Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego  (Przeczytany 28712 razy)

Offline majk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« dnia: Czerwca 06, 2012, 15:38:50 »
Czy ktoś miał okazję przejechać się nowo wyremontowaną ulicą Piłsudskiego ? Moje wrażenia po przejechaniu tego odcinka po remoncie ŻENADA !!! . Co za firma to tak spi........   jazda autem jak po drodze leśnej , sory ale znam drogi leśne o lepszym standardzie . Mam jeszcze pytanie czy może ktoś się orientuje kto taką inwestycję odbiera po remoncie ?

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 06, 2012, 16:05:39 »
Cytat: "majk"
Moje wrażenia po przejechaniu tego odcinka po remoncie ŻENADA !!! . Co za firma to tak spi........

Odpowiadam-TRANSNET.Podzielam Twoje spostrzeżenia,no ale cóż wymagać od "sezonowych pracowników" Transnetu którzy są od wszystkiego w tej firmie.Najwyraźniej na profi firmę zarządcy tej drogi nie było stać.Efekt-niech każdy oceni sam.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 06, 2012, 16:25:58 »
to remont tej drogi jest już zakończony? jechałem dzisiaj tamtędy i byłem przekonany że będzie jeszcze przynajmniej jedna warstwa położona na to coś...  ;D

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 06, 2012, 17:12:51 »
Cytat: "Siwy1"
to remont tej drogi jest już zakończony? jechałem dzisiaj tamtędy i byłem przekonany że będzie jeszcze przynajmniej jedna warstwa położona na to coś...  ;D


Również tak myślałem. Jazda po takim czymś bo drogą tego nie nazwę jest gorsza od tego co było przed "remontem".  :crazy:

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 06, 2012, 20:15:43 »
Witam
sam chciałem założyć podobny temat, teraz to jest masakra, ta droga była lepsza przed remontem :D pierwsze co pomyślałem, że będzie kolejna warstwa asfaltu, ale raczej nie możliwe, byłaby wyżej od krawężników :> no chyba, że chodnik podniosą wraz z krawężnikiem ;)))
Ale naprawdę lipa jak ich mało!!!!

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline goja

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 06, 2012, 20:30:11 »
Cytat: "Król podziemia"
Odpowiadam-TRANSNET.Podzielam Twoje spostrzeżenia,no ale cóż wymagać od "sezonowych pracowników" Transnetu którzy są od wszystkiego w tej firmie.Najwyraźniej na profi firmę zarządcy tej drogi nie było stać.Efekt-niech każdy oceni sam.


Oczerniasz firmę która oprócz wynajmowania wykonawcy placu nie miała z nimi nic wspólnego. Nawierzchnię wykonywała firma EMULEX Kalinowski ze Stargardu to są wasze "papraki" .
Następnym razem radzę sprawdzić dokładnie informacje.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 06, 2012, 21:34:42 »
Cytat: "goja"
Oczerniasz firmę

Czytaj i komentuj ze zrozumieniem a zrozumiesz co autor miał na myśli ;-)
Cytat: "goja"
Nawierzchnię wykonywała firma EMULEX Kalinowski ze Stargardu

Być może i "firmowała"Ja tego nie neguję  Ja tam też widziałem pracowników firmy TRANSNET> i część  sprzętu.Podwykonawcy-? czy fachowy nadzór? Nie zmienia to jednak faktu,że mamy do czynienia z bublem i produktem co tylko z nazwy przypomina jezdnię oraz masę bitumiczną.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline goja

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 06, 2012, 22:17:26 »
Cytat: "Król podziemia"
Ja tam też widziałem pracowników firmy TRANSNET> i część sprzętu.


Ciekawa jestem jaki cudem ich tam widziałeś. Trans-Net nie uczestniczył w wykonaniu nawierzchni i nie był  podwykonawcą, a poza tym nie posiada  takie sprzętu więc na pewno ich tam nie było.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 06, 2012, 22:59:58 »
Cytat: "goja"
Ciekawa jestem jaki cudem ich tam widziałeś. Trans-Net nie uczestniczył w wykonaniu nawierzchni i nie był podwykonawcą, a poza tym nie posiada takie sprzętu więc na pewno ich tam nie było.


Czy wobec tego prawda to czy fałsz,że ta sama firma w nie tak odległym okresie wraz z pracownikami "Transnetu" prowadziła prace o podobnym charakterze w Dobrej-?
Czy prawdą jest że "ta sama ekipa" przystąpi do wykonania warstwy wyrównawczej nawierzchni bitumicznej drogi powiatowej nr 0607 na odcinku Dobra-Buk-? Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 07, 2012, 08:54:59 »
Tak czy siak, jeśli ktoś z gminy czy z powiatu odbierze tą drogę, to powinni go zamknąć, wyrzucić z pracy i obciążyć finansowo za to. Takie numery były za komuny, ale teraz już nie powinny przechodzić.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 07, 2012, 14:06:09 »
Eeee, w którym miejscu ten remont był robiony? :S
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 07, 2012, 17:11:10 »
Na odcinku od Wyszyńskiego (prawie) do Tanowskiej

matthias99

  • Gość
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 08, 2012, 09:47:55 »
Cytat: "KrP"
Eeee, w którym miejscu ten remont był robiony? :S


Na pewno poczujesz zmianę nawierzchni :). To jakaś kpina tak jakby tylko zalali nic nie wyprofilowali.

CichyJoe

  • Gość
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 09, 2012, 16:46:45 »
Czy pozostały odcinek Piłsudskiego (od netto w stronę Woj. Polskiego, dokładniej od okolic netto do wiaduktu, bo tam koleiny są niesamowite) też będzie remontowany? Bo jazda tym odcinkiem to dopiero żenada.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 09, 2012, 19:13:29 »
Jeśli ma być wyremontowany tak jak ten to lepiej niech nie robią wcale. Pieniądze niech dadzą na posiłki dla dzieci w szkołach, albo coś w tym stylu.