Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka  (Przeczytany 80468 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 02, 2010, 10:16:01 »
Topik tymczasowo (na próbę) otwieram. Nie miałem ochoty pilnować go całą noc bez przerwy.

Jednocześnie informuję, że w przypadku podawania informacji objętych ochroną danych osobowych, a także publikowanie innych sprzecznych z prawem RP postów, autor postu będzie nagradzany od razu permanentnym banem z możliwością wyciągnięcia dalszych konsekwencji prawnych. Co więcej za użycie wulgaryzmów będą od razu rozdawane ostrzeżenia i urlopy. Dlatego to od Was zależy, czy ten wątek się ostanie, czy też zostanie już zakłódkowany na amen.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 02, 2010, 10:59:00 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Mam nadzieje,że dowalą mu max wyrok i do kamieniołomu!!!Bo my robimy na utrzymanie tego potwora!!!!
Z całego serca życzę sprawcy dożywocia, co nie zmienia faktu, że będzie żył z pieniędzy podatników.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 02, 2010, 11:06:10 »
Szok normalnie.Człowiek wychowuje dzieciaka przez 21 lat na porządnego człowieka a tu wpadnie takie nic i po prostu go zabiję.Dobrze w sumie,że matka tego nie dożyła,bo to najgorsze co może być,pochować własne dziecko.Współczuję rodzinie i bliskim,to wielka tragedia dla nich.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

bies

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 02, 2010, 11:15:28 »
to wielka tragedia dla rodziny ... wspolczucia dla jego najblizszych

no ale moze w koncu pora tez zeby w zwiazku z tym przypadkiem i wieloma innymi
zmusic rzadzacych w tym kraju do rozpisania referendum w sprawie kary smierci
niech spoleczenstwo ma wreszcie szanse na zadecydowanie jak pozbywac sie z tego swiata wszelkiej masci mordercow psychopatow itp
moze czas tez aby wprowadzic przepisy jak np w UK gdzie za posiadanie jakiegokolwiek kawalka ostrego przedmiotu (noża) prowadzi z miejsca za kraty

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 02, 2010, 11:18:40 »
Cytat: "bies"
zmusic rzadzacych w tym kraju do rozpisania referendum w sprawie kary smierci


Musielibyśmy wystąpić też z UE, co przy obecnej sytuacji politycznej jest niemożliwe.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 02, 2010, 11:31:36 »
Cytat: "Opaler"
Najbardziej wspolczuje bratu Marcina, ktory stracil mame, a teraz brata. Boje sie nawet myslec, co on teraz przezywa. Bardzo dotkliwie to odczul.


Tutaj nadzieja w przyjaciołach i bliskich by chłopaka wspierać ile się tylko da. Trzeba trzymać kciuki by się kiedyś pozbierał... Szczere wyrazy współczucia.

andrejpl

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 02, 2010, 11:53:53 »
Jeszcze dobrze krew nie wyschła na chodniku a pazerny  nowy właściciel już robił następną imprezę w tej mordowni jakby nic się nie stało zawsze to była mordownia już kiedyś policja robiła tam zasadzkę na bandytów i teraz ta tragedia po co pozwolono Mu to otworzyć mam nadzieję że tak jak szybko otworzył tak szybko władze  mu to zamkną

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 02, 2010, 12:06:54 »
Cytat: "bies"
moze (...) pora (...) zmusic rzadzacych w tym kraju do rozpisania referendum w sprawie kary smierci

Cytat: "Kuba"
Musielibyśmy wystąpić też z UE

E tam, wszystko jest do załatwienia, skoro u jednych homoseksualiści mają pełne prawa, a inni palą zioło na każdym kroku, to jakby przycisnąć i na karę śmierci by się zgodzili. Może (jak niektórzy twierdzą) to by statystyk przestępczości nie poprawiło, ale nie karze się po to, żeby poprawiać statystyki. Ja mogę się podpisać od razu przy prezydenckich.
Cytat: "andrejpl"
Jeszcze dobrze krew nie wyschła na chodniku a pazerny nowy właściciel już robił następną imprezę w tej mordowni

Na klubie jest napisane "tu lać w mordę"? To wina agresywnego towarzystwa, nie właściciela. Gdyby się tłukli pod kościołem też byś go kazało zlikwidować? W szkołach też się dzieciaki szarpią non stop, zamknąć, jako źródło wszelkiego zła?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 02, 2010, 12:10:47 »
Cytat: "cooker"
E tam, wszystko jest do załatwienia, skoro u jednych homoseksualiści mają pełne prawa, a inni palą zioło na każdym kroku, to jakby przycisnąć i na karę śmierci by się zgodzili.


Nie zmienia to faktu, że zniesienie/wyrzeczenie się chęci wprowadzenia kary śmierci jest jednym z podstawowych warunków akcesji do wspólnoty ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

bies

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 02, 2010, 12:11:20 »
w sumie tak zapewne gdyby do zabojstwa doszlo w samym klubie to nie byloby mowy o jakiejkolwiek zabawie przez najblizszy czas w tym miejscu
a Marcin byl tylko ... az tylko gosciem w tym lokalu tej feralnej nocy
a dramatyczna sytuacja rozegrala sie w pewnej odleglosci od klubu ... no to ani wladze gminne ani policja badz prokuratura na dany moment nie ma podstaw do zamkniecia lokalu ... no to juz predzej idac z tym tokiem myslenia moze nalezaloby zamknac kosciol bo w sumie stoi jeszcze blizej miejsca dramatu

[ Dodano: 2010-05-02, 12:16 ]
Cytat: "Kuba"
Cytat: "cooker"
E tam, wszystko jest do załatwienia, skoro u jednych homoseksualiści mają pełne prawa, a inni palą zioło na każdym kroku, to jakby przycisnąć i na karę śmierci by się zgodzili.


Nie zmienia to faktu, że zniesienie/wyrzeczenie się chęci wprowadzenia kary śmierci jest jednym z podstawowych warunków akcesji do wspólnoty ;)


no smiem twierdzic ze sie powaznie MYLISZ

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 02, 2010, 13:18:00 »
Wydaje mi się, że wszyscy komentujecie zdarzenie w sposób nieuprawniony i emocjonalny. Nikt z Was tak naprawdę nie wie co zaszło między tymi ludźmi a już ferujecie fałszywe wyroki. Poczekajcie na ustalenia śledczych. Ciekawe co potem powiecie, jeżeli w śledztwie okaże się, że to właśnie poszkodowany był w tym wypadku stroną bardziej agresywną? Dajcie sobie na wstrzymanie do zakończenia śledztwa. Szkoda tego chłopaka jak i każdego innego życia przerwanego tak nagle, to możemy stwierdzić na dziś.

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 02, 2010, 13:38:13 »
To nie zmienia faktu i nie usprawiedliwia tego, który miał nóż i zadał cios.Zgadza się, nie wiemy co zaszło, ale nosił ten nóż w jakimś (wiadomym) celu, chyba nie po to żeby sobie chleb kroić :(  Zabił z premedytacją! i to jest fakt.

Zgadzam się z tym żeby nie winić właściciela lokalu. Takie rzeczy dzieją się wszędzie w Polsce i za granicą, nie ważne czy koło lokalu, czy gdzieś na ulicy. Prawda jest taka, że niektórzy ludzie nie potrafią bawić się bez nadmiaru alkoholu czy narkotyków, a później wyprawiają niestworzone rzeczy. Co raz bardziej strach wyjść wieczorem z domu, a nawet w dzień się dzieje nieciekawie. Takie jest moje zdanie.

To straszna tragedia i szczerze współczuje najbliższym tego chłopaka. Zawsze w takiej sytuacji myślę o moich synach  :shaking:

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 02, 2010, 13:50:21 »
Wczoraj koło 23 dwóch nastolatków wybiło szybę w autobusie, wracali z tego klubu... Jak dla mnie powinni zamknąć, strach teraz po 22 wyjść z domu gdzieś w okolice kościoła.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 02, 2010, 14:08:18 »
Cytat: "Welma"
To nie zmienia faktu i nie usprawiedliwia tego, który miał nóż i zadał cios.Zgadza się, nie wiemy co zaszło, ale nosił ten nóż w jakimś (wiadomym) celu, chyba nie po to żeby sobie chleb kroić  Zabił z premedytacją! i to jest fakt.

A byłaś tam i byłaś przy tym jak wcześniej planował te zabójstwo. O ile dobrze wiem termin „zabójstwo z premedytacją” oznacza zabójstwo wcześniej świadomie zaplanowane. A skąd wiesz, że do zadania śmiertelnego ciosu nie doszło w obronie własnej? Powtarzam – byłaś tam, widziałaś wszystko??? Samo noszenie noża jeszcze o niczym nie świadczy. Harcerze też noszą noże (finki), którymi można zadać śmiertelny cios (z uwagi na długość ostrza). Czy według Ciebie oni też noszą je po to, aby zrealizować wcześniej zaplanowane zabójstwa?! Kiedy zostaną stwierdzone wszystkie fakty dotyczące zdarzenia, to wtedy będzie można wyrokować. Nie teraz w oparciu o plotki i domysły!!!

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 02, 2010, 14:43:23 »
Marcin był tej nocy trzeźwy, co już potwierdzili lekarze. Prawdopodobnie bił się z bratem zabójcy a ten podbiegł i pchnął ofiarę nożem... Ktoś na forum Głosu Szczecińskiego połączył samobójstwo Sylwii ze śmiercią Marcina. Internauta sugeruje, że to o nią właśnie pobili się tamtej nocy. Na ile to jest prawdziwa informacja ciężko zweryfikować, ale znałem Marcina i wiem o którą dziewczynę chodzi. Raczej nie ma to żadnego związku. Zresztą policja nie łączy tych faktów, a przecież przesłuchali już świadków zdarzenia i powinni wiedzieć co było powodem kłótni. Dziś rano na jednym z osiedli w Policach powiesił się także 70-letni mężczyzna.
Tragiczny weekend dla naszego miasta.

Aby ziemia im lekką była...

A nikt o zdrowych zmysłach nie nosi przy sobie noża... Harcerze noszą bo jest im potrzebny przy pracach, które wykonują. A jemu po co był potrzebny ?

Zabił i nie ma na to wytłumaczenia żadnego... Jak widzę komentarze ludzi na forach (wp.pl, tvn.pl) to słabo mi się robi. Niektóre wypowiedzi są tak puste... Jakby to Marcin był winien swojej śmierci...