Police i okolice > Sprawy bieżące

Remont drogi Police-Szczecin

<< < (5/7) > >>

dapol:
Wyplewić gryfitów z korzeniami i wpuścić świeżą krew. Tak ważna droga dla naszego miasta już dawno powinna być dwupasmowa. Ale kto by się tam jakimiś drogami przejmował, kiedy w powiecie działa potężne lobby na rzecz młodych siatkarek z polickiej szkoły.

Evolth:
Dodatkowo w planach przecież jest budowa mostu/tunelu przez Odrę do Świętej (To będzie za X albo za XX lat, ale skoro takie są plany to warto myśleć przyszłościowo), wtedy droga bez dwóch pasów w jednym kierunku będzie zakorkowana codziennie, co dla mieszkańców Polic będzie tragedią. No chyba że wtedy będą robić jakąś inną drogę do tej przeprawy to zwracam honor.

RPzpl:

--- Cytat: dapol w Lipca 19, 2018, 16:20:35 ---Wyplewić gryfitów z korzeniami i wpuścić świeżą krew
--- Koniec cytatu ---
I kogo wpuścić ?

--- Cytat: Evolth w Lipca 19, 2018, 16:48:09 ---budowa mostu/tunelu przez Odrę do Świętej
--- Koniec cytatu ---
Jak dobrze pamięta jeden radny Drzazga obiecał  i jak widać na obietnicach sie skończyło, po drugie jak wybudują to co będą obiecać, i łapać naiwniaków na obietnice

Studarc:

--- Cytat: kopernik w Lipca 19, 2018, 09:07:22 ---niektórym to nawet kolor barierki przeszkadza... :o .

--- Koniec cytatu ---
No to już wiecie czemu u nas panuje bylejakość. Bo diabeł tkwi w szczegółach i jeśli maluczkiemu nie przeszkadza szczegół, to dla takiego rządzącego szczegółem może być np. brak pasa do wyprzedzania.

k3vin:


--- Cytat: Yoshimatsu w Lipca 19, 2018, 16:19:48 ---przydałyby się pasy po dwa w dwie strony i to póki nie powstało zbyt dużo domów w pobliżu tej drogi bo za ileś lat to nie będzie mowy o budowie dodatkowych pasów bo coraz więcej domów na Przęsocinie się buduje.
--- Koniec cytatu ---

Ty to wiesz, ja to wiem, pewnie większość też to wie no ale niestety nasi rządzący chyna nie. Fakt, że ilość samochodów na drogach stale rośnie chyba też jest tajemnicą...


--- Cytat: Yoshimatsu w Lipca 19, 2018, 16:19:48 ---Mam nadzieję, że chociaż oświetlenie jakieś porządne będzie po remoncie, a ledowe to marzenie...
--- Koniec cytatu ---

Ledowe w tej sytuacji to powinna być podstawa. Jak będzie inne to będzie to kolejny bubel. Temat oświetlenia był przerobiony na zajezdni, mam nadzieje że nie jest aż tak źle i że się uczą na własnych błędach (choć patrząc po tym co się dzieje w gminie to śmiem wątpić)



--- Cytat: RPzpl w Lipca 19, 2018, 18:13:51 ---

--- Cytat: dapol w Lipca 19, 2018, 16:20:35 ---Wyplewić gryfitów z korzeniami i wpuścić świeżą krew
--- Koniec cytatu ---
I kogo wpuścić ?

--- Koniec cytatu ---

Kogokolwiek byle nie ich... Już mam dość tej władzy i tego jak ich działania są nijak nie przemyślane. Pamiętajmy że oni tam nie siedzą za darmo i powinniśmy mieć jakieś oczekiwania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej