Police i okolice > Trudne tematy

Wszechobecne w Policach "budki'

<< < (2/4) > >>

Daria:
No i się zadziało. Jestem pod wrażeniem i mam nadzieję, że ten pierwszy krok nie będzie ostatnim. Mam na myśli porządkowanie Ronda Pionierów i terenu wokół niego. A ,,Twoje" budki, bodzio, zobaczymy :) Ogromniasty budżet i rozbudzony potencjał pozwala realizować kilka zadań jednocześnie.   

Piotrek:
Najbardziej paskudnie wyglądają budki przy "Kindze" -pub, fryzjer, Turek (mimo że dobry:)), tosty, zapiekanki, 2 kioski. No i oczywiście cały ciąg w stronę leningradów. Planista płakał jak planował.

vwpolice:

--- Cytat: Piotrek w Czerwca 12, 2015, 23:40:51 --- Planista płakał jak planował.
--- Koniec cytatu ---
Jeszcze nagrodę dostał :D

ryszard_stary:
myślę, że z budkami będzie ciężko, bo zakładam, że mają swoją silną klientelę, która może zaprotestować - takie budki są dużo tańsze w utrzymaniu dzieki czemu też ceny mogą być tam dużo niższe... w normalnych lokalach juz tego nie bedzie

nieznajoma-1980:
A dlaczego niby budki przeszkadzaja ? Ludzie otwieraja swoje interesy,małe bo małe ale mają swoje.W czym problem ? Wola otworzyc budke niż płacic  kolosalne sumy za czynsze  np w obskurnej i prl-owskiej Kindze.Ludzie lubia budki i bedzie ich coraz wiecej. Nie trzeba jezdzic na  Szczecin ,wszystko dostaniemy w budkach :)Fajnie jest przejść sie do budki niz łazić po hipermarkecie no nie ? :)Nie kazdy ma na to czas i chęci ....
Post Merge: Września 25, 2015, 23:29:54
--- Cytat: Piotrek w Czerwca 12, 2015, 23:40:51 ---Najbardziej paskudnie wyglądają budki przy "Kindze" -pub, fryzjer, Turek (mimo że dobry:)), tosty, zapiekanki, 2 kioski. No i oczywiście cały ciąg w stronę leningradów. Planista płakał jak planował.

--- Koniec cytatu ---


AAA no własnie  "mimo ze dobry " :))) O to mi chodzi :) I zobacz   ze ludzie tam chodza  a niby taki turas :D ja tez lubie  tam jesc ,nie czesto ale lubie ....i zawsze ktos tam stoi i czeka na żarelko :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej