 10, 2010, 16:07:09 »
Jesteście żałości z tymi coverami. Dlaczego nikt nie krzyczy ze SnL grały cover? Przecież "Czarny chleb i czarna kawa" to nie jest ich piosenka. Co za oszuści, powinni oddać nam pieniądze. Bo to w końcu za nasze pieniądze występują.
Wiele nawet światowej klasy zespołów gra czasem covery i nie ma w tym nic złego, jeżeli to jest tylko dodatek do repertuaru.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwca 10, 2010, 16:19:18 »
Cytat: "secha"
Dlaczego nikt nie krzyczy ze SnL grały cover? Przecież "Czarny chleb i czarna kawa" to nie jest ich piosenka. Co za oszuści, powinni oddać nam pieniądze. Bo to w końcu za nasze pieniądze występują.


"Siedzimy tu przez nieporozumienie" jak również piosenki z płyty "Zakazane piosenki" to też covery. Aczkolwiek ja zdecydowanie bym chciał, żeby zagrali coś więcej oprócz tego z płyty "Autor" :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwca 10, 2010, 17:20:15 »
Cytat: "secha"
nie ma w tym nic złego, jeżeli to jest tylko dodatek do repertuaru.

O to właśnie chodzi. Dla mnie dodatek to 1 na 15, dla niektórych najwyraźniej nawet 15 na 15 będzie ok, byle dobrze zagrane.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwca 10, 2010, 17:21:28 »
Cytat: "Wykidajło"
O to właśnie chodzi. Dla mnie dodatek to 1 na 15, dla niektórych najwyraźniej nawet 15 na 15 będzie ok, byle dobrze zagrane.


jednemu coverowi jest bliżej do 3 niż do 3 do 15.  więc nie rób prosze tragedii ;]

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwca 10, 2010, 17:34:55 »
Cytat: "Mariusz1989"
Cytat: "Wykidajło"
O to właśnie chodzi. Dla mnie dodatek to 1 na 15, dla niektórych najwyraźniej nawet 15 na 15 będzie ok, byle dobrze zagrane.


jednemu coverowi jest bliżej do 3 niż do 3 do 15.  więc nie rób prosze tragedii ;]

Nie desperuj :D
Według mnie organizatorzy dali ciała pozwalając na to, żeby Doda stawiała warunki. Mnie tam grała do kotleta, więc równie dobrze mogła lecieć z taśmy.
Recenzję koncertowi wystawili ludzie - w większości jak usłyszeli "koniec", to się zaczęli rozchodzić. Gdyby gitarzysta nie wyszedł i nie walnął w struny, to by się całkiem rozeszli.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwca 10, 2010, 17:45:03 »
No faktycznie, znasz się na showbiznesie jak nikt inny. Średnie miasto organizuje festyn na który przyjdzie +- 3000 osób i ma stawiać warunki piosenkarce, która jest w czołówce popularności i sprzedaży płyt w Polsce. taaaaa. Co do tego oburzenia fotografów, że tylko 3 piosenki i tylko z prawej strony.
To jest normalna praktyka na całym świecie. I tyczy się to tylko licencjonowanych fotografów, którzy mogą robić z miejsc nie dostępnych dla widowni, nikt nie każe pilnować widzów. Dobrze, że DODA ma tylko takie ograniczenia, bo niektórzy pozwalają fotografować tylko przez pierwsze 5 minut.

Zadziwiające ile zawiści, obłudy i głupoty potrafi wyjść z człowieka jak mówi o kimś kogo nie lubi.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwca 10, 2010, 17:55:10 »
Cytat: "KrP"

Cytuj (zaznaczone)
No popatrz, to zupełnie jak ja. Jak chcę posłuchać Bajmu, to idę na Bajm. A jak chcę posłuchać Ziutka śpiewającego piosenki Czerwonych Gitar, to płacę Ziutkowi, żeby mi pośpiewał. A jak chcę zjeść schabowego, to kupuję schabowego


Litości, czy ja naprawdę piszę w suahili? Chcesz Bajmu - dostajesz Bajm, chcesz Ziutka, dostaniesz Ziutka. Tu obiecali Dodę i co? Była Doda! Znów nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem:

KrP: "Na koncercie niczego nie zamawiam, znam repertuar grupy, na którą idę."

No to masz inaczej. Ja się nie uczę jadłospisu na pamięć przed pójściem do knajpy. Ale jak zamawiam schabowego, to chcę schabowego, a nie dowolny kotlet.

Cytat: "KrP"
Cytuj (zaznaczone)

Darmowy to darmowy, niebiletowany to nie darmowy. Płacę, to wymagam, nie płacę - mogę brać albo nie brać.


W przypadku dni Polic - nie płacisz, nie możesz wymagać. Nie ma tak, że koncert jest darmowy, a Ty masz jakieś wielkie oczekiwania wobec niego. Lajf is brutal.

Płacę i mogę wymagać.
Darmowy koncert jest wtedy, gdy artysta nie bierze pieniędzy. A jeśli bierze, ma robić to, za co mu zapłacono - w tym przypadku naszymi wspólnymi pieniędzmi. Skoro ci, którzy je w naszym imieniu wydawali, zgodzili się na gwiazdorskie fanaberie, to zbierają żniwo. Lajf is brutal.

[ Dodano: 2010-06-10, 18:12 ]
Cytat: "secha"
No faktycznie, znasz się na showbiznesie jak nikt inny. Średnie miasto organizuje festyn na który przyjdzie +- 3000 osób i ma stawiać warunki piosenkarce, która jest w czołówce popularności i sprzedaży płyt w Polsce. taaaaa.

O, znawca. Zwróciłeś może, o wielki showbiznesmenie, uwagę na to, że to miasto zapłaciło tej czołowej piosenkarce za występ? Czy raczej masz wrażenie, że to był barter: występ za reklamę najnowszej płyty?
Cytat: "secha"
Co do tego oburzenia fotografów, że tylko 3 piosenki i tylko z prawej strony.
To jest normalna praktyka na całym świecie. I tyczy się to tylko licencjonowanych fotografów, którzy mogą robić z miejsc nie dostępnych dla widowni, nikt nie każe pilnować widzów. Dobrze, że DODA ma tylko takie ograniczenia, bo niektórzy pozwalają fotografować tylko przez pierwsze 5 minut.

Następny, któremu się poprzestawiało. Żadne oburzenie. Śmiech fotoreporterów.
Naprawdę uważasz, że którejkolwiek z liczących się szczecińskich gazet zależy na zdjęciu Dody zrobionym na Dniach Polic "z miejsc niedostępnych dla widowni"? Więcej - czy uważasz, że któraś z tych gazet musi mieć jakiekolwiek zdjęcie z Dni Polic (oczywiście o ile nie ma obowiązków wynikających z patronatu)? To organizatorom powinno załeżeć na tym, aby informacji o imprezie było jak najwięcej.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwca 10, 2010, 19:12:13 »
Ciekawe czy ty Wykidajło, będąc gwiazdą zgadzałbyś się na focenie twojego występu non stop i nie mógłbyś później zarabiać na filmach, zdjęciach itp.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwca 10, 2010, 19:37:35 »
Akurat 3 utwory i basta to i tak nieźle. Bajor pozwolił zdaje się fotografować podczas 1 utworu. Przyczyny są różne, klekot luster, ciągłe szwędanie się fotopstryków przed sceną i związane z tym rozpraszanie "artysty" i generalnie "wielka wieś" w zachowaniu wielu fotografów. Choćby takie jak kilku pstryków, którzy fotografowali kilka miesięcy temu zespół Śląsk w Kościele pw św. Kazia (pierwszy z brzegu przykład). Sporo można im zarzucić, głownie nieliczenie się z widzami. Widzowie po prostu oglądają plecy fotografa, bo ten zachowuje się jak by był jedyną osobą na koncercie.

Kwestie finansowe związane ze zdjęciami akurat z tego co mi wiadomo nie mają żadnego znaczenia. Bo to akurat transakcja wzajemna. "Wy macie zdjęcia, a ja mam reklamę".

Czasami lepiej szybko się zmyć sprzed sceny. Rok temu na Neptunaliach mało nie zarobiłem statywem rzuconym ze sceny przez Skibę.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwca 10, 2010, 20:58:33 »
Cytat: "Wykidajlo"

No to masz inaczej. Ja się nie uczę jadłospisu na pamięć przed pójściem do knajpy. Ale jak zamawiam schabowego, to chcę schabowego, a nie dowolny kotlet.


Dobrze napisałeś, JAK ZAMAWIASZ, Ty nie zamawiałeś więc nie możesz żądać, a jeśli chcesz już kulinarnego porównania to lepszym byłoby gdy widzisz transparent "Darmowe pierogi" i idziesz wiedząc, że będą pierogi, ale nie wiesz jakie.

Nigdzie nie widziałem napisu "Doda i jej własne piosenki" miała być doda i była. Jak będziesz kiedyś organizował koncert jakiejś gwiazdy to ciekawe czy też będziesz taki przemądrzały. Gmina chce dobrze, chce dogodzić różnych ludziom (wystarczy spojrzeć na repertuar z ostatnich kilku lat) i za to trzeba ich chwalić. A ty pieprzysz głupoty mając pretensje o to, że gmina ufundowała chodniki czerwone, a Ty nie lubisz czerwonego bo to komunistyczny kolor.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #238 dnia: Czerwca 10, 2010, 22:12:17 »
Cytuj (zaznaczone)
No to masz inaczej. Ja się nie uczę jadłospisu na pamięć przed pójściem do knajpy. Ale jak zamawiam schabowego, to chcę schabowego, a nie dowolny kotlet.


Wybacz, ale ja również nie uczę się repertuaru zespołu, którego słucham. Po prostu go znam i wiem czego się spodziewać na koncercie.

Cytuj (zaznaczone)
Płacę i mogę wymagać.
Darmowy koncert jest wtedy, gdy artysta nie bierze pieniędzy. A jeśli bierze, ma robić to, za co mu zapłacono - w tym przypadku naszymi wspólnymi pieniędzmi. Skoro ci, którzy je w naszym imieniu wydawali, zgodzili się na gwiazdorskie fanaberie, to zbierają żniwo. Lajf is brutal.


Nie, nie płacisz, to był darmowy koncert i takie mają swoje prawa. Nie masz zielonego pojęcia o tym biznesie co nie tylko ja próbuję Ci wykazać, a Ty dalej swoje.

Rozumiem, że nie dowiem się w jakiej redakcji pracujesz? Możesz napisać na PW jeśli nie chcesz by inni wiedzieli, uszanuję to.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Międzynarodowe Dni Polic 2010
« Odpowiedź #239 dnia: Czerwca 11, 2010, 14:40:29 »
Ale Wy macie problemy... pomyśleć by, że dorośli ludzie rozprawiają czy na telebimach było za dużo tyłka danej artyski itd...