Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6930895 razy)

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1425 dnia: Marca 04, 2013, 12:56:04 »
rozumiem ze bez wiedzy szefa nic nie można zrobić tylko jak zrobić żeby wniosek o podwyżkę do niego dotarł??? załóżmy że mój wniosek podbija pieczątka mój brygadzista potem st. mistrz potwierdzając tym swoją akceptację mojej podwyżki, ja dostarczam ten wniosek do kierownika, kierownik idzie z tym do dyrektora i co dalej??? ile mają czasu na odpowiedz??? czy wniosek został zaakceptowany pozytywnie czy negatywnie??? czym kieruje się zarząd biorąc do reki mój wniosek??

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1426 dnia: Marca 04, 2013, 14:09:36 »
No to i ja zapytam ;D
Na mojej umowie widnieje kategoria zaszeregowania IV, co zrobić aby awansować na V lub VI,VII,VIII? Bo temat grupowania chyba umarł :<
Ps. oczywiście jestem na początku stawki IV kat.

Offline guardini

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1427 dnia: Marca 04, 2013, 19:22:26 »
Cytat: "be-cool"
rozumiem ze bez wiedzy szefa nic nie można zrobić tylko jak zrobić żeby wniosek o podwyżkę do niego dotarł??? załóżmy że mój wniosek podbija pieczątka mój brygadzista potem st. mistrz potwierdzając tym swoją akceptację mojej podwyżki, ja dostarczam ten wniosek do kierownika, kierownik idzie z tym do dyrektora i co dalej??? ile mają czasu na odpowiedz??? czy wniosek został zaakceptowany pozytywnie czy negatywnie??? czym kieruje się zarząd biorąc do reki mój wniosek??


Wniosek trafia do kadr, a ostateczna decyzja należy do Prezesa. Z tego co się orientuję, to nie ma akceptacji jeżeli nie ma awansu.

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1428 dnia: Marca 05, 2013, 07:20:54 »
do szału mnie doprowadza jak jeden dziad z drugim siedzi i nic nie robi a biorą za to sporą kase

Pamiętaj ty też kiedyś dożyjesz tych lat ( jak Bóg da ) no i też będą pracować młodzi ludzie i też Cię będą krytykować . Jestem ciekaw co wtedy powierz . A pamiętaj czas szybko leci i role się odwrócą.
nic dodać nic ująć

Offline be-cool

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1429 dnia: Marca 05, 2013, 16:18:28 »
Cytat: "vwpolice"
do szału mnie doprowadza jak jeden dziad z drugim siedzi i nic nie robi a biorą za to sporą kase

Pamiętaj ty też kiedyś dożyjesz tych lat ( jak Bóg da ) no i też będą pracować młodzi ludzie i też Cię będą krytykować . Jestem ciekaw co wtedy powierz . A pamiętaj czas szybko leci i role się odwrócą.


mogę nie dożyć tych lat bo mnie prędzej pan Bóg Donald T wykończy

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1430 dnia: Marca 05, 2013, 17:04:16 »
Cytat: "be-cool"
podwyżki dla wszystkich pracowników zch załóżmy 300 zł to ten aparatowy który ma stawkę 4000 tyś będzie miał 4300 a ten który ma 2000 tyś będzie miał 2300 i kółko się zamyka a widełki w stawkach są takie same dlaczego młody aparatowy z kilkuletnim stażem ma pracować za dwóch i mieć z tego mniejsze pieniądze bo ten stary aparatowy powie że nie ma siły i że on już się w życiu narobił a co miesiąc 4 tysie na konto leci, do szału mnie doprowadza jak jeden dziad z drugim siedzi i nic nie robi a biorą za to sporą kase

Niepoprawny optymista jesteś dla krótkiego stażu ostatnio było 150 zł, a dla dłuższego 250 zł. No ale średnio było to samo ;D Nadchodzi premia roczna i będzie podobnie :<
Ps. chciałbym 2300.

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1431 dnia: Marca 05, 2013, 19:25:48 »
Co do podwyżek to 250 otrzymywały osoby ze stawką poniżej 3000 a 150 powyżej 3000. A ja jestem ciekaw dlaczego doszło do podwyżek dla brygadzistów , trzeba było najpierw sprawdzić na których wydziałach się te podwyżki należały , taki brygadzista ma przy 150 godzinach przepracowanych 300 zł a miał 150 zł. Są wydziały gdzie brygadziści są tylko po to by uzupełnić skład liczbowy a przy braku ludzi nawet nie są w stanie zastąpić ludzi i uzupełnić braki , a to już było by rozwiązanie przy zatrudnianiu na nadgodziny, ja nie jestem za tym by nadgodziny zabierać bo za wolne na niektórych wydziałach nikt pracował nie będzie a brygadzista pieniążki za coś bierze!!! ale na pewno nie za to co powinien robić i za obowiązki jakie ma wykonywać. Podkreślam że mówię o niektórych wydziałach .

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1432 dnia: Marca 05, 2013, 20:23:46 »
A orientuje się ktoś jak wygląda teraz sprawa z jubileuszami , za co teraz wypłacają? Czy za sam staż na zakładach czy też ogólny?

mm

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1433 dnia: Marca 05, 2013, 21:05:21 »
Cytat: "Gormiti"
Cytat: "Prawdopodobnie"
jak idą wybory SIPowców? Sprawnie to wszystko przebiega?

Wydaje mi się że na zbyt" sprawnie". Dlaczego umożliwiono głosowanie jedynie pracownikom z pierwszej zmiany? Ja dojeżdżam do pracy autobusem, gdy doszedłem na miejsce już było po wszystkim. Pytam więc dla kogo są te wybory bo z tego co zdążyłem zauważyć to głównie kierownictwo wydziału głosowało :<


..trzeba było wcześniejszy autobus złapać :P

mm

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1434 dnia: Marca 05, 2013, 21:14:14 »
Cytat: "swiezak"

Porusze jeszcze jeden temat z raportu NIK. "Badania kontrole przeprowadzone na analizie spółki "Remech" Sp. z o.o. dowiodły, ę świadczenie usług przez tę spółkę na rzecz Z.Ch. Police S.A. odbywało się po cenach nireynkowych,
a częśc prac zlecanych przez Z.Ch. Police S.A. firmie "Remech" była przez nią 100% podzlecna innym wykonawcą.
Czy coś się zmieniło w tym temacie?


tu się zgadzam.. trzepia kase na zchp i to całkowicie nie związaną z cenami rynkowymi... z kosmosu po prostu..

mm

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1435 dnia: Marca 05, 2013, 21:31:34 »
Cytat: "Gormiti"
Prawda jest taka że tam gdzie jest najciężej to tam są najniższe stawki.
Najłatwiej można porównać od jakiej stawki startują aparatowi a np. sekretarki lub  "specjalistki zarządzania biurem" które ani nie pracują w warunkach szkodliwych, ani nie ponoszą żadnej odpowiedzialności a zamienić ją może każdy po 5 min przeszkoleniu.


co do zamiany to nie byłbym taki pewny... tam są raczej fajne laski- więc nie każdy się nadaje :P

poza tym ta u nas nie ma czasu nawet śniadania zjeść, a Ty ile przerw sobie robisz i ile filmów na popołudniówce oglądasz  :batman:

oksana

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1436 dnia: Marca 05, 2013, 21:59:15 »
u nas czyli gdzie???ktora dziewczyna nie ma kiedy zjeść śniadania??

mm

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1437 dnia: Marca 05, 2013, 22:11:24 »
Cytat: "oksana"
u nas czyli gdzie???ktora dziewczyna nie ma kiedy zjeść śniadania??



tak sie zaciekawilas, ze az konto zalozylas?  :dwarf:

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1438 dnia: Marca 05, 2013, 22:24:51 »
Cytat: "mm"
poza tym ta u nas nie ma czasu nawet śniadania zjeść

Chętnie zamienię śniadanko i popołudniówki za jej "ciężką prace" i oczywiście stawke
a czy ona też to zrobi?
Cytat: "mm"
..trzeba było wcześniejszy autobus złapać  

Przyjechałem na swoim wolnym dniu autobusem zakładowym. Organizacja porażka :szukaj!:
Cytat: "dinokio"
Co do podwyżek to 250 otrzymywały osoby ze stawką poniżej 3000 a 150 powyżej 3000.

U nas było dokładnie odwrotnie - przepaść rośnie :szukaj!:
Cytat: "vwpolice"
do szału mnie doprowadza jak jeden dziad z drugim siedzi i nic nie robi a biorą za to sporą kase

Pamiętaj ty też kiedyś dożyjesz tych lat ( jak Bóg da ) no i też będą pracować młodzi ludzie i też Cię będą krytykować . Jestem ciekaw co wtedy powierz . A pamiętaj czas szybko leci i role się odwrócą.

Są starsi pracownicy którzy wiedzą że do pracy przychodzą i za co kase biorą i wcale młodymi się nie wysługują, niestety spora grupa tzw "starych pracowników " po przyjściu do pracy ściąga buty i wywala syry na biurko :<

oksana

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1439 dnia: Marca 05, 2013, 22:25:09 »
konto założyłam już dawno :P
a faktycznie bardzo mnie to zaciekawiło, dlatego napisałam :)