Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zakaz postoju na Bankowej  (Przeczytany 17917 razy)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 01, 2013, 21:26:35 »
Cytat: "samo zło"
Zbieranie samych podpisów nie ma żadnej mocy

A jak myślisz kto rozstrzyga lokalne problemy,jak nie wspólnota lokalna-? Konstytucja jasno określa kto i za czyją zgodą sprawuje władzę-a więc władza należy do narodu.Każde referendum,dla każdej władzy jest jej przekleństwem ;-) Inna sprawa czy taka inicjatywa uzyska wymagane poparcie społeczne,bo pisanie i wirtualne deklarowanie to jedno-a czynna inicjatywa na rzecz danego przedsięwzięcia to drugie.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 02, 2013, 18:10:42 »
Polecam lekturę sprawozdań z działalności Straży Miejskiej.

http://grzegorzufniarz.pl/straz-miejska/

Myślę, że zanim się okresli swoje poparcie lub nie dla akcji zbierania podpisów pod wnioskiem o likwidację SM, warto zapoznać się ze szczegółami jej działania.

Pozdrawiam

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 02, 2013, 21:40:00 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Polecam lekturę sprawozdań z działalności Straży Miejskiej.

http://grzegorzufniarz.pl/straz-miejska/

To są chyba żarty Grzegorzu ;-) Strona BIP nie istnieje-? Nic też mi nie wiadomo zarówno z publicznego przekazu czy poza kulisowych korytarzowo-gminnych rozmów abyś został rzecznikiem Pana Szremskiego.

P.S-Jestem naprawdę pod wrażeniem osiąganych wyników.To sprawozdanie gdyby je "rozebrać " w poszczególnych kategoriach przewinień obnażyłoby bez reszty SM.Osobiście po krótkiej i pobieżnej "analizie" nie mam żadnych złudzeń co do słuszności idei jaka przyświeca organizatorom zbierania poparcia dla likwidacji SM w Policach.Jeżeli pozwoli mi na to czas i doczekam końcowego sprawozdania-poddam je właściwemu rozbiorowi.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 02, 2013, 22:00:17 »
Cytat: "Król podziemia"
Straż Miejska Nam mieszkańcom no i rzecz jasna Burmistrzowi winna jest w pierwszej kolejności przedstawienie sprawozdania z działalności Straży Miejskiej za upływający właśnie rok.Mam nadzieję że w końcu na właściwej stronie UG w Policach pojawi się takie sprawozdanie i Pan Szremski będzie mógł być poddany ocenie właśnie przez mieszkańców.


Jak widzisz z lektury, SM przekazuje sprawozdanie z działalności co kwartał. Jako, ze nie znalazłem stosownego sprawozdania na polickim BIP-ie, a chciałbym aby każdy mógł sie przekonać co robią straznicy miejscy, poprosiłem SM o przesłanie sprawozdań za 2012 rok i je opublikowałem. Tyle.

Jeśli już koniecznie chcesz mnie wsadzać w buty rzecznika, to wolę się określić szerzej, jako rzecznika wszystkich strażników i strażniczek miejskich w Policach.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Zakaz postoju na Bankowej
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 03, 2013, 11:02:37 »
Z naszą SM jeszcze nie jest tak źle, nie łupie bezczelnie na fotoradar jak to robi większość w kraju. Ciekawi mnie tylko czy by nie zaczęli gdyby taki fotoradar dostali.

Anyway, akurat naszej bym nie rozwiązywał co restrukturyzował (magiczne słowo, które tak naprawdę nic nie znaczy, hehe). Jak rozwiążemy to ktoś ich obowiązki będzie musiał przejąć, jak zrobi to policja to będzie jej mniej w innych miejscach.

Więc całkowita likwidacja w przypadku polickiej SM chyba nie jest najlepszym pomysłem. Mówię to ja, który bardzo nie lubi SM (chociaż powoli już przestawiam się na nielubienie ITD jako, że większe błazny niż SM się z nich robią).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Znak D-40 strefa zamieszkania. Co oznacza?
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 26, 2013, 17:53:18 »
Cytat: "bobi"
Dnia 24.12.12 obywatele naszego pięknego miasta otrzymali prezent wigilijny od straży miejskiej.Biedni policzanie w pośpiechu przed świątecznymi zakupami nie mieli miejsca gdzie zaparkować koło ryneczku.Całe PCK,koło oskara, zawalone samochodami.Wymysł ZGKiM polega na zakazie postoju na terenie nowo wybudowanych bloków po hotelach.Droga wewnętrzna.Ciekawym rozwiązaniem jest karanie osób parkujących na parkingu ,gdzie znajduje się jedna koperta i miejsce na jeszcze trzy samochody.Nie poruszał bym tego tematu,gdyby nie fakt osobistej odpowiedzi{niestety ustnej}z urzędu ZGKiM iż można parkować na miejscach które tam są.Czyli cztery koło bunkra i cztery koło fryzjera,Więc pytam czy ZGKiM nie może ustalić z naszą strażą miejską wynikłej sytuacji?A swoją drogą to myślę że to co pokazała nasza kochana straż miejska 24.12.12 oznacza tylko jedno=policyjne państwo.Komu tak bardzo zależy na tej sytuacji?


Czy w strefie można się zatrzymać do 60s. i wysiąść z samochodu np. wyrzucić papierek do kosza ?