Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…  (Przeczytany 42407 razy)

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 30, 2013, 18:18:19 »
A może na Wyszyńskiego nazwać Rondo Kazieczki. On to zdecydowanie więcej zrobił dla Polic niż Majdański a szczególnie dla katoli bo chociaż kościół im wybudował.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 31, 2013, 12:15:12 »
Cytat: "konDonek"
A może na Wyszyńskiego nazwać Rondo Kazieczki. On to zdecydowanie więcej zrobił dla Polic niż Majdański a szczególnie dla katoli bo chociaż kościół im wybudował.

no i tu jesteś w wielkim błędzie, czas się douczyć...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 31, 2013, 20:59:14 »
kaskada, może rozszerzysz swoją wypowiedź, w czym konDonek ma się douczyć, bo ja też nie rozumiem, co masz na myśli.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 31, 2013, 20:59:38 »
Cytat: "kaskada"
Cytat: "konDonek"
A może na Wyszyńskiego nazwać Rondo Kazieczki. On to zdecydowanie więcej zrobił dla Polic niż Majdański a szczególnie dla katoli bo chociaż kościół im wybudował.

no i tu jesteś w wielkim błędzie, czas się douczyć...


Nie bardzo rozumiem co jest błędne w moim stwierdzeniu może oświecisz niedouczonego.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 31, 2013, 22:37:12 »
Cytat: "konDonek"
Nie bardzo rozumiem co jest błędne w moim stwierdzeniu może oświecisz niedouczonego.


Po prostu ks. prałat Kazieczko ma mniejsze zasługi dla regionu (mimo tego, że dla Polic zrobił naprawdę wiele, więc to w żaden sposób nie uwłacza, ani ks. pralatowi ani ks. abp.), niż ks. abp K. Majdański :)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 31, 2013, 23:28:47 »
Gdy nadawano honorowe obywatelstwo Majdańskiemu, to w uzasadnieniu uchwały Rady Gminy w Policach napisano o jego zasługach dla kościoła katolickiego, a nie dla naszego miasta czy jego mieszkańców. jeśli więc Majdański tyle "zrobił" dla Polic, to jakie zasługi ma Kazieczko?

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 31, 2013, 23:32:02 »
Na temat kto ma więcej zasług można by długo dyskutować. Mnie jeśli już interesują jakieś namacalne fizycznie zasługi np kościół w Policach, bardzo duże inwestycje w katedrze w Szczecinie.
Wiem , że i tak propozycja nazwy im Kazieczki by nie przeszła bo to nie papież aby za życia mu "pomniki stawiać".

j.7

  • Gość
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 01, 2013, 17:20:02 »
Panie Radny, Panie Grzegorzu!
Halo! Gdzie Pan jest? Dlaczego Pan zamilkł?
Jak Pan głosował? Był Pan faktycznie przeciw?
Nie wiem gdzie mogę znaleźć zapis video z sesji Rady, zresztą nawet nie chce mi się tego oglądać, więc może podrzuci Pan teraz inny skan, skan protokołu z głosowania.
Nie tylko ja, ale i wielu innych chce się dowiedzieć, jak to jest z Pańską wiarygodnością.

bartek

  • Gość
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 01, 2013, 18:51:17 »
Cytat: "j.7"
Panie Radny, Panie Grzegorzu!
Halo! Gdzie Pan jest? Dlaczego Pan zamilkł?


Czekamy na skany Panie Grzegorzu  :*

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 01, 2013, 19:08:14 »
Ogladałem sesję w tvkab,nikt nie zagłosował przeciw.
Na razie nie ma podpisu......

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 01, 2013, 20:21:01 »
18 za
0 przeciw
2 się wstrzymało.

Pan Pan Grześ "za" ( ja go rozumie dlaczego)
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 02, 2013, 01:29:32 »
Cytat: "Mickd"
18 za
0 przeciw
2 się wstrzymało.

Pan Pan Grześ "za" ( ja go rozumie dlaczego)

Jak mówi pewne przysłowie "tylko krowa nie zmienia poglądów" więc pan radny Ufniarz zmienił pogląd i co się czepiacie  :devil:

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 02, 2013, 08:16:19 »
Kłaniam się po Świetach.
W istocie, w głosowaniu w sprawie nadania nazwy rondu nikt nie był przeciw, dwoje radnych wstrzymało się od głosu.
Jak wspominałem na tym forum, rozważałem możliwośc nie poparcia tej uchwały(choć nigdy nie deklarowałem, że zagłosuję przeciw jak to uparcie twierdzi szanowny j.7). Te rozważania wynikały z mojego poglądu, że nie ma potrzeby nadawania nazw rondom. Jednak w dniu sesji zobaczyłem, ze jest kolejny wniosek o nadanie nazwy, tym razem chodzi o rondo u zbiegu ulic Piłsudskiego i Siedleckiej. W związku z tym uznałem, ze skoro za moment będzie nadawana kolejna nazwa, nie ma sensu brak poparcia dla uchwały. Podkreslam, ze moje watpliwości brały się tylko i wyłącznie z niechęci do nadawania nazwy rondom, a nie z jakichkolwiek obiekcji wobec propozycji patrona.

j.7

  • Gość
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 02, 2013, 11:31:44 »
Panie Radny, mało ze zdumienia, czytając Pańskiego posta, brodą nie zrobiłem dziury w podłodze.
Ale Pan kręcisz! Tak Pan kręcisz, że aż przykro patrzeć i czytać. I do tego to tłumaczenie o kolejnym wniosku. No łzy same do oczu napływają.
Skoro piszesz Pan, że jesteś przeciwny nadawaniu nazw rondom (kilkukrotnie) (i nie były to tylko jakieś tam rozważania), to logicznie myśląc, każdy spodziewał się, że zagłosuje Pan przeciw.
Nie wykręcaj Pan kota ogonem. Stchórzyłeś Pan, (bo Proboszcz patrzył), albo polecenie partyjne Pan dostałeś.
Miej Pan więcej charakteru i przede wszystkim nie wypisuj Pan na Forum nieprzemyślanych wypowiedzi.
Zdecydowanie nie powinien Pan być więcej Radnym (zresztą nie tylko Pan)!!!

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Polickie ronda otrzymają wkrótce nazwy…
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 02, 2013, 12:42:08 »
Nie popieram stwierdzenia poprzednika.
Moja opinia o Radzie była przedstawiona pare razy.Nie znam  Pana Grzegorza osobiście, ale kilkakrotna wymiana zdań i opinii pozwoliła mi wyrobić zdanie o Panu Grzegorzu. Uważam za krzywdzące i wymuszające wypowiedzi przedmówcy.
Skoro słucha się sejmu i dyscypliny partyjnej w głosowaniu,i następstw w wypadku wyłamania się,nie dziwi mie  jak zagłosował,dla mnie ważne było jak to zrobił,ale to odrębny temat.
Dziwie się pozostałym panom Radnym ,bo mogli się wstrzymać od głosowania. No ale było i trudno.
Chciałbym zaznaczyć że nie stoję za obrona pana Grzegorza ale udzielając się  publicznie,i niejednokrotnie rozwiewając wątpliwości i niedomówienia dał przykład jak winien Radny (wybrany przez nas  przecież)
Dlatego śmiało mogę powiedzieć ze właśnie Pan Grzegorz dla mnie jest jedynym Radnym godnym pełnego zaufania i oby tacy byli inni Radni do których straciłem zaufanie.

P/S To jest tylko i wyłącznie moja opina Nie jestem nigdzie zaangażowany politycznie choc było mi po drodze z PO.

Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.