Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 197106 razy)

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #210 dnia: Października 06, 2009, 10:36:36 »
Podaję przydatne informacje dla niektórych:

Poradnia zdrowia psychicznego
ul. Boh. Warszawy 51
70-342 Szczecin (woj.zachodniopomorskie)
Telefon:
091-4494422

Specjalizacje: Psychiatria

Leczone schorzenia:

    * Organiczne zaburzenia psychiczne włącznie z zespołami objawowymi
    * Zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania spowodowane używaniem środków (substancji) psychoaktywnych
    * Schizofrenia, zaburzenia typu schizofrenii (schizotypowe) i urojeniowe
    * Zaburzenia nastroju (afektywne)
    * Zaburzenia nerwicowe, związane ze stresem i pod postacią somatyczna (somatoform)
    * Zespoły behawioralne związane z zaburzeniami fizjologicznymi i czynnikami fizycznymi
    * Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych
    * Upośledzenie umysłowe
    * Zaburzenia rozwoju psychicznego (psychologicznego)
    * Zaburzenia zachowania i emocji rozpoczynające się zwykle w dzieciństwie i w wieku młodzieńczym
    * Nieokreślone zaburzenia psychiczne
    * Symptomy i objawy chorobowe dotyczące poznawania, postrzegania, stanu emocjonalnego oraz zachowania

Należy do jednostki:
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych

http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Poradnia-psychiatryczna/Szczecin/Ul-boh-warszawy-51/k147105.html

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #211 dnia: Października 06, 2009, 10:48:57 »
Panowie, kupą do poradni zdrowia psychicznego, kupą. Każdego zbadają, prawdopodobnie zasugerują izolację od pewnych spraw i ludzi. Może wówczas na forum wróci rzeczowa dyskusja.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #212 dnia: Października 06, 2009, 10:55:04 »
Tu już potrzebny jest wyjazd do sanatorium z dala od Gminnego bagna i całkowita izolacja od pseudo polityków :rotfl:

[ Dodano: 2009-10-06, 10:55 ]
Dyskusja zeszła na psy.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #213 dnia: Października 06, 2009, 11:10:29 »
Bo tu nie ma dyskusji. Jest tylko erupcja pokładów nienawiści. I przed nią trzeba się bronić.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #214 dnia: Października 06, 2009, 11:47:56 »
Cytat: "yak"
Bo tu nie ma dyskusji. Jest tylko erupcja pokładów nienawiści. I przed nią trzeba się bronić.

Szanowny Panie !
Proszę pokazać w którym miejscu mojego postu zieje nienawiścia ?
Podałem tylko i wyłacznie namiastkę faktów.
Na resztę przyjdzie stosowna chwila, oraz na najbliższym spotkaniu z Panem Brmistrzem.
Nie omieszkam mu dzielić moich cennych uwag co do zachowania jego Towarzystwa.
A adres bardzo dobrze że Pan umieścił -on naprawde może przydac się wielu Pana towarzyszom po wizycie w ABW.
Mam nadzieję ze choć w częsci Kardziejonkowi uda się zrealizować wyjaśnianie ostatnich spraw, co do innych Ja osobiście pomogę wyjasnić. nie żegnam sie tacy ludzie jak Pan nie zasługuja na mój szacunek.

[ Dodano: 2009-10-06, 12:38 ]
Dodam,że dyskusja dopiero nabrała rzetelnego spojrzenia na sprawy jakimi są a nie bujania w obłokach i zamydlaniu faktów, koloryzowaniu rzeczywistosci.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #215 dnia: Października 06, 2009, 16:41:40 »
Cytat: "yak"
Podaję przydatne informacje dla niektórych:

Cytat: "airam"
Panowie, kupą do poradni zdrowia psychicznego, kupą.

Yak, airam! Myslę, że to nie było potrzebne, niezależnie od okoliczności.
Cytat: "Storczyk"
Dyskusja zeszła na psy.

Cytat: "yak"
Bo tu nie ma dyskusji. Jest tylko erupcja pokładów nienawiści.

Szanowne Panie i Panowie! Wystarczy skupiać swoją uwagę na tych wypowiedziach, które mieszczą się w obszarze naszych zainteresowań. Nie żądajmy aby wszyscy podzielali nasz i tylko nasz punkt widzenia, bo wówczas to też nie będzie dyskusja. :-)

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #216 dnia: Października 06, 2009, 18:35:19 »
Cytat: "archanioł"
Nie żądajmy aby wszyscy podzielali nasz i tylko nasz punkt widzenia, bo wówczas to też nie będzie dyskusja.

Słuszna uwaga !
I nie starajmy się zamykać buzie tym ,którzy dobrze radza i naprawdę chcą coś pomóc zrobić w tej zrujnowanej Gminie,
A już wywalanie z forum ludzi poukładanych z dorobkiem życiowym, którego wielu z tych małych ludzi nigdy nie osiągnie to jest doprowadzanie do dalekiej destrkcji tej Gminy.
No niestety nie doradzam nikomu pisania prawdy, a tym bardziej przedstawiania opini o kandydacie na Burmistrza ,można to przypłacić wywaleniem z forum ,a pózniej z pracy.
Proszę być ostroznym w wypowiedziach. pozdrawiam

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #217 dnia: Października 06, 2009, 20:05:32 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: jurgenson

I nie starajmy się zamykać buzie tym ,którzy dobrze radza i naprawdę chcą coś pomóc zrobić w tej zrujnowanej Gminie,

Chłopie z tobą rzeczywiście jest bardzo żle.Nienawiść zalewa ci nawet oczy i dlatego widzisz wszędzie starą fabrykę która kojarzy ci się z gminą.Taki jesteś mocny w gębie,że nie potrafisz podać żadnych swoich osiągnięć w walce ze "złą policką władzą"poza insynuacjami.Mimo wszystko odstaw na jakiś czas wszystkie tabletki.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #218 dnia: Października 06, 2009, 20:27:36 »
Cytat: "jezat"
Taki jesteś mocny w gębie,że nie potrafisz podać żadnych swoich osiągnięć w walce ze "złą policką władzą"poza insynuacjami

Wszysto co bedzie niezbędne zostanie udostępnione .wyjasnione odpowiednim organom do tego uprawnionym, jak tylko zostane o to poproszony.
A wszystko to w odpowiednim czasie.

Nadal odradzam mieszkańcom wypowiadania swoich opini, bo można podzielic los tych userów z poza granic Polski- chyba nie ma już żadnego?

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #219 dnia: Października 07, 2009, 21:04:15 »
Cytat: "jurgenson"
 jak tylko zostane o to poproszony.
 

Buaaaahhhhhaaa... Nie masz żadnej wiedzy, nie masz żadnych "kwitów" Sam się nie zgłosisz, bo się boisz (że się sparzysz). Nikt Cię nie poprosi, bo nie ma po co.
<*)))))>{

ela

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #220 dnia: Października 07, 2009, 21:04:41 »
Cytat: "jurgenson"
Cytat: "jezat"
Taki jesteś mocny w gębie,że nie potrafisz podać żadnych swoich osiągnięć w walce ze "złą policką władzą"poza insynuacjami

Wszysto co bedzie niezbędne zostanie udostępnione .wyjasnione odpowiednim organom do tego uprawnionym, jak tylko zostane o to poproszony.
A wszystko to w odpowiednim czasie.



wiem, ale nie powiem? :)

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #221 dnia: Października 07, 2009, 21:47:11 »
Cytat: "ela"
wiem, ale nie powiem?

Nie tylko zastanawiam się jak było z tym kursem który kiedyś SB  zorganizowało
dla pracowników z.ch. i sporo ciekawych osób brało w nim udział , nawet ciekawy papier otrzymali na pamiatke.
Myslę czy aby ta cała lustracja została prawidłowo zrobina, czy aby wszyscy prawdę powiedzieli -no życie jest brutalne niestety.
Tak sobie dewaguję , co by to było jakby się okazało że nie wszyscy prawde powiedzieli.
No ale jak Yak jest dobrego zdania to widocznie tak jest.

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #222 dnia: Października 07, 2009, 21:58:43 »
Człowieku!
Przestań pomawiać lub czynić "sugestie pomawiające". Masz kwity - połóż je na forum, poddaj publicznej ocenie. Nie baw się w Tymińskiego i jego "czarną teczkę". Wiesz coś - ujawnij. Nie wiesz - zamilknij. Chrzanisz bez końca o jakichś mniemanych faktach, które kiedyś ujawnisz, jak Cię ktoś poprosi itd. Nikt Cię nie będzie prosił. Wiesz - powiedz. Nie wiesz - zamilknij i zmykaj z tego forum.

jurgenson

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #223 dnia: Października 07, 2009, 23:31:10 »
Panie Janie !
Czemu Pan tak nerwowo się zachowuje ?
Ja tylko jestem ciekawy jak to było naprawdę i chyba mam właściwego człowieka, w końcu zna Pan przeszłosc naszego regionu.
Podobno był zorganizowany kurs przez SB i pojechało na niego sporo osób z zakładów , nie będę podawał tu dat ,ani innych danych , tylko chciałbym usłyszeć fakty od Pana -myślę że to będzie najbardziej pewne żródło.
Może Pan coś na ten temat powiedzieć?
Po wspomnianym kursie każdy dostał odpowiedni papier kwalifikacyjny.
Wie Pan cos na ten temat -ile osób pojechało? zna Pan tych ludzi?
Ja tylko pytam w ramach historycznego znaczenia.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #224 dnia: Października 08, 2009, 08:28:25 »
Cytat: "jurgenson"

Po wspomnianym kursie każdy dostał odpowiedni papier kwalifikacyjny.

Kto był, ten wie. Prawda, Balbinko?
Cytuj (zaznaczone)
Wie Pan cos na ten temat -ile osób pojechało? zna Pan tych ludzi?

A co, chcesz kolegów odszukać?
Cytuj (zaznaczone)
Ja tylko pytam w ramach historycznego znaczenia.

Ja też tylko pytam  :devil:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.